Windows 8.1

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Vedo, Dec 23, 2010.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: Windows 8

    vjeruj da sam ga uzeo sa orginal xp-a XD cak mozda i nije bio orginal znam da je od faxa bio laptop :D al jest bilo na foru upgrejda
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8

    G2a je legit stranica inace uvijek imaju top cijene. Sad sto su svi sumnjivi na sve cijene... to je druga stvar.
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows 8

    nisu svi sumnjivi na sve cijene nego je prije 10-tak dana bila najnovija afera oko g2a stranice i kljuceva za sniper elite igru, prodavali su ukradene kljuceve u ukupnoj vrijednosti oko 300k $ i izdavac te igre je jednostavno ukinuo te kljuceve na steamu tako da su ljudi koji su je kupili prosto ostali bez igre, nesto sumnjam da ce im g2a odraditi povrat novca :wink:
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Aham, ne znam za to, znam da je dosta raje uzimalo sve bez problema
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows 8

    ja sam jednom na ioffer stranici uzeo origi kljuc win7 hp za 5-6 maraka ako se dobro sjecam, valjalo jednom pola godine i jedan update sve pokvari :D
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Windows 8

    Da li je neko kupio ili da li planira ?

    Koliko ovo na kraju kosta?

    Nemam pay-pal i ako neko ima i planira kupiti neka se javi, OK ?!?!
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8

    dok se vi skontate, procice mega offer :D
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Windows 8

    Nego, kako sada ide ona caka sa "update" ?

    Bilo je nesto da svi moraju napraviti update do odredjenog perioda ?

    Mislim na ovaj kljuc sto se nudi...da li se moze napraviti Windows 8.1 UPDATE, ima li neke razlike tu ?
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows 8

    mislis podrska a ne update, podrska za win8 vazi ja mislim jos godinu dana ako ne i manje

    sad ne znam da li ce prestankom podrske za win8 i dalje biti dostupan update za win8.1
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8


    jarane pise origigi....
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Windows 8

    http://securitywatch.pcmag.com/software ... a-reprieve
    Znaci da je trenutno legalna WINDOWS 8 i 8.1 UPDATE verzija, tamo za 8.1 nista ne pise za update ili kako uopste sada ide prodaja ili kupovina licenci osmice?

    Ali : http://www.microsoftstore.com/store/msu ... .288401200
    This includes Windows 8.1 Update.

    To znaci da one firme i korisnici koji nisu napravili UPDATE na vrijeme imaju smece na racunaru i daj sta das...bar tako djeluje dok se nekako ne provjeri !
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Nedostajat ce nam mnogo :mrgreen: Ja sam par sedmica na 8.1i metro dio mi je zaista suvisan, sve one aplikacije samo jednom isprobao i to je to.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Ma samo desktop i gotovo. Metro je za touchscreen laptope i nema sta trazit na desktopu.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows 8

    konacno jer je metro visak
    izgleda bas da vrijedi ona da svaki drugi win os je crap
    dobro ne crap u punom smislu ali tu je
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Windows 8

    Nije osmica crap. Samo ima tih mušica koje zaista ne trebaju te da mi vrate start da ne moram svaki put stavljati third party application. I ako istina classic start radi kao da ga je sam MS pravio.

    I da nas ne lažu sa touchscreen fičrima kao da su za desktopa. Sve to lijepo i odlicno radi na tabletu ali za miša nije.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Osmica je najbolji OS dosad. Meni sedmica sad izgleda kao XP. Tolika halabuka oko tog metroa a to se riješavalo još od prvog dana za 30 sekundi. Brži bolji stabilniji i šta sve ne OS u odnosu na starije verzije ali sotoniziran radi tog metroa :D
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Ne moraš ništa dodatni ni instalirati, ali očito je dodatni klik mišem neka naučna fantastika te zahtijeva neviđenu koncentraciju:

    [​IMG]
     
  19. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Re: Windows 8

    Vjerujem da bi priča bila potpuno drukčija da su 'Metro' osmislili Google ili možda Apple... Tada bi to bilo nešto revolucionarno i vrijedno svakodnevnog onanisanja.
     
  20. kvaju

    kvaju Komšija