Windows 8.1

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Vedo, Dec 23, 2010.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Ma nije problem, posaljem im ja microsoftov mail u kojem sam dobio key...
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Re: Windows 8

    Ja sam to jutros odradio preko telefona. Ako hoces dacu ti svedski broj. Ima i izbor za engleski. Samo ne gine ti ukucavanje prvo 54 cifre instalacije, pa onda 54 cifre da potvrdis to sve. Poslje toga windows se aktivirao, iako sam zamjenio plocu.

    Edit : jbg, nema za engleski, zajebah se.
    Ako imas teamviewer kuci, mogu ja sutra s posla za tebe nazvati, pa mi izdiktiras brojeve, ja tebi nazad ove konfirmacijske i zavrsimo.
    Moze i sad ako si brz.
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: Windows 8

    Fazon je sto kad ti ne uspije automatska aktivacija, nazoveš call centar, i dozvoljavaju jednu ponovljenu aktivaciju, drugu ne.Bar je tako prije bilo.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Danas ponovo pokusao aktivaciju, nije proslo, i javio mi se operater, koji mi je bez ikakve peglancije, nakon sto je provjerio da je u pitanju promjena hardvera, izgenerisao ID, i preusmjerio me na automat da mi ga automat izdiktirao :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Windows 8

    To je onaj win sto si davao uz ploču ? Kazem ti ja zovi prvo njih.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    da, to je taj :) :)
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Ne znam u koju bi temu pa ću ovdje.
    Ima li kakav alat koji radi u pozadini i kad napravim screenshot desktopa ponudi da uploaduje screenshot na neki image hosting kao što to radi gpu z npr.? Znam da postoji to neko je spominjao.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Windows 8

    Imaš pokit: http://pokit.org/

    Ja bez njega na kompu ko bez ruke. Naš covjek napravio.

    E sad ide na njegov hosting, ne znam da li si mislio da biras sam gdje hostati. Nisam primjetio da mu slike padaju tako da mu je host koliko koristim bio stabilan.
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows 8

    a ako hoces da biras koji hosting onda sharex program je za tebe, meni prije nekoliko mjeseci pokit pravio probleme i naletim na ovo, ima milion opcija i nije mi se dalo istrazivati sta sve moze ali moze praviti ss kombinacijom tipki na tastaturi i automatski to uploadovati na neko od ponudjenih hosting servisa sto je meni i bilo potrebno
     
  11. wragg

    wragg Aktivista

    Re: Windows 8

    Trebaju mi dvije licence W8.1 pro x64. Koja mi je trenutno najpovoljnija opcija, a da bude 100% legalno?
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows 8

    Zanima me za sta se veze licenca, moram mijenjati procesor pa necu valjda morati i novi win nabacivati?
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Za napojnu se veze :D

    Zeza naravno,maticna je u pitanju.
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows 8

    Za napojnu se i ja vezem :D



    A znam (haman) da je nekad davno bio u pitanju proc pa reko necu valjda i sa sistemom se morati igrati :)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  16. Qler

    Qler Veteran foruma

  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Windows 8

    Raja, zadnjih dana nece PC da boota na desktop nakon unosa sifre dok ne dobijem vezu s internetom.

    Ima li jos neko slicnih problema?

    Ukucam sifru i nista, samo vidim lijevo ikona od mreze/interneta crveno prekrizena, a kada se konektuje dobijem onaj krugic za login i sekund poslije sam na desktopu.
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Ima li kakav fazon da se zaobidje windows defender na umrezenom PC-u na kojem nemam admin prava (opcije u defenderu zatamnjene, u task manageru ne mogu kill-ati nista).
    Ispameti me brisajuci mi fajl sa stika za koji znam da nije virus, a ne mogu nista uraditi da ga sprijecim, grrr.
     
  19. Majesco

    Majesco Aktivista

    Re: Windows 8

    Ugasi u opcijama.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Kao sto sam rekao opcije u defenderu su zatamnjene :D
    Izgleda da nema rjesenja, sve sto mi pada na pamet ne mogu ako nisam admin.