Windows XP multimedija edition

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by *_* Juvee, Jan 25, 2005.

  1. monK

    monK Komšija

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  2. monK

    monK Komšija

    :smt005
     
  3. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    momci sta mislite posto je ta X850 ATijova na PCI EXPREES
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    I da imash para nemash je gdje uzet jer to je haman press release proizvod podjeljen benchmark kucama tesko dobavljiv.
     
  5. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

  6. iskusni

    iskusni Komšija

    ja dovoljno što ćeš za karticu platit visoku cijenu ti bi htio još da ti donesu i da platiš carinu i poštarinu :?
     
  7. Rejden

    Rejden Novi član

    ta ti graficka kosta negdje oko 540$ neznam koliko je to tacno maraka
     
  8. Rejden

    Rejden Novi član

    a koji mu je taj procsor AMD Athlon FX 55 3800+ jel radeon koji je to?
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija

    ne zna ni on ba.daj bože da je to i 3500+ :mrgreen:
     
  10. Rejden

    Rejden Novi član

    kazes da je to "I" 3500+ daj boze da on ima taj procesor vidi kakvu je konfiguraciju nabubo nista ni scim pa nek se zafali bogu da ima 3000+ i to je PROCESOR i PO ali on je napiso AMD ATHLON FX 55 3800+ a nije napiso koja je maticna jer vjerovatno nezna nijednu maticnu za FX "moje misljene" nemojte sta ZAMJERIT
     
  11. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    Deleron:Iskusni ti si nash operativac ne daj se

    jebiga ko ti zna mozda su to neki najnoviji PROCESOORI za koje niko nezna jediini RADEON ima takav primjerak jebiga radeon pretjero si sa KONFIGURACIJOM ako vec hoces nadji na internetu pa lijepo napisi da makar izgleda da imas takav PC a ne bubat ko maksim po diviziji
     
  12. iskusni

    iskusni Komšija

    jape007 što ti ba ne izvršiš softmod svoje 9800SE u 9800Pro :?:
     
  13. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    neznam izvrsit da bogdo znam sad bi ja odma imam neki program ATI Tool pise mi kad ga pokrenem

    "A radeon 9800SE with 4 active rendering pipelines has been detected in your system
    It is posible to unlock additional four pipelines making your card perform like a 9800 Pro"
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    skini omega drivere i kod instalacije označi da hoćeš 9800se u 9800pro pretvorit.
     
  15. Guest

    Guest Guest

    Leadtek-ova "WinFast A400 Ultra TDH GeForce 6800 Ultra" oko 460€ 3400Kr u DK !
     
  16. djambo

    djambo Aktivista

    ak ti se neda skidat omega evo link njihove drivere ja koristim procitaj kako se instalira i raspali
    http://www.techpowerup.com/softmod/
     
  17. Guest

    Guest Guest

    Leadtek GeForce 6800 Ultra = 460€ barem u DK neznam za BiH!
     
  18. Guest

    Guest Guest

    UPS 2 puta :oops: :smt002
     
  19. Esh

    Esh HWB

    http://www.hardwarebase.net/?akcija=recenzija&id=79

    i posjeti link koji je naveo djambo.. ako je kartica "modabilna", za 5 minuta imas full-working 9800pro.

    p.s. obrati paznju na hladjenje..
     
  20. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    a tako znaci trebaju mi omega drajveri jednom sam ih instaliro i nisam imo sliku kad udjem u WIN XP doduse to su bili neki stariji nisu bili oni sto sam malo prije procito na onom primjeru