Trebam nekoga ko moze primati paypal uplate

Discussion in 'Računari i komponente' started by Zlatan, Jul 5, 2009.

  1. TitoChe

    TitoChe Novi član


    Renno, kako si ti linkovao debitnu Raiffeisen karticu sa paypalom? Meni su dok sam pokusavao linkovati poslali mail iz paypala da su mi uzete 1.96$ i da ce se vratiti na racun kad zavrsim "linkovanje", a to radim tako sto bi mi banka trebala dati 4 cifreni code i njega ukucam u accountu negdje..Ja odem onda fino do banke, u karticno, a oni blanu u mene ko da sam s Marsa sletio u roza gacicama...Kao nemaju pojma sta je taj kod i sta je paypal uopste.....
    Ne znam sta cu sad djamije mi jer su me iznervirali na osmu potenciju---ocigledno lazu il su izuzetno retardirani.
    Hvala majstore u svakom sl.

    P.S. Ne mogu nikoga ni na telefon dobiti, iako sam zvao sve brojeve od svih RF banaka u Sarajevu..Oduzele im se ruke jadne pa ni slusalicu ne mogu dici...
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislis na verifikaciju racuna na PP ? To je mislim broj transakcije koju trebas unjet. Nisam imao iskustva al misli mda je to. Ak osad ne izganjas, bit ce ti na mjesecnom izvodu.
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    vrlo jednostavno,nazoveš banku i tražiš od njih da ti daju taj broj,meni je gospođa završila to za 5 minuta,a kad sam rekao treba mi taj broj za registraciju na PP rekla je aha nije problem nikakav,mora da si naletio na novog operatera,budi uporan
     
  4. wragg

    wragg Aktivista

    Sacekaj prvi listing koji ti dodje postom svaki mjesec za tu karticu. Pored te transakcije od dolar ni nesto sitno ce ti pisati konfirmacijski kod kojeg upises na paypal stranici u svom accountu.
    edit: Ti vec sada mozes placati paypalom, ali mislim da ti je limit 100$ ili tako nesto.
     
  5. TitoChe

    TitoChe Novi član

    Hvala, ali na koji si broj zvao, jer ja dobijam ili "zauzeto", ili zvoni broj do unedogled, ili fax pistanje...
    Sto se tice izvoda, nisam dobio nista u tom pismu...
    Izludjen totalnim amaterizmom ove trebe u banci, jer je najblize sto je ona znala o cetveroznamenkastom kodu za verifikaciju linkovanja kartice za paypal je, po njoj, bio 3 znamenkasti broj na samoj debitnoj kartici, ja sam se pljusko šamarom pravo po glavi. :D
     
  6. GV

    GV Komšija

    Broj je oblika XXXXPAYPAL--*EXPUSE XXXXXXX
     
  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Sve zavisi sa kime stupis u kontakt.
    Ako je neka glupa osoba onda je zaista teško izvuci informaciju.
    Ova radnica sa kojom sam stupio u kontakt nije ni znala sta je paypal.
    Jedva sam je nagovorio samo da mi izlista izvod.
    Zaista mukotrpno.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    TitoChe, Proba na onom aparatu u RF banci sto ima da sam sebi isprintas izvod. Sad, nije isti kao izvod koji dobijes svaki mjesec postom ali mozda ti na njemu bude taj transakcioni broj za verifikaciju.
     
  9. TitoChe

    TitoChe Novi član

    Dobra ideja, probacu to prvo jer mi valja evakuirati ove pare sa racuna nekako...
    Pomozbog sa ovim bankarima koji ne znaju ni sta je paypal, ili moneybookers...
    Hvala raja za info!
    Peace