TV s greskom - ne znam sta da radim

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NAILS, Jun 30, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    to nije hdtv, tako da nema smisla kopcati na njega xbox360/ps3, osim ako ti je to jedina kombinacija koju mozes napraviti...
     
  2. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Joj al si ti u problemima kralju zam kako ti je , tako sam se ja ganjao sa MOBILMEDIOM za mobitel i jedva izganjao pare nazad al nebitno , hocu ti rec ja sam iz Njemacke donio jedan TV 100Hz , slika u slici bla bla bla kupio sam ga polovnog i ja ga koristim 5 godina vjerovo ili ne nikad nije kahnuo , samo sto mi je mali sjebo daljinski pa koristim univerzalni i nemam pola funkcija , al hocu dati kazem kolika je razlika kupovati ovdje u BiH i u inostranstvu kod nas samo smece prodaju bogami evo slike ovog UNIVERSUMA
     

    Attached Files:

  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jel' ovo invar cijev? :smt005
     
  4. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Nemoj mi se smijati TV-u ba :smt076
    Sta mu fali ha ja :D
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nailse ne sekiraj se, takav je zivot katkad...nauci da se smijes sam sebi i izdignes iznad situacije te da od limuna napravis limunadu....ja osobno bi bio sretan na tvom mjestu, tj mijenjao bi se za tvoju situaciju, moje neznanje i par stoja u dzepu, za taj mali zajeb koji si dozivio i tvoje veliko znanje i uvid u tv i sl. tehniku koje posjedujes..... :smt006
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Haha, ma sala je, ali doduse ne bi bilo zgoreg da je FD Trinitron cijev u pitanju. :mrgreen:
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Dva samsung slimfit tv-a od 82cm. sam bio uzeo i vracao nazad radi uzasne geometije, kada upalis teleteks kriv je kao zastava na vjetru nakraju uzeo lovu i kupo sony wega 70cm. koji isto nije nesto ali je barem duplo jeftini, a nakraju Philips LCD i vise necu za dugo nista prezadovoljan sam.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo da se pohvalim (reko red je) ..TV je haman ispustio dusu :mrgreen: Ugasio ga na daljinski kad ono podje kao da "svira" ono kao alarm na starim digitalnim satovima.

    Ugasi-upali na power dugme, nista. Ne svjetli lampica i ne reaguje na daljinski.

    Nesto se ne sjecam dal imam 1 ili 2 godine garancije ali eto.. svejedno, za lijeka im trebalo 600KM.

    Pa eto ako neko slucajno zna sta se moglo desiti.
     
  9. GW

    GW Moderator

    Koga briga. Budi sretan da ne moraš trpiti ta sranja i idi reklamiraj.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj dio: "Koga briga. Budi sretan da ne moraš trpiti ta sranja.." bas ne kontam sta si htjeo reci..

    A sad sam gledao i imam 2 godine garancije pa cu vidjet sta mogu sutra uradit.
     
  11. GW

    GW Moderator

    Pa rekao si da imaš problema sa geometrijom i da ne možeš vratiti tv zbog toga. Sada možeš. :D

    Valjda si me sad skonto.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Koja geometrija :D Zaboravi sta sam pisao prioje godinu.

    Ma zamjenio sam ja tv za tv. Dobio skoro isti ali vremenom se ta geometrija malo ispravila (na samo njoj poznat nacin). krivudavo je mozda 5% ako ne i manje. Namagnetisanje sam izvukao nekim magnetom tako da se solidno sredio.

    Inace sumnjam da ce biti ista od zamjene jer nemaju vise te modele. Mislim da ce dat to u Sarajevo na servis pa ptice znaju sta ce biti s njim.

    Inace ja ga mrzim otkako je dosao u moju kucu i dao bi ga za kilu banana ali nisam trenutno s parama da uzimam novi.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Čovječe, ne mogu vjerovati da je godina prošla od onoga. Meni ko da je jučer bilo.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ba. Kada sam vidjeo datum prvog posta Sat Jun 30, 2007 5:53 pm prvo reko nema sanse da je puna godina, zakleo bih se da ima nesto malo vise od pola godine, a sdrugo kontam halali huso materi. Plafon je reko kod njih godinu dana garancija.

    Nisam znao kako da vidim koliko ima TV-u i sjetim se ove teme, pa reko da vidim kada sam pisao (to jos dok nisam nasao garanciju).



    Jbt sto vrijeme leti
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sto bi u narodu rekli: naravoucenije - ne uzimati vise nikada Samsung TV. :lol:
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakav sad SAMSUNG ? Ne znamja nikakav SAMSUNG :lol:

    Naravno, samo evo gledam, vec sam spominjao da mi se gade zbog laga daljinskog, pauze u prebacivanju kanala, lag u meniju itd itd. Jebo samsung, nisu nikad ni valjali.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imaju dobre frizidere i solidne klime nemoj tako. :lol:
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako moze da se kabloska skopca na frizider.. onda kupujem :mrgreen:
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma jucer odnjeo, danas u 12 bio popravljen. Mislim da se samo otkacio neki prekidac, neka sklopka pa da je on digao, sumnjam da je ista popravljao al ieto.. hebes ga.