Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. extibo

    extibo Komšija

  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Riddick (2013).

    Ne kontam zasto je ovaj film uopste snimljen. Dodje mu ga kao Pitch Black 1.5. Nigdje veze. Na vrh price koja je kao fol nastavak The Chronicles of Riddick (lol) , casting je jos gori. Jedine dobre uloge su Vin Diesel, kao Riddick, i animirani cuko. Ostalo je za vrcenje ocima.

    Jos sam izcekivao da pogledam ovaj film, jer prijasnja dva + crtani su mi se pravo svidjeli. Nit sam citao sinopsis za ovaj dio, nit gledao reviews/trailers, jer nisam htjeo da sebi ista spojlam. Tako da sam pravo razocaran. Nisam imao nega ogromna ocekivanja, mislio sam pristojan kakav nastavak, ali ovo je ispod svih mogucih ocekivanja.
     
  3. senad_986

    senad_986 Komšija

    @dmr: Naravno, na filmove koji imaju umjetnicku vrijednost sam i mislio da ih vrijedi ponovo pogledati, ali ne svake godine, vec, ne znam, svakih 3-5-10 godina. Ne promijeni se covjek puno u godini dana. :) Vidis, bas bih Taxistu mogao ponovo pogledati.
    @sumeir: About Time me je podsjetio na Groundhog Day.

    Uh, Riddick je katastrofa. Preskociti u sirokom luku! Ja sam ga jos u kinu gledao. :D
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Metallica Trough The Never , preporuka
     
  5. xman

    xman Komšija

    :smt023
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    gledao u meeting pointu 3d bilo :D wow... :D al bas wow :D
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  8. Haker

    Haker Veteran foruma

  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  10. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Solidan film i od mene preporuka.
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa nije ni blizu koliko mislis.

    Oba odlicna filma na svoj nacin.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da, SC je puno bolji film.
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Wolf Of Wall Street desetka. :smt003
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nije film, ali itekako se tiče filma ... Hateful Eight, novi film Tarantina kojem je scenarij procurio na netu - upravo ga pročitah i malo je reći da je odličan. Mislim da se 90% radnje odvija u samo jednoj prostoriji, ali nevjerovatno kako konstanto drži pažnju. Dva i po sata su mi trebala da pročitam, tačno se vidi uloga za SLJ , posebno scena "dijaloga" sa starim, južnjačkim generalom - Tarantino na vrhu svoje igre. Fantastičan scenarij !
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa koliko se meni cini, Tarentino, je izjavio, kad je procurio scenarij u javnost, da nece snimati vise taj film. Cak je pokrenuo i tuzbu protiv Gawker Media-e, jer oni su ti koji su izbacili scenarij u javnost.

    http://www.nbcnews.com/entertainment/qu ... 2D11999979
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Isto mu se desilo sa Inglorious i Djangom, pa je opet napravio. Mislim da će se samo jednog dana desiti u-turn, ovo očigledno svjesno pumpa javnost da bude priče o filmu.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Slažem se, priča manje - više, ali gluma je vrh.