Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako mozes na 2D slobodno, jer 3D nema nista posebno efekata.
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Gledao neki dan man of steel...IZBJEĆI POD HITNO! Osim ako niste kakav CGI fanatik, jer je isti stvarno do jaja urađen! OStalo je šund samo takav! SAmo mi u glavu neće kako su "veličine" poput Costner-a i Crowe-a pristali na ovo smeće?!
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Nije los World War Z, bile su 2 scene koje su me poprilicno trznule.. Steta sto sve nije moglo stati u jedan film.. :smt003
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    U talk shit!
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odgledao Absolute Deception, smeće. Uzasna gluma, ne znam kako je Cuba Jr ovdje zalutao. Ova Emmanuelle Vaugier je odron.
     
  8. GV

    GV Komšija

    Lova brate,lova. Mislim da je u prvom Superman-u Brando uzeo pozamašnu cifru za par minuta uloge
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nisam ni ja toliko odusevljen novim supermanom. Da je dobar dobar je. Al zadnja borba je usrala sve. Dok je prvi dio filma odlicno uradjen.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    WWZ meni pravo legao, ima predobrih scena, a i meni je drzao paznju.
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Odgledah večeras ovaj Internship: http://www.imdb.com/title/tt2234155/

    Ništa posebno ali ima dosta provala i ludih scena a što je najbitnije; "pauze" između tih scena nisu predugačke ili popunjene debilnim konverzacijama kao u nekim drugim komedijama! :smt002
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    WWZ ili Mamurluk 3 ?
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

  14. Esh

    Esh HWB

    Sad bih se i ja trebao javiti i spomenuti da je novi Star Trek sramota za ST svijet..
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahha car:) to sam odmah rekao.... star trek a sva desavanja na ...Zemlji:)))) nidje zvijezda...:)sjooo

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Ne samo to, već više prema starom serijalu i konkretno Star Trek II: The Wrath of Khan.. OK, promijenili su timeline, čudno, poštujem, no šta sad treba žvakati stari sadržaj iz te neke nove perspektive?:x
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa da, znaci re-work starih filmova, i bas taj naslov sam ocekivao, a dobio sam mission imposible 6 :D
    Ipak "The Final Frontier" nisam zamisljao bas da se cjela radnja zasniva na Zemlji.
    Mogu samo dodati, da ipak od svih filmova ove godine malo koji je izvukao svoj prosjek, a puno se ocekivalo..

    Jel ko gledo After Earth ?
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Pronađoh epic opis za ovaj usrani man of steel film:

    :lol:
     
  19. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    To k'o Transformersi, samo sa manje robota
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    bolji transformersi. I to prva dva djela, beton!