Windows XP multimedija edition

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by *_* Juvee, Jan 25, 2005.

  1. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    EnisDonKing jesil ti kupovo novi kuler ili si ostavio taj koji je doso i mozes li mi malo preciznije objasnit kako da je pretvorim u PRO (posto stvarno neznam)
    a mogul kasnije kad instaliram ove omega drajvere skinut novije kad izadju ili moram ove drzat instalirane
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    skine omega drivere i u toku instalacije ce te pitati da li zelis da probash softmod 9800 to ti je sva nauka
     
  3. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    dobro to mi je jasno ali dal mi trebaju jaci KULERI
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    prvo probaj ako prodje onda kupish onaj zalman vf700
     
  5. [tota]

    [tota] Aktivista

    Radeon sve si ti to "fino" copy/paste...
    Ali LCD ne znam koja je marka LOL
     
  6. djambo

    djambo Aktivista

    prvo probaj pa ak se pregrijava dovoljan ti je VGA silencer nije skup ko zalmanova rjesenja,ako zelis daljnje overclockiranje sigurno ti je potreban cooler
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    nejma vga silencer kod nas
     
  8. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ako te stvarno zanima! Osnova mu je (najvjerovatnije kazem zbog iskljucenih pojedinih naprednih mogusnosti kao sto je MMC isl.,) WinXP Home Edition i uz to mu je dodan software/komponetnta za pregledavanje slika, slušanje muzike i gledanje DVD/Videa/TV a sve preko daljinskog upravljacha kojeg dobijete ukoliko kupite originalnu verziju ovog OS-a. Sobzirom da nisam takav, nisam kupio org., meni taj njihov program za Multimediju koji radi u tkz. "party" modu nije bio od koristi. Bolje kupiti/nabaviti ShowShifter (ili neki slican software) te kompatibilni daljinski upravljac ili ga rucno napraviti(??) i uzivati, a u isto vrijeme ne odreci se od WinXP PRO verzije!