1. igor.g

    igor.g Komšija

    Pie za POCO dosao prije par dana
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Da li je kome stigao pie na Mi A2 lite?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jeste meni na poco :)

    [​IMG]

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Čuo sam da je na poco počeo stizat, a pričalo se za Mi A2 i MI A2 lite da dolazi obzirom na android one. Mislio sam da će se drug @Stihoklepac javit

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Note 5 bi trebao dobiti u Q1 2019
     
    dams82 likes this.
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Na poco jos notifikacije ne rade, a ima 4 mjeseca kako je telefon izasao na trziste :mad:. Na Pie ugasili hide notch i pojavio se problem/lag sa SD karticama, update ti zakljuca telefon ako koristis PIN/Fingerprint, tako da jedino ti preostaje factory reset o_O:confused:
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma miui smeće teško.
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Nemoj tako, dobar je Miui. Ja ga koristim godinama, juče ženi stigao Mi A2 lite, nisam se nešto oduševio android one ui.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovo zadnje nije tačno, bar u mom slučaju. Ja koristim pin/fingerprint za unlock telefona i za pojedine apps, i nisam imao nikakav problem nakon updatea. Za hide notch je tačno, ni ja nisam nasao tu opciju. Jedino ako je nisu uglavili na neko retardirano mjesto.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Odrađen je update davno, nije mi prijavljen nikakav problem sa A2 Lite od strane ukućana
     
    dams82 likes this.
  11. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ima li neki fix za notifikacije (badge count), ne pojavljuje se broj notifikacija npr za viber? Probao sam nova launcher+tesla unread za notifikacije, medjutim nije mi se svidjelo, sad koristim poco launcher.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. Piroman

    Piroman Komšija

  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    xiaomi razvaljuje
    mi 8 6/128 GB,dakle flagship od xiaomija ,cijena 750 KM
    pa s8 od samsunga,jos nije po toj cijeni ,star skoro 2 godine a da ne pricam o aktuelnoj generaciji s9
     
  14. kio

    kio Komšija

    deru guzove ljudi :)
    Imam od toplomjera, telefona pa do kamera :). Best buck for money.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Neka jarana i u BIH bujrum :D

    Za 5x godina ce svi furati Xiaomi, al eto nek se ljepsoj polovini dokazalo 6x mjeseci da Xiaomi nije obicni Kinez :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  16. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    kakav je kod pocofona touch, citam dosta se ljudi zali na bugovit multitouch pogotovo kod igara kao sto je pubeg. steta mi ici na nokiu 7 plus kad je poco samo stoju skuplji a bolji cipset.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa nije chipset sve na telefonu. Pocophone imho ima puno kompromisa da bi se uglavio SD845 za tu lovu. A zapravo na piku Mi8 kosta tek nesto sitno vise.
     
    dams82 likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bolja je Nokia. Diyajn je meni bolji (subjektivno) ali MIUI ne bih ni za živu glavu. Moraš otkljucati F1 da bi imao ekvivalent toj nokiji.

     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam htio tu nokiu uzet, ali sam se predomislio zbog Android one, nekako mi šupalj telefon. Sa miui se družim godinama, a to što ga ti ne voliš ne treba da znači da je loš. A za pocophone imate druga Kolinsa da iznese svoje mišljenje, nećemo mi koji nismo koristili davati savjete.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    @dams82 Koristio sam i nisam dobivao notifikacije i još dosta bugova, katastrofa je bio. Došao update nešto ispravio nešto ne, i hajmo lagano otkljucavanje i traži rom. Proguglaj malo, uvijek problemi sa notifikacijama i agresivnim ram managmentom na ovim kinezima, a još nisam vidio review da je neko naveo da je plus miui ili neki skin. E sad ako se to tebi sviđa, super, šta drugo reći. Još bolje ako se nekom sviđa, onda definitivno pocophone.