Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam ovo pokusaval al mi ni nikako ne prolazi placanje pa sam na kraju odustao. Ali Nei prolazi.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ove gljive na kontroleru su mi pocele opasno luditi, a masaza ne pomaze. Ima li neko da bi to mogao popraviti ili mi je jedina opcija uzeti drugi kontroler?
    Nadjoh neki guide, ne znam je li ovo pravi "fix" koji bih mogao i sam napraviti




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Po ovom videu meni ne izgleda tesko za uraditi. Najbitnije je nabaviti novi senzor.
     
    Reznor likes this.
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ništa bez 'gljiva' sa hall senzorima.

    Konzolu prebaciš na .tr regiju u postavkama i onda sve radiš direktno na konzoli, ništa PC. Skida ti se mjesečna naknada za GamePass a igre koje želiš trajno kupiti jako povoljne.
     
    Haker and Reznor like this.
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Kod mene je na US regiji, ako promijenim na Tursku bice primjenjene .tr cijene igara?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U teoriji da, u praksi moraš prebaciti i konzolu i account na istu regiju, ukloniti payment metode i adrese i onda isključivo na konzoli ponovo dodati sve, ništa PC osim za brisanje starih adresa.
     
    Reznor likes this.
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kako promjeniti regiju Microsoft accounta? Kod mene na nekoj istočnoevropskoj izgleda, pola stvari mi piše na ćirilici na MS accountu.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Preko PC-a, izbrišeš sve adrese i promijeniš regiju accounta. Na konzoli dodaješ novu adresu i payment metod.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Raja crko mi danas Xbox OneX samo se ugasio u pola igranja i vise ne moze upaliti,kad stisnem power dugme cuje se onaj tiru-ri :D zvuk migne lapica i ugasi se,zna li neko jel to neki poznati kvar koji se lako rijesava ili da kupujem seriesX? Jos me zanima save game,jeli to negdju na acc i preci ce u novu konzolu ili je na konzoli u hddu?
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Za save game se ne brini, to se synca na cloud.

    Auuu, ne zvuci dobro, to su simptomi krepane konzole. Pretpostavljam napajanje. Je li zasmrdilo? Alo je bijeli dim jos unutra, mozda se moze ozivit.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ja sumnjam na napajnje al to je onako samo moja predpostavka.

    Nije zasmrdilo. Bjeli dim je jos unutra. :)

    Prije dva tri mjeseca sam je otvarao mjenjao pastu. Prije zamjene ja bas puhala ko mlažnjak a poslije se ziva nije cula. Bio deset dana na odmoru. Prije tri dana dosli kuci i danas crče.

    Izgleda da je se dok je puhala načela i dok je bio godisnji malo se ulijenila i sad ponovo pun gas i tu je bio kraj.

    Nego de nam tamo na odgovarajucem mjestu pricaj o grafi i monitoru.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Meni onaj Xbox One S što uzeh od tebe još radi ko sat, odlična konzola :)
     
    dino73n likes this.
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    X je ipak osjetno jači pa se više i grije pa nije ji cudo sto je izdahnuo. A i polovnog sam ga uzeo. Dok je S bio druga ruka ali nov.

    Uglavnom odoh poslije posla po SeriesX


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Last edited: Jul 25, 2024 at 3:37 PM
    EL NINO CFC and Haker like this.
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta ce bi Series X kad si slozio gaming PC... ja prodo svoj Series X jer je kupio prasinu mjesecima.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    PC složiš što ti je ćejf a konzolu da odmoriš poslije posla :)
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je series x top konzola. Ne grije se sve radi kako treba.

    Nego kontam otkazati gamepass vidim opet je poskupio a mjesecima nisam upalio ništa sa njega.
    E sad ako ga cancelujem mogu li opet ponovo aktivirati i da li će biti u lirama. Mislim znam da mogu aktivirati ponovo, više me lire zanimaju

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  17. Reznor

    Reznor Overclocker

    Trebalo bi da ostane isto sve ako ponovno aktiviraš, kod mene je isto ugašen GamePass i jednom tako aktiviram, jer htjedoh nešto isprobati, sve bilo ok i unsubscribam se opet. Bio je 15, pa 17, vidim sad 20 USD, koji greed.

    Doduše meni je regularna cijena u USD, i to mi je baš skupo.

    Jedino što će ti igre u okviru GamePass biti beskorisne i možeš ih komotno obrisati kad ti trenutni subscription istekne.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa ako ti je čitav store u lirama bit će i Game Pass opet. Sad ispadne 17 KM što je već upitna cijena. Ja plaćam s komšijom pa može proći, sam ne bih. 20 USD definitivno ne bih plaćao, to je za naš standard ogromna cifra i ne isplati se.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije primarno meni Xbox,sinu je.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa kada sam prvi put aktivirao proje nekih 1,5 god bilo 4km :D

    Stvar je što stavljaju truba igre, obe sto valjaju već odigrao i tako već neko vrijeme samo kupujem igre sa store.
    Kontam hajde multiplayer ali i fifu sam prestao igrati

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk