Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovaj specijal sa kamionima odlican
    ja inace vise volim ova njihova putovanja i specijale od obicnih epizoda po studiju
    ovo mi puno zanimljivije a i prelijepi predjeli uvijek budu,netaknuta priroda
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Takodjer. Vietnam jedna od najdrazih. I poprilicno je neozbiljno shvatati njihove testove i recenzije "ozbiljno". Nema smisla raspravljat se. TG je šega i to je to..
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Vijetnam je super kao i Bocvana to cu opet nekad uskoro pogledati, a i ovo cu odcejfit u komadu kad izadje druga.
    I naravno da je bit u njihovom tipicno engleskom sarkasticnom humoru. Pun je internet generickih auto review-a, kome se gleda neka izvoli, gledam i ja, ali TG nije nikad bio ta vrsta emisije. Tu i tamo se ponovi neki challenges fazoni ali koga briga, što se mene tiče ova i prosla sezona su medju najboljim što su odradili samo steta sto je mali broj epizoda.
     
  4. Ziks

    Ziks Aktivista

    Kad ce poceti sljedeca sezona ?
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Na ljeto obivno
     
  6. Ziks

    Ziks Aktivista

    Ajd valjda ce do tad imati LaFerrari u rukama :D
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    odgleda sada drugu epizodu kroz burmu...odlicna
    oni stvarno nisu normalni,one stvari u filmovima rade kaskaderi :D
    najjaci mi je pad iz satora richarda may-a u rijeku i hrkanje haha
    bas je to sa ovom epizodom gotova polusezona ?
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Oplakao sam kad je poderao krov na kamionu :smt005

    Helem jedan od najboljih speciala, valja sad brojiti dane do ljeta :D
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne znam koliko ste upratili, digla se frka oko rasizma. Postoji snimak u kojem Clarkson kroz neku zajebanciju izgovara rijec niger. Uz ovo se iz naftalina iskopalo jos nekakvih situacija, sto je dovelo i do reakcije iz vrha BBC-a. Clarkson je definitivno previse vazan da bi bio izbacen iz ekipe, ali nekih promjena ce sigurno biti.

    http://www.telegraph.co.uk/culture/tvan ... BC-TV.html

     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ovdje kaze niger, ja cu skociti sa balkona: https://www.youtube.com/watch?v=UraJ5FN80xo

    https://www.youtube.com/watch?v=yAk8-4DbUiU

    Inace, nikada mi nece biti jasan bezobrazluk crnaca i koliko samo pljuju po sebi. Da im u konverzaciji nije svaka druga niger, nikome ne bi bila interesanta a svjesi su sta znaci. Obzirom da su i ljudi velika djeca, sta im zabraniš, njima interesantnije, svako je upotrebio samo je pitanje ko je snimljen a ko ne.

    Sve dok crnci ne budu poštovali sebe, nece ih postovati ni ostali.

    Ako klarksona za ovaj klip vuku za nos, nema smisla da se uopste pravda.

    Inace davno gledam jednu emisiju na CNN-u kako je neka poznata licnost izgovorila nekada u prošlom životu rijec niger. Ko zna u kojem kontekstu. Naravno, uništena joj je karijera. Pa se oni sakupili da vjecaju.

    No zanimljivo je bilo da su gostovale osobe koje imaju blago receno 10% "krvi" crnaca. Malo jaci ten i to je to i oni se cerekaju i komentarisu u kojim situacijama oni koriste rijec niger. Doslovno se smiju, a kada neko ko nema veze sa crncima kaze isto, odmah ga treba streljati. Svaki komentar je suvišan.
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Ocito mu se neko naklatio na jaja sto itekako nema veze sa rasizmom, nidje veze,

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. nFare

    nFare Komšija

  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pitao bih kako ih nije sram ovako ocito lagati, ali kad imaju obraza ovakvu provokaciju praviti sta me ima cuditi :roll:
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa TG je "zasnovan na tome". Kad' su kravu u americi na krovu vozli, provocirali sa američkim motorom u Vietnamu, burkama dole u islamskim zemljama, ovo je ništa. Ima jos hrpa slicnih stvari.
     
  15. GV

    GV Komšija

    Trebali bi i mi svaku osobu, a koja nije državljanin BiH i koja ispriča vic sa keywordsima ,,bosanac, Mujo, Suljo, Haso, Huso'' proglasiti persononom non grata.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    U svemu treba imat granicu
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ih ne branim ali po tim kriterijima ne bi postojao ni jedna stand up komičar.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Mislis africkoamericki stand up komicar ?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Jok.. opcenito. Mada mi od crnih komičara jedino Ian Edwards paše.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovo je ipak drugacije jer su i oni sami britanci.