Top lista Unigine Heaven 3.0 rezultata

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Sena, Aug 18, 2012.

  1. Esh

    Esh HWB

    EnisDonKing - 1399 - Asus GTX 680 2 GB @ 1155 / 1563 MHz, zrak - Core i7 2600K @ 3400 MHz, zrak

    Sena, dodaj sve rezultate u listu. Ako se neko mogao potruditi da odvrti bench, trebaš i ti da mu dodaš rezultat na listu.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    ? Svi su rezultati sem tvoga na broju, tek sam sada vidio tvoj.

    btw, pade veki. Sa iskljucenom tess bih presao sve Keplere ovde, mozda promjenim to pravilo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    sena - 1191 - Radeon HD 7870 @ 1235/1450, zrak - Intel i5 3570K @ 4600 MHz, zrak
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Učinilo mi se da ima malo više rezultata, no očito je da su se neki samo popravljali. Ja sam nabacio svoj rezultat samo da skinem Zelenog :)
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Rece sta ? Eto vidi na sta me tjeras, u zivotu nikad nisam karticu OC. Ccc.

    [​IMG]

    Zeleni - 1406- MSI Twin Frozr Nvidia GTX 680 2Gb @ 1157/1540 MHz, zrak - Intel Core i7 2600K @ 3400 MHz, zrak
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Haha Zeleni kloknuo GPU za 2Mhz vise od Enisa i dobio 7 poena vise. Hajd Enise sad ti kontru :)
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    A ne ozbiljno, u zivotu nikad prije nisam diro graficku na ovaj nacin. CPU jesam, to nije problem.
    I evo sad, da me skine ;)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Prihvatam izazov.

    EnisDonKing - 1414 - Asus GTX 680 2 GB @ 1185 / 1567 MHz, zrak - Core i7 2600K @ 3400 MHz, zrak
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Epic! Čekamo kontru.
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo i mene u novom ruhu. Izletila mi je ponuda koju nisam mogao da odbijem.Mada mi je grafa u ovom trenutku potpuno nepotrebna al sta ces.Ljubav prema hardveru jaca je od svega :D

    dino73n - 1141 - Nvidia EVGA GTX580@940/1050,zrak - AMD PhenomII 965@3,8 zrak
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Oho Dino legendo, masala neka je sa srecom. :smt006

    To Enisova? :)

    Jos da ti je jaci procesor (citaj Intel) .. :smt005
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije enisova moja je :lol:

    A nemoj mi na Phenoma zafuntacemo :D

    Salu na stranu jos se fenom drzi,kad osjetim da je slab mjenjat cu ga.
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Dok ne probas Sandy Bridge sistem neces ni znati koliko je taj AMD PII X4 zapravo slab za tu kartu.. :smt005
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ici ce update za par minuta, samo da nesh uradim.
    Cestitam dino na novoj grafi.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Tim bolje,kad nekad kupim SB dobicu i jacu grafu gratis :D
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    ode karta za Liban :D A bas primjecujem da se sve vise pojavljuju igre koje traze jaci cpu cak i za 6950. Znas sta ti je slijedece ciniti :D
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Znam,pakovat kofere :D

    A bez obzira na sve Phenom II ipak dere Q6600 :D
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    al ne toliko, mozda 2 fpsa :D
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo jedan score od sene, nece biti uvrsten na listu, ali cisto da se zna za sto je Radeon sposoban. :mrgreen:
    sena - 1798 - Radeon HD 7870 @ 1235/1450, zrak - Intel i5 3570K @ 4600 MHz, zrak

    btw Keplerasi, jos memu barem 200 MHz gore, to ce da dobar boost. Kepler je limitiran propusnoscu.
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nikad vise ATI to je nesto najgore,to drajveri nevaljaju,u moj komp nikad vise..............to su bile rijeci SENE a danas samo Crveno fura ko da je jugoslovenski model :lol:

    To si uradio to gasenje tesalacije u CP-u?