World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    Ja se sjećam vremena kada je izašao WoW, još je default IM bio Windows Live Messenger, da ne kažem glavni social network, i raja je još u onom statusnom prozoru stavljala broj na kojem je levelu koji dan, posebno ovi što su radili po cijeli dan.
    Dobra je bila zafrkancija, grind, a vala se i puno mlađe bilo :)

    Recimo dok sam ja ganjao rokove, @BoLa je već ulazio u raidove.. @ming je isto izrazito ozbiljan igrač bio ;) @Dog_Father je igrao solo :D

    Opet kroz istu priču? Teško, iako je nostalgija jaka..
     
    AdoSA likes this.
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Probati mozda, ali nije se vise u srednjoj skoli da mogu sat vremena samo traziti grupu... A igrao sam skoro vanilla privatni server, da se malo prisjetim i mislim da ce 90% igraca odustati ubrzo ako ne bude nikakvih QoL stvari.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pucam legion trenutno, sreća pa se može goldima kupovati sve, nisam više active toliko da plačam 20 i kusur km za mjesec. Sto obaveza, na sve strane..

    Ja ću sigurno dati šansu Vanili, ako ništa, da vidim kako su je uradili.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Vanilla je za prave muškarce, igra nije pitoma sekunde kada se vidi šta su uradili od ovih ekspanzija.

    Još se sjećam pug-anja healera na trade kanalu, nije bio dungeon queue niti cross realmova.

    Ne planiram igrati, ali bi volio odraditi jedan hardcore period od dvije godine.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja sam takodjer aktivirao svoj account pa cemo vidjet.
    Nego sto se tice vanille....
    sta se ocekuje tamo ?
    Necemo moci koristit svoje accounte ?

    I da mislim da im je vakat da pojeftine igru ovako ubishe brate,jos poskupila preplata 2 mj 26 eura, ja placao 21 kad sam igrao
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Još uvijek ne postoje official informacije za Vanilu. Ne znamo ništa.

    Volio bi da bude isti užitak, isti stari disbalance klasa i itema..

    Pa trenutno je wow token na EU serverima 280k.. dramatičan skok cijene tokena, sjećam se kad je bio 98k.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Neke klase su bile totalno beskorisne. Raidovi ce biti smijesno lagani, jer se godinama naviklo na daleko tezi content. U vanilla raidovima stanes nazad i bukvalno pucas iz wanda lol
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Vanilla treba da bude zaključana sa 1.9.0 Patchem (The Gates of Ahn'Qiraj world event). Sve što je bilo u tom vemenu i kako je izgledalo, ostalo nije bitno.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma ja mislim da iz nas prica samo onaj stari feeling.Jednom kad odigras vec ce ti se zgaditi :D
     
    Esh likes this.
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jedni od, ako ne i najljepši dani gaminga. Raidovi po svu noć, smjeh, suze, grinding, čekanje da se završi sa poslom pa dupli prelom odmah sa vrata na računarsku fotelju. Lijepa sjećanja, kao što Enis kaže ali Boga mi teško sa sadašnjim obavezama i živonim stilom da ću moći odojiti vremena za WoW... pogotovo šo ja ne znam igrati polagano... daj mi sve i daj mi sve odmah, pa koliko god da treba vremena. Zbog toga sam i prestao igrati WoW najviše, zapostavio sve živo zbog njega
     
    Esh likes this.
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne sviđa mi se nikako ekspanzija.

    Ukidaju odličan artifact wepaon sistem, fokusiraju se na petove kao da je igrica za šestogodišnjake..

    Pored toga indirektno effectaju/buffaju sve stare raidove tako da će playerima biti teško da ih farmaju za mountove/iteme..

    Legion je vrhunski urađen, najbolja ekspanzija poslije wotlk-a.
     
    Last edited: Apr 5, 2018
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moglo bi se probat. Mada sam igrao na onom privatnom serveru skoro i njsam daleko dogurao. Ubij moba, pa sjedi popij vodu. How yes no.
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. Esh

    Esh HWB

  17. Esh

    Esh HWB



     
    Aldiin likes this.
  18. Neso

    Neso Komšija

    Esh likes this.
  19. Neso

    Neso Komšija

  20. Oromier

    Oromier Guest

    Ima li neko ovdje da igra, da bi volio da se druzi sa rajom? Mozemo neki community napraviti eventualno ? :D