World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nije nikad ni valjala :lol: Ovdje nekim ljudima ama bas nista popularno ne valja.
     
  2. BoLa

    BoLa Aktivista

    Meni je cinematik ok, nista spektakularan, najbolji mi je bio Wotlk jebi ga zbog Arthasa...

    A sto se blizzarda tice, imam osjecaj kao da su se malo prepali zbog konstantnog pada broja pretplatnika tako da sada ima vise promocija i podilazenja igracima ...(kako u WoWu tako i u D3, pogledajte samo patch 1.0.4 sve buffovi cisti, jer znaju sta raja voli :) ) Konkurencija blizzardu je i dalje ocajna i bezidejna tako da sam poprilicno siguran da ce MoP vratiti veliki broj igraca(GW2 ne smatram konkurencijom iz dva glavna razloga: 1. nema pretplate = mogu igrat WoW i GW2 bez problema, 2. nema standardnog engamea = igra ce brzo prestati bit zanimiljiva)
     
  3. p4ja

    p4ja Komšija

    posto je ova kompanija poznata po gladi za novce,zasto ne naprave neki animirani film,zaradili bi milijardu.bas su dobri u ovome. steta samo sto su im igre grohnule ovako
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kolko znam, za ovih par minuta im je trebalo vise od pola godine :D
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    I ostali animatori i kompanije rade dugo na svojim animiranim filmovima, ništa novo :) A vjerujem da Blizz ionako ima jedan tim koji im radi cinematice za WoW, Diablo i StarCraft (tako da ovi vjerovatno istovremeno rade i na Heart of the Swarm animacijama). Plus, da su počeli sami raditi CGI Warcraft film kad su krenule glasine o WoW filmu prije podosta godina, mogli su ga do sad makar pola završiti :mrgreen:
     
  6. rama

    rama Aktivista

    Ma nije da ne valja popularno. Blizzard je uvijek bio dobar sa animacijama. Ali kad vidim ono da on nešta vraća onaj čekić, pa ga kofole još malo namjesti, ne mogu a da se ne sjetim onog dječijeg humora iz diznijevih crtanih. Još da ova panda šta progovori glasom Edija Marfija i to bi bilo to. :D

    Pa kad vidim recimo ovaj video, koji je nastao dosta ranije, dođe mi da opet zaigram sve ono ispočetka. :mrgreen:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. p4ja

    p4ja Komšija

    kako je muzika dobra...
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa jarane citav WoW je zajebancija, jesi ti ijedan quest u igri procitao :lol:
     
  9. p4ja

    p4ja Komšija

    skupi 20 gljiva sa bijelim tackicama i donesi ih mova u roku pola sata :lol:
     
  10. comrade

    comrade Aktivista

    ako neko moze da pogura sa goldom
    server tarren mill
    ign: visionist
    moze i kao posudba..trenutno sam ofalio jer sam sve dao za country change na battle netu :/
    zivjeli
     
  11. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ako mogu pitati, kome si dao za country change ?
     
  12. comrade

    comrade Aktivista

    momak sa gramno foruma
    ako te zanima mogu ti ja sad pomoci
    znam kako to hoda ^^
     
  13. n1dal

    n1dal Aktivista

    Moze ali pp...

    Recimo da ce ti Blizz izbrisati RaF kao sto su 'ocistili' sve u zadnjih mjesec,dva...Nema igre dok ne kupis regularan GC za €/$ ili za g ali je na TMu 50-60-70k ;)
     
  14. nFare

    nFare Komšija

  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pozdrav raja.
    Tražio sam topic o wow-u ali ga nisam uspio pronaći..

    Uglavnom zanima me, da li neko sa portala igra? Koji server, koja klasa, rasa?

    Ja trenutno levelam DK-a na Sylvanasu. Ako neko ima neka se javi da zajedno raidamo i šutamo.

    Pozz
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    WOW izasao u 2004oj :D Raidao redovno skoro pa 3 godine. I onda odustao, pravio sam par izleta, ono uplatim mjesesc pa igram par dana :)
    Doduse nisam ima dobrih 4-5 godina. Ne placaju mi se expansion packovi fakat.
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Iskreno, Legion je odličan. Ja sam prestao igrati krajem Cate, početkom Pandarie, i evo vratio se sad.

    Toliko toga su izbalansirali, popravili, ubacili.. uživam trenutno.

    Volio bi naći neki domaći guild, ali slabo ih ima.
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    Vidim nije niko ništa pisao o Classicu. Koliko vas planira igrati na ovom serveru kada ga Blizzard pusti u rad?

    Doduše, vanila je preteška, do lvl 60 treba preko 20 dana, manualno se mora ići u svaki raid/dungeon, levelanje spelova kod proff mastera, goldi kao diamanti vrijedni..