Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Fakat nakon update-a radi.
    Ko bi rekao da će update nešto popraviti :mrgreen: , ispadoh pravi "user"
     
  2. ming

    ming Veteran foruma


    Power useri, najveći spin zadnje generacije telefona uz UWP aplikacije :)
     
  3. X-Factor

    X-Factor Komšija

    A da procitate post ponovo, ne znam sta nije jasno i sta je smijesno?
    Gdje pise da je windows mobile za power usere?

    Ako ne vozite ovu platformu zaobidjite temu, vrlo jednostavno. Koristite sta vam je cejf za vase pare, niko vas ne tjera na windowse... Samo nemojte pljuvati po necemu sto ne koristite.


    Sent from my Lumia 950XL
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne koristim više (a čak mislim da su gotovo svi članovi u nekom trenutku imali WP fon), tj. dao sam platformi priliku čak 8 puta koliko sam imao WP/WM telefona.
    Sad napadati nekoga jer nije na najnovijem build-u na kojem navodno 'sve radi' isto nije fer. Koliko puta je samo ovdje spomenuta rečenica "od zadnjeg xxx update-a, konačno xxx funkcija radi kako treba", umori se čovjek od toga.
     
  5. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Skoro sam postavio video sa svoje 950 xl, predzadnji build, ako koga zanima i ovaj posljednji snimit cu kad nadjem vremena. General use, otvaranje aplikacija, fluidnost kretanja kroz menije, iris skener itd. Phone, photos, viber nisam otvarao iz privatnih razloga, mrsko mi cenzuru stavljati.
    https://youtu.be/QNugX9P-tBI

    Sent from my Lumia 950XL
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kakav ti je ono Zeljin tile?

    Poslano sa Lumia 950
     
  7. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Posto nema oficijelne aplikacije, web site kluba, samo preko windows app studia napravio tile i ubacio link :)

    Sent from my Lumia 950XL
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Šminka :) eno gase app studio, ima sad nešto drugo...

    Poslano sa Lumia 950
     
  9. lolak

    lolak Aktivista

  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    da li neko zna koliko kosta display za Lumiu 950 i da li bi se to isplatilo popravljati
    mozda neko ima info iz ovlastenog servisa za cijenu ?
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mogu se raspitati koliko kosta original, a sad isplati li se, ne znam... Ja sam na svojoj mijenjao ali je planiram jos nosati...
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koliko si platio i gdje si to kupio ?
    ima na piku jedna 60 KM,sa razbijenim ekranom,pa kontam to da vidim
    tacnije pise da je display razbijen,iako se puknuce ne vidi na slici
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam u garanciji mijenjao, ali znam da košta kao telefon na piku otprilike...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    onda se ne isplati
    znam da su display.i generalno preskupi ali ako je za L950 tako skup,onda nista od toga
    tnx za info
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Eto, zvanicno kraj razvoja Windows 10 Mobile... samo bug fixes... steta, meni i dalje dobar OS...
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim da novi mobilni OS nećemo vidjeti duuugo vremena na tržištu. Android i iOS će 'vladati' dok se kompletni desktop OS-ovi ne prebace na mobilne uređaje.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    To upravo i jest ono na čemu. Microsoft radi već duže vremena. Kad će ugledati svjetlo dana to je već pitanje.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vala ovo je 4 put da zajebu raju, 5 puta je vec previse... Windows Mobile 6.5, pa WP7.x pa WP8.x pa Windows 10 mobile... i sad kao ovaj OneCore treba da bude ono, TO!... kao i svi ovi prije...
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ako MS sta i radi,mislin na neki novi koncept...presporo to radi i nemaju izgleda ni ljude ni pravac u kojem da se krecu

    ne znam sto su morali unistiti i win10 mobile...kada je razvijen sa istim kodom kao ki desktop win10...pa aplikacije rade na oba sistema jednako...oni bas lutaju i veze nemaju gdje se krecu
    meni isto win10 mobile lezi i ne bi ga mijenjao jos neko vrijeme a ovako cu morati
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Usrali su motku sto su u vrijeme WP7 imali previse ogranicenja, WP8 i narocito 8.1 su bili super za svoje vrijeme, i tada su trebali raditi na tome da povecaju broj partnera koji ce nuditi te uredjaje.

    Da bi izbacili bugovit Win 10 Mobile i prakticki vec prestali raditi na novim modelima uredjaja.

    Svi znamo da je moglo itekako bolje.