Top lista Unigine Heaven 3.0 rezultata

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Sena, Aug 18, 2012.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Cudno, sad sam kloko grafu na 1200 / 1600 i dobio 1329 score.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da nije lose, ali tesko da se to moze vidjeti u igrama, sem u Metru i Crysi, i mozda u BF3(ovo sve govorim za HD 7950 vs HD 7870). Ali opet u odnosu na Jukinu GTX 680 se vidi koliko je clock for clock Tahiti jaci, i koliko vise cijela HD 7000 profitira sa overclockanjem. Ali opet nitko od njih nije raspuho memorije do kraja, pa moze biti i to razlog, tako da i mozda nije tako lose OC skaliranje.

    Zela, vjerovatno EC uskace, ali opet ne mogu da vjerujem da na 1600 MHz uskace EC.
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jah ne znam, uglavnom povecao sam ventilator manuelno na 65%, jer auto nije htio sam :)
    Zavrsi bench, ali nista od rezultata.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pih, ne znam kako sam pogrijesio, valjda sto pisem ovim brojevima vise slova


    vidim, Sena prestigao Vekija :)
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    Uh imam jedan rezultat spreman, sad odradio, samo cekam Enisov i tvoj odgovor :D
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Neda mi se vise zajebavat s ovim. Dignem ga mocno, zavrsi bench, i sjebe me. Nek jebe nekog drugog mene nece :)
    Imam pametnijeg posla. 642-874 npr :)
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    ja cuvam as u rukavu za nedo Bog vremena, kod tebe se nikad ne zna :wink:
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa sta se sjebe, sta bude?
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo mali boost scoru, hladna soba pomaze debelo. Ovo je sa 1.3V, max temp 59C sa 100% ventom.

    Sena - 1201 - Radeon HD 7870 @ 1250/1450, zrak - Intel i5 3570K @ 4600 MHz, zrak
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pih, ti mozes ic do 1.3V, nama sa HD7850 je 1.225V max. :D

    Osim ako flasham Asus TOP bios, tu je maksimum 1.3V kao kod HD7870. Ali kad za 1200MHz treba 1.15V, nemam sta trazit.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nemam pojma. Dignem settinge preko afterburnera na 1200 / 1600. Dignem fan na 65% jer mi na 95 stepeni izbacuje error. Odradio bench, 1329, ko na stocku.

    Hehe, cisto sumnjam da cu opet pokusavat :)
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da, imas veoma dobar chip. Nemas potrebe za vecim naponom.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Pretpostavio da nešto čuvaš, ali eto evo od jutros, nisam stigao uhvatiti pravi screenshot, reko zakasnit ću na posao :)

    De nabaci ti novi score, pa da znam šta jurim kad se vratim :)
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Cuvam od jucer

    Juka -1460- MSI Nvidia GTX 680 2Gb referentna @ 1190/1598 MHz, zrak - Intel Core i7 2600K @ 3400 MHz, zrak!
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Morat ću instalirati nove beta drivere :D
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Sto ovaj Enis potpaljuje :) :) nemojte da ja ulecem sa gtx580 :p

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Ja sam uletio....1150 poena max i to odsarafljena kako je juka ili zela nikad ne bi nasarafili :D
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    I nisi ni mene mogo preci. :lol:
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eeee Sena,ti si HighClass overclocker. :wink:


    Bitno je da je grafa mocna u igrama...a ovo je zajeban*ija.
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    Nije ovo sve, imam ih ja jos spremnih za odgovor, sinoc me krenulo pa sam ih arhivirao, ali nam Zela odusade...