YouTube pitanje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by JaLa, Apr 18, 2013.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    to je vec stvar navike, ja inace svaki youtube video gledam na youtube-u :)
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    Koristim Internet explorer, fox rijetko i to od osmice. Cim je devetka izasla ja predjem na IE i mislim da je 8 :)

    I na bh tcom adsl ima slicnih problema, posebno ako je duzi video.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Takodjer ali video koji ne zelim da gledam i ne otvaram. Ovako kada nema slike ne znam sta je, npr: http://pokit.org/get/img/141d48c60ab3be ... 59658e.jpg

    ..pa doslovno svaki klip moram pogledati. Sreca pa je samo na jednom forumu taj problem dok je s nekim drugim verzijama extenzije bilo na svakom forumu problem.
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    ^ s tim se nisam susretao, mada redovno posjecujem samo 3 foruma :)
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Meni po defaultu clipove pokrece na 360p. Prebacivanje na vecu rezoluciju, npr. 720p, ide bez problema. Danas sam stavio novu verziju flasha. Inace koristim Firefox 19.0.2.

    Ali, prekjucer mi se desavalao da, kada pokrenem neki video, moram cekati 10-15 sec. da se pokrene...
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kad dodjem kuci nabacicu novu verziju Flasha pa cu viditi..
     
  7. Sowa

    Sowa Novi član

    Da ne otvaram temu upitacu ovdje. Juce youtube iz cista mira se skroz deformisao. :shock: Ona lista sa videima sa strane skroz dole negdje otisla, ispod komentara. Flash updateovan, firefox reinstalirao i opet nista. Na IE izgleda sve normala. Evo kako izgleda.
    http://i41.tinypic.com/30xbxqt.jpg
    http://i44.tinypic.com/16lmcs3.jpg
    Ima li ko pojma sta da pokusavam sa ovim..
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Da probas koristiti maximize, tj browser u punom prozoru.
     
  9. Sowa

    Sowa Novi član

    Koristim. :eek: To malo ostalo poremeceno kako sam pokusavao smanjiti slova i odzumirati.
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Probaj kombinaciju tipke Ctrl -, ili Ctrl kružić miša zoomout. dok ti ne dodje u normalu.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    CTRL+0 (nula) je da vratis u normalan "zoom". I probaj CTRL+F5 da reload-as ponovo sve, mozda je sta pogresno cache-irano.
     
  12. Sowa

    Sowa Novi član

    Vratilo se u normalu, zahvaljujem :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. exchanged life

    exchanged life Aktivista

  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja imao, pojavilo mi se x i zatvorio kineska slova.
     
  16. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    svaki put kad pritisnem X, nanovo kad ucitam youtube opet iskacu kineska slova. ozbiljno, zna li neko kako to ukloniti trajno?
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo sad se opet i meni pojavise, svasta.
     
  18. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    mislio sam da je to povezano sa accountom, ali nije, ista stvar se pojavljuje kad pristupis yt-u i iz drugog broswera sa kojeg nisi prijavljen... mamu mu, sta su ti kineski hakeri... :evil:
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    u zadnje vrijeme mi se pocelo desavati da youtube mjenja racune, mislim imam standardni acc koji sam davno napravio i jedan googleov sto je valjda sam od sebe napravljen

    sad kad prebacim na ovaj acc sto koristim stalno, nakon kasnije ponovno ulaska na yt stranicu on vrati na ovaj account sto koristi e mail adresu na kojoj je napravljen youtube acc

    mozda sam i ja ovo zbunjujuce ispricao, heh, ovo i nije neki problem ali je jako dosadno, i gotovo uvjek kad ulazim na yt moram switchat na ovaj primarny acc
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj jutjub postao kao one streaming stranice za utakmice pa igtras igru kako na pravi nacin ukoniti reklame dok dodjes do playera.

    Na duze klipove vidim žuti se stoje tri mjesta za reklame. Negdje na sredini, na pocetku i na kraju. Neki dan pustio muziku, playlista, odjednom neko prica, ja pogledah kad video reklama prije klipa.

    Sad gledam klip od 25 min, na 23 minuti prekide klip i uleti video reklama koji mozes gasiti nakon 5 sekundi..

    [​IMG]