World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa i ne trebas da vidis cim naguras 85 :D Sad ces fino da grindas normal dungeon, pa heroice koji su vecini idalje preteski i rijetko se koji i zavrsi bez guilda. I naravno, nema bez ozbiljnog guilda raidanja, pogotovo sa ovakvim gearom, a malo je rec da se healeri ne snalaze tako da PUG ne dolazi u obzir :D
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma uzeo sam catu prije 5 dana :D 5 dana = 5 lvla :D hahaha. Samo mi nije jasno kako su oni manijaci u 9 sati nabili 5 lvla :D
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    5 sati :p Treba ti jos 15 ljudi da zrtvuju svoje vrijeme da ubijaju mobove za tebe :lol: Obavezno ganjaj ozbiljan guild ili se neces naigrat :p
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma vec sam u guildu koji ima perspektive, 13 85-ca, svih od pocetka u guildu od 80og, ja sam izmedju ostalog od onih koji je krenuo od nule :)

    ima nas 50ak i svi se lvlaju.. prosjek 30ak online non stop, i stalno se pomaze, pa ono, "cekaj cekaj".. dko svi ne ojacaju :D
     
  5. BoLa

    BoLa Aktivista

    KO sto rece pelikan. Normal instance pa onda heroic pa onda probat raid inace cete samo wipeat ...
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    MA znam, vec sad su problemi, al et, vidjet cemo, guildovi tek trebaju da stasaju, sad je lvling time, samo dokad ce trajat.,.. uh, skoro sam sve odradio normalne u cati, malogearing pvp nabijat radi ulaska u instance, al sad, sta ce da bude, valja dnevne q radit reputacije dizat.
     
  7. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    raidat se moze i bez heroix samo treba uzeti svu opremu sto se moze sa justice, jer recimo prelud fight sa omnitronom ne trazi dps nego koncentraciju koordincaju razmisljane i bla bla :p
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    takodjer welfare gear dobijes sa conquest pointsima
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sjo, od pocetka cate, tek juce sam BH odradio, a da ne pricam da ostale dungeone nisam ni vidio.

    Hem ne mozes upast u neki JACI guild, hem niko ne organizuje raidove, hem kad god krenem hc, nego izadje, pa cekaj po 40 minuta random hc :D

    i nista, blejat i radit archeology nebil onog zmaja napravio.

    Kako ide kod vas raja?


    btw 340 average gear lvl :D lock destro 7-13k dps
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma lose skroz, sve presporo ide. Ja sam otkazao pretplatu na mjesec-dva dok i ostali ne nabave dostojan gear. Uradili sve osim Nefariana na normal. Puno mi vremena oduzima pokusavanje, a i ispiti su sad.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma najgore je sto ne mozes uci u raid, bukvalno te ljudi peglaju, i na kraju 2 sata oko raida izgubis a ne zavrsis ga. Haman se jaki sa jakim druze. Jer ima dosta vec addicta koji su tamo imaju full gear, al nedaju primit onim sa plavim itemima, djaba i heroic itemi..

    Ma bezeze, jedino sto je interesantno tol barad :D bg's,
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma tesko ces ista izganjat bez nekih poznanika, ako ves kasnis s gearom. U svakom slucaju moras farmat heroice i uzet sav gear sa emblemima i poenima. I normalno ako si tailor napravi sta.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    cekanje za random hc... ubija prosjek 40 minuta po jednom, a procenat raspada svakog tog raida... 80% znaci gubitak vremena, osim ako ne skupis ekipu pa picis.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ali drugacije ne mozes doci do geara. Jedino tanka da napravis :)
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma mozes pvp gear i taj random 1x dnevno, i strpljen spasen, za vailor pointse da uzmes sebi neki epic.. cisto da et..

    Ipak je sve do da si U dobrom guildu, brze i napredujes..
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa sta ces, sa PvP gearom radit raidove? :p Ako ti je to cilj. Najlakse i najbrze je PvP samo igrat ko voli, ignorirat PvE dio igre. Arena ide brzo skroz, nema nikakvih cekanja.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma mislim da se za vailor pointse moze uzimat i pve gear.. al imaju i ostali pointsi, ima metar, samo treba.. IGRAT :) 10h dnevno da ono dobro napredujes :D
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Daj otkaz na poslu, prijavi se na socijalnu pomoc, i budi najbolji u wowu.
    Ili, jednostavnija alternativa, upucaj se u nogu i u ruku, prijevremeno se penzionisi radi trauma, i budi najbolji u wowu :)

    Ocigledno da nema druge.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pro DK solira dva bossa

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017