1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ubili sa Redmi Note 8 serijom...stvarno odlicni telefoni za malo para



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. iPlay

    iPlay Komšija

    A još nema update MIUI 12, dok stariji modeli imaju. Nigdje veze.
     
    dams82 likes this.
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Bolje da ga ispeglaju još. Mnogi se žale da im miui 12 ždere bateriju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Kakvo je kod tebe stanje na pocophone, kod mene možda malo više troši bateriju, ali ništa zabrinjavajuće. Nisam ništa testirao, nego nako mi se čini da manje ostane na kraju dana...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jbg ne znam šta bih ti rekao. Nisam na to baš toliko obraćao pažnju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Znači tu je to... Meni se kad sam tek kupio ovaj telefon dešavalo da nekad u mjesec dana jednom naglo potroši bateriju u pola dana, ali je to riješeno nakon nekog updatea(tada još na miui 11). Poslije nemam nikakvih problema s baterijom...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Planiram da uzmem Mi Note 10 Lite u eronetu. Jucer htio ali ne izdaju uredjaje sve do januara. Ima li neki minus ili da pazarim? Jedini je sa AMOLEDom tako da nisam druge modele ni gledao. Ako njega ne uzmem, nema nista drugo.

    Mislim da je 6/128 verzija.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Edge ekran je mene odbio od tog telefona. Ostalo je ok koliko se sjecam.

    Edit:
    Dosuse ja sam gledao pro verziju. Nesto ne znam jel i lite edge.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Citajuci i po drugim forumima,vecinom su ljudi zadovoljni.
    Edge ekrani su zeznuti jer nema dobre zastite za ekran...ako i ima,kosta ko svetog Petra kajgana

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Je li edge problem pri koristenju ili estetika? Meni je bio problem na samsung telefonima jer slucajno pritisnes ekran. Ali kada se stavi obaj cover, ne vjerujem da ce to biti slucaj:

    [​IMG]

    Za estetiku mi svejedno. Sto se folije tice, nisam je stavljao na zadnji telefon. Evo skoro 2g i nema parnice. Odustao sam od toga pa neka se ispara. Ali nece, ne stavljam ga u djep s kljucevima i drugim stvarima.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa eto cak i Samsung sve manje fura taj "edge" fazon. Bio je samo gimmick i nista drugo.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa malo je i problem ako koristis jednom rukom,pritisnes dlanom display a meni je edge najveci problem zbog zastite,jer ja uvijek koristim kaljeno staklo.
    Onako estetski je sminka i daje premium osjecaj ,mnogi ga i uzimaju zbog toga.
    Sve u svemu mislim da je dobro zaokruzen mobitel i da vrijedi para...ne znam koliko je u telekomima doduse

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Onda cu uzeti njega a pokusati da probam prije kupovine. Da vidim ekran. Gledam malo i kameru i ovo je ludnica koliko su dobre slike za ove pare na telefonima:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Zaradio sam dosta para sa aparatima losije kvalitete.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ako uzmes javi dojam i meni je zapao za oko.

    Gesendet von meinem Redmi 8 mit Tapatalk
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Moram cekati Januar jer ne izdaju uredjaje prije Nove Godine. Pa ako ga do tada bude na stanju ili nesto drugo izleti, will see. Javim.
     
  16. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja ga imam vec pola godine, i mogu reci sve pohvale, iako ima par mušica. Kod mene je 8/128 verzija.

    Povremeni problemi su:

    -nepostojanje proximity senzora, i povremeno se ekran me gasi prilikom poziva. Miui 12 je ovo dosta popravio, sad i ne primjetim taj problem.

    -lag u odredjenim aplikacijama i kad se prebacuje na Google feed. Restart rjesi ovo.

    -reklame ugradjene u sistemske aplikacije (miui)

    Pored ovoga, stvarno strasan telefon, kamera mi cesto i 2 dana traje, a bas ne stedim telefon, jedino igre ne igram.

    Ekran je vrh, i vrlo svijetal, a kamere su iste kao Note9pro, samo sto su obrnute macro i depth, ali su za ovaj rang vrhunske, ja sam probao i gcam, ali nema potrebe za njim, sa Pro modom se cuda prave uz malo stimanja.



    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    NAILS and iPlay like this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_11_box_no_charger-news-46912.php

    Evo ga...poceo je i xiaomi srati i najavio izbacivanje punjaca iz pakovanja
    Jbo li im apple sve...tacno mi dodje da ih bojkotujem zbog ovoga
    I Samsung isto izbacuje a cijene idu gore...kupci dobijaju manje a njima profit ide u nebesa

    Ok bi bilo da smanje cijenu 20 eura i izbace punjac pa ti sebi kupis koji zelis

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    I dalje mi je fascinantno kako svi slijepo prate Apple.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima pet godina kako su iz Xiaomi-ja govorili o tome da razmišljaju u dogledno vrijeme izbaciti punjač iz pakovanja.
    Kad pogledaš same kutije duplo su tanje kad nema adaptera, to ti je odma dupla ušteda goriva u transportu. Čista računica nažalost.