Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sony 'samo' treba staviti 1080p60 i "4K"30 kao obavezne video modove za Pro. Ova proizvoljnost developera debelo ide na živce.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma gdje ih branim, govorim da je slaba konzola i zato imas te varijacije. Ne mozes ocekivati neki standard kad nije dovoljno jako.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jaka je ona za neke stvari, ali kao što rekoh, treba Sony malo stisnuti developere. Nedopustivo je da neke igre budu 1080p na pro a 4k na one X. COD WW2, wolfenstein 2, AC origins i slične igre su dobar primjer šta se može izvući iz Pro samo kad se hoće.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam, meni je ta konzola totalna fula. Eto jedino bih je iznajmio da igram SotC u 60fps :D
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Moj Sena šta ovo uradi ;D
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Havarija

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    A vidim tvoje komentare i stav vezano za tematiku niko ne zarezuje ni 1% HAHAH
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Opet si nesvjesno pokrenuo "Flame War" PS vs XBOX :D
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hahhaha. Upravo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    100GB Forza 7 zauzme na one x. Ludnica

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ljudi pokusavam kupiti igru sa xbox store i nece nikako. Sta i kako treba podesiti pa da se mogu kupovat igre. Posto nije bilo BiH uzeo asm USA kao lokaciju kad sam podesavao konzolu. Recimo uzeo asm GOLD membership i to mi je proslo bez problema a par igara sam pokusao i ne moze.Ima opcija da se plati paypalom i ni to nece da prodje,doduse nije moj paypal acc nego bratov al ne bi to smjelo bit problem.

    Ima li ko sta pametno reci?
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kupi na Amazonu gift card u količini koja tu odgovara, dodaj na svoj ms račun i kupi šta hoćeš. S tim sigurno nećeš imati problema.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Super. Ako je igra 24$ plus taxe,koliki li je konacni racun?
    Da ne kupim premal gift card :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne znam kakve takse spominješ, ja nikad nisam plaćao neke takse za to? Ako misliš ono što ti izbaci na xboxu kad hoćeš nešto kupiti, onda meni nikad nije zaračunalo dodatnu taksu. Kupiš od 30 dolara gift card ili ako ima od 25 (sumnjam). Ovo viška će ti ostati za ubuduće, neće propasti :) Na Microsoft stranici možeš tačno u dolar odabrati koliki ćeš gift card ali ja nikad nisam uspio sa njihove stranice kupiti.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo odlucim kupiti gift card na amazonu i izadje mi da su otkrili da kupujrm iz BIH i da nije dostupno za nasu lokaciju. Sta sad da radim? Ima opcija da promjenim zemlju. Da li da mjenjam il sta da radim?

    Ima card od 25$

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koju si adresu stavio? Nađi neku adresu iz Aljaske (nema taksu na digitalne stvari), imaš na netu address generator i kupi na tu adresu.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Probao sa alaskom i proslo je do klikni buy al ne prolazi kupovina. Inace mi je kartica ko neka stvar.Vise puta ne prolazi nego sto prolazi.A ne vidim opciju da se plati preko paypal.Ako ima negdje da se kupi gift card a da se plati preko paypal recite.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Play-asia.com

    Na Amazonu ne radi PayPal, samo direktno. Vrijeme je da mijenjaš karticu :D
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo uspio sam na amazonu kupiti sa zeninom karticom. Al nista mi nije jasno. Dobio sam mail da je proslo al nigdje robe :)

    Hoce li to doc kasnije il sta vec?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Koju igru pokusavas kupiti ?
    Neke igre jednostavno ne prolaze, npr nisam mogao uzeti neke besplatne igre u sklopu Golda, a isto tako neke igre nisam mogao kupiti jer haman jos uvijek starije igre imaju region lock.