1. zdici

    zdici Aktivista

    Radi li kod Vas upload uredno ? kakav vam je ping recimo do txtv.ba, google.ba ?
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    je li ti se pogorsalo u odnosu na prije ili isto ona malo salbiji upload?
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    stoji i dalje 1.90 do 2.10 vec 3 mjeseca..kod nekih gledam uredno imaju 80/4
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    rijetko ja imam citavih 4Mb upload al nije ni puno nizi, oko 3,6-4
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    je li netko od vas na optici? da li je platio priključak od 70KM koliko stoji u cjenovniku?
     
  6. zdici

    zdici Aktivista

    koliko cujem u Zavidovicima jos optike nema kolins ! Treba im GPON iz Tuzle da bi mogli optiku pruziti nam..i mora ici dodatno jos jedan kabal za optiku i drugi modem preko kojeg radi opticki Internet i telefon. Jedino da se sta u medjuvremenu promjenilo :)
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma kakav te telefon spopo hahaha :D ja sam to odjavio 2007. cini mi se :) nači nema optike idućih par godina u Zav :( :(
     
  8. zdici

    zdici Aktivista

    Treba pitati u TXtv hoce li biti ove godine sta? Ja sam prošle godine pitao nije bilo. Neki dan cujem od covjeka koji je zelio prikljuciti Internet kablovski a ima kablovsku tv nisu mu mogli realizovati prikljucak jer nisu prosli kroz njegovu ulicu opticki kablovi.
     
    Last edited: Apr 5, 2018
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    zna li neko moze li se naknadno potpisati ugovor na 2 godine? :D Nisam bio siguran kakvi ce biti pa sam potpiso na godinu, kontam sta fali da mi sad daju novi na 2 godine :)
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    Ugovor na 2 godine su obavezni ako uzimas opticki Internet ! jer nedaju optiku ispod 2 godine..ma bolje ti je svakih 12 mjeseci pa mozes birati brzine koje hoces svake godine :)
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja al nece biti popusta opet 3 mjeseca ako obnovom za godinu? :)
     
  12. rival

    rival Novi član

    [​IMG]

    TXTV Optika Tuzla, danas stigla :cool:
     
    Last edited: Mar 11, 2018
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    dje to, koji dio Tz?
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kako znam masovno prebacuju na optiku, da rasterete ostale koji nemaju mogucnost spajanja na istu. Ogromna je razlika u browsanju preko optike, a ping gotovo da je zakucan.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    moze li ko sa optikom uraditi test prema telecomu Slovenije d.d?
     
  16. zdici

    zdici Aktivista

  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Samo taj jitter velik za kabal :) :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  18. rival

    rival Novi član

    30ms brzina 80/40
    Istočni dio grada Sjenjak

    U zgradama provode kablove i ko hoce oni ga spoje.
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jest da nije optika, al nije ni TXTV, ali eto radi poredjenja mjerenja sa optike koje je kolega postavio, mjereno putem wifi mreze, a brzina paketa je 50/3

    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  20. zdici

    zdici Aktivista

    hamo pipa znaci da Telemach ima bolje linkove i infrastrukturu :)