Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Adam projekt i meni ispod prosjeka.


    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze se odgledati, nije blockbuster al za ubit sat i po, ok.
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Zašto ljudi uopće gledaju filmove, ja npr da odmorim mozak od svakodnevnih obaveza i briga, da bi mi film bio dobar treba da mi drži pažnju sat i po, da je radnja zanimljiva. Sve ostalo je manje važno, za neke druge stvari postoje filmski kritičari koji od toga žive pa traže neke greške, mane i nedostatke kvaliteta. Takođe postoje i oni koji nagrađuju filmove, ali ja od toga nemam baš ništa tako da ne shvatam šta vi forumski kritičari uopće volite pogledat, ne pamtim kad je ovdje neko preporučio film i da ste svi vi u glas rekli da je film bar dobar, ako ne i nešto više... Kad smo već kod Adam project svi znamo kakav film da očekujemo od Ryan Reynolds,nema potrebe iznova da se razočaramo, to je to...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
    Patton2410, Haker and Stevie_Ray like this.
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nismo mi krivi sto godisnje izadje 5 dobrih filmova :D ako i toliko
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je taj Adam iznad očekivanja, mislio sam da će biti gori. Može se pogledati, ono akcija i to je to.

    Dog mi je bio užasan, volim pse, kvalitetan dog movie su mi najdraži ali ovdje je sve loše. Kome se ovako nešto gleda, ponavljam, red dog je odličan movie.

    Neko voli da ga film baci u razmišljanje, neko da se opusti, neko da skrola FB dok sluša film. Kao i u svemu, zato se sve i svašta snima, ali sigurno je da izlaze sve više filmovi koji naginju ovima šta samo žele akciju i da se opuste dva sata.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ne radi se o kritici ali evo gluma Reynoldsa u "red notice" i u " adam project" meni nije ni slicna i bolji mi je film red notice a u biti su slicni filmovi

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Veceras se odrzava Academy Awards 2022, ali realno filmovi su odron teski..
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Odron teški je i ta manifestacija. Woke bagra izađe da pametnije masama u kojem smjeru treba razmišljati i da se zahvali rodbini i prijateljima. Sve to treba bojkotovati, a vjerujem da će im ratimg ove godine biti history low.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koji bitchslap Will Smitha haha, joj cirkusa kao da ima balkanske gene, jos ona dernjava poslije, trebat ce na anger management. Jest da je i Cris Rock napravio neukusnu salu, al ima nacina da se na to drugacije reaguje.
     
  10. nFare

    nFare Komšija

    :D
    Zeznuo se malo, nije usmjerio šalu u pravom smjeru iako je rekao da je šala o gi janne ali nije. Fino je rekao Dževad Aličić da se ne smije tuđim bolestima ili invaliditetima. Vjerovatno će stand up biti uštogljeniji, neće niko rizikovati šamar live :D ,s druge strane da nije bilo ovoga što haker spomenu rating bio bio all time low, koga briga za debilni oskar u današnja vremena
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne kontam o cemu to vi, i onda procitam "Oskar". Pa to je kao Eurovizija.
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Grand parada kako se sad čini
     
    Stevie_Ray likes this.
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta bi da je vodio Ricki Garvais.
    Kao što rekoh, borba za gledanost.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Koliko vidim samo su filmovi odron ove godine a ne cijela manifestacija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma



    Kao što sam i rekao, woke bagra.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. KingT

    KingT Veteran foruma

    Nebitno da li je iscenirano ili ne, ovo je pokazalo koliko je Academy of Motion Picture Arts and Sciences srozana, uostalom kao vecina svega ostalog u danasnjem vremenu.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nikad u životu nisam pratio to i već sam najavio gore šta će biti uključujući i gledanost.
    Krmad koja putuje privatnim avionima dođe da sere o ekologiji, sada nose trakice za podršku Ukrajini, ove tri što su doveli moraju biti žene, jedna crna jedna gay naravno. Lik opali šamar čovjeku svi aplaudiraju, zaboga komičar mu ženu uvrijedio.
    Ovo mi se gadi u svakom pogledu, preslikana slika stanja društva prije svega u Americi, ali nažalost se to prelije na ostatak, prije svega na Evropu.
    Ovu bagru treba bojkotirati, ne treba kliknuti ni nakedan video o ovome.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa ja nisam ni znao za ovo dok nisam ovdje na forumu procitao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. senad_986

    senad_986 Komšija

    Sve ok, ali reci da su svi nominovani filmovi smece je pretjerivanje. Power of Dog je remek-djelo po pitanju rezije, montaze, zvuka, glume... ma, remek-djelo i tacka. Dune je vrhunski blockbuster, a The Hand of God je ljubavno pismo filmofilima, kao i, uostalom, vise-manje, svaki Sorrentinov film. Ova tri sam gledao, ne znam za ostale.