Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mogo si sve ispricat :)
     
  2. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ma hajde ba, ko da je bitno. :D Ko da se ovakvi filmovi gledaju zbog price i raspleta. :)
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    sta ja znam, prva 3 dijela su imala dobru pricu.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isao se Mad MAx gledati. Super je. Bas mi je sjeo. Odlican rad kamerom. Gluma na nivou. Kontao sam da mi se nece Charlize svidjeti, ali odlicno je odglumila.

    Gitarista prekuc'o.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma



    prejako :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Kingsman je retardiran kao i strip . Fin filmic al mozda malo predug .
    Novi Max nema mozda veze sa starim filmovima , mada prvi i drugi dio su nebo i zemlja , al je filmčina u svom zanru .

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    šta ste očekivali od Kingsmana? meni je pravo legao film, dobar za opustiti se, taman mi je ovako nesto trebalo u zadnje vrijeme
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo i ja sam odgledao kingsmana i meni isto odlican film...volim ove neozbiljne akcione filmove,sa dobrom muzikom u pozadini i slow motionom :D
    bas opusten film...ima odlicnih scena...vatromet vrh haha :D
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam ga popljuvao momacki ali ima i do toga da sam bio umoran ko pas i jedva čekao da zaspim :D

    Ovaj novi sa Liamom akcija meni odlična akcija, klasika on star ne dira nikog al kad popi*di loši momci nastradaju.
     
  10. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Chappie, odlican, meni pravo sjeo.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Chappie, interesantan film, ali nista posebno. Gluma srednja zalost. Onaj Indijac pogotovo. Dijalog meh.

    Chappie lik je super, i to je to.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    gledao i ja chappia, i na kraju filma cujem pjesmu koju sam davno poslusao, i hajd ukucam ja lyrics i am your butterfly, kad ono

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Koji užas
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Chappie ima scena haha :lol: al mogao je puni bolji film biti .

    It folows , onako meh .... nekad hocu kraj filma . danas je izgleda najlakse napravit neki open end pa razmislljaj kao fola ... nekad to upali al vecimom ne i postalo je malo dosadno .
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Chappie je trebao biti bolji. Izgleda jeftino osim animacija koje su super. Na prvu mi je izgledao kao solidan robo-film za klince na "misfits" temu do onih krvavijih scena.

    Bem ga, niko da iskoristi ovu tehnologiju "realisticnih robota" pa da odrade posten AI film. Sve nesto, trud na'pola da što prije ispadne iz ruku.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Chappie je radjen da bude komedija, ne mozes onda ni ocekivat odlican film.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Citajuci ove nase lokalne kriticare mislim da je krajnje vrijeme da se kontaktiraju scenaristi i reziseri i da im se objasni kakve filmove da snimaju,isto vazi i za ove trenere klubova i reprezentacija,treba im javiti sta ce i kako ce :D :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Hehe.. da je sanset bič jedino sto sam gledao, ovo bi me oduvalo. Ali kada se sjets filmova poput terminatora, aliena ili star wars snimljeni prije par decenija koji su nekoliko koplja ispred spomenituh filmova, kako drugacije reagovati.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Film je bas ono sto je i zamisljeno da bude,meni odlican :) jeatel gledali diatrict 9
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je bolje sjeo district 9 obzirom da je na oba radio Neill Blomkamp. Na temu chapija:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017