Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    CGI + practical & RC, i rezultata bi bio epic.
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E koje smece je ovaj Mad Max
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zaboravio si imho
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A ne, ja pricam u ime cijelog svijeta. Film je tako lose napisan, da je to smijurija, bolje da nema price nikako.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    zar ima price? :) Mad Maxa je mogo glumit bilo ko, nije progovorio rijec, ko mutav :D. Film se trebo zvat mad charlize theron:D
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa bas, tokom filma je vecinom ona u glavnoj ulozi. a od maxa nisam ni vidio plaho neke akcije.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma s tehnickog aspekta jako dobro uradjeno, ali film u cjelini je meni odron.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja do pola gledao i ugasio.
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ne sjecam se u zadnje vrijeme da sam gledao film da mi je ostavio neki dobar utisak.

    Mad Max djeluje mi kao za klince do 18 godina :D radnja se odvija u jednom pravcu naprijed i nazad xD
     
  11. xman

    xman Komšija

    [​IMG]
    Not sure if Mad Max or Borderlands ili Rage...
     
  12. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Pogledah Hadewijch...odavno veci odron nisam osgledo.....jebo me onaj ko mi ga preporuci....


    Takodje pogledah klasik State of Grace...to je vec jebena filmcina sa jebenom glumackom postavom u mladjim danima....Oldman malo reci da je pokidao...
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jebeno.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Odgledah Terminator Genisys (2015)
    Koje nepotrebno sranje :D
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    ^Ja ga pauzirao na pola pa.. ako sagledam. Ali su maksimalno oblatili švarcija kao terminatora.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Stvarno nepotreban nastavak. Najjace sto su morali ponoviti skoro svaku poznatiju scenu iz prva dva dijela, isto kao da hoce da kazu ovo je terminator movie.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Moram se citirati:

    Baš kako kazes, gledam neki remake prva dva dijela. A švarci mi je u onim momentima kada hendla onaj "portal", izgledao kao:

    [​IMG]
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma ima i iz prvog dijela i jos nesto novo, koja zbrka. Ja bih zakonom zabranio da nastavke filmova radi bilo ko osim originalnog rezisera. :D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Nadam se da ce naredni biti neki samostalni koji se ne naslanja na ovu skynet pricu jer su sa ovim genisys dijelom uništili terminator brend kao i transformerse.

    13 Sins (2014). Nešto na fazon nemesis game ili the game. Bio mi je gledljiv i ako je predvidiv.

    .
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mad max je odron...ono ni djeci ispod 10 godina nije zanimljivo :D

    a danas pogleda ovaj film,pravo me iznenadio,bas dobar,neobicna prica a gluma odlicna
    The Age Of Adelaine 2015
    http://www.imdb.com/title/tt1655441/