Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Gledao sinoć Greyhound. Standardni moderni akcioni/ratni film. Kombinacija jak glumac + CGI + 85% akcije. Dobar za "ubit" sat i po.
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pogledao nije los

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    ARCHIVE 2020, jako solidan niskobudjetni scifi film grafičkog dizajnera: Gavin Rothery-a. Baš mi je sjeo ali se vidi da su bili limitirani. Vizualni dio i gluma nisu problem vec se radi o "manjem" filmu gdje je radnja fokusirana na jednu lokaciju.



     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    @NAILS jesi gledao i am mother ? Na slican fazon,odlican film.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Zaboravio sam na njega, pogledam.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    ko je gledao seriju Psych, evo finog iznenadjenja, jucer izasao drugi film (prvi 2017te):

     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam znao ni da je prvi izasao :) hajde bas cu pogledati, serija mi je odlicna :D
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ima li ko kakvu dobru "glupu" komediju ili parodiju, sto bi na Netflixu rekli "Goofy Comedy"? Jedna od takvih je bila Jojo Rabbit koju ste ovdje preporucivali i dobar je film ispao bas. Prije par vikenda sam tako sjeo i pokusao izvuci neke stare naslove koje nisam pregledao ali doslovno sam pregledao 3 filma po pola sata i nista mi nije leglo.

    Ovaj vikend ruzno vrijeme sve su sanse da ce se prelezati. :D
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    eurosong :D skoro izasao D: super filmic
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isti sam. Ni ja pojma nisam imao ni da je prvi izaso. Jucer naletim na trailer za 2gi dio, reko kad je to prvi izasoa. :D Skinem oba jucer i odgledam. Ako si volio seriju i film ce ti leci jer nema razlike. 2gi mi je bolji od prvog duduse. :)
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Greyhound super film. Jedan od rijetkih gdje nebi imao nista protiv da je malo duze trajao.
     
    Last edited: Jul 20, 2020
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar je za odspavati, šteta što nije duži bio da ubijem još pola sata

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Jsete li gledali Motherless Brooklyn? 10/10

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Volim WW2 tematiku, a igram i World of Warships cesto, pa mi je vise nego interesantan. Imam cak i brod - razarac (Destroyer) iz klase Fletcher, kao ovaj iz filma. :D

    Uzet cu sebi i knjigu po kojoj je radjeno 'The Good Shepherd' - C.S. Forester.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I meni je lego Greyhound, T. Hanks je odradio vrhunski. Nekako mi on odgovara u WW2 tematici. Jedina zamjerka mi je sto je kratko trajao.
     
    Patton2410 likes this.
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Gdje ste gledali Greyhound, ima li ga na netflixu, gdje gledate inače? Nemojte mi reći da je piratebay izvor :D
     
  17. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Cc, što se ne legalizujete :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Jbg hoće raja odmah da gleda čim se pojavi
    Iskreno ja ga nisam još pogledao, ali na disku je skinut, čeka svoj trenutak

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa film je izašao za Apple TV ako se ne varam, ko kod nas to ima da legalno pogleda.
    Mi smo netfliksaši :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Tesko se legalizovat kad imas 15 streaming sistema i svi sad imaju svoje original filmove, serije.

    Ja imam pristup Netflixu i Amazon Video, ali dosta toga dobrog i ostali prave, pa se mora povuc iz djabarije.
     
    dams82 likes this.