YouTube pitanje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by JaLa, Apr 18, 2013.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    to zadnje mi se nikad nije desilo, ili se vrti taj klip na samom pocetku ili negdje u toku videa iskoci ona dole reklama koja traje ~20sec

    mada na youtubeu uglavnom gledam klipove onih koje inace pratim pa mi nije tesko odgledati reklamu (valjda im to nesto znaci)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    I ja prvi put vidim. Stade klip, reko zaglavi. Kad ubac ise video reklama koja nije bila na startu.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Imas li adblock?
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Na ovom racunaru sto sam koristio nema.
     
  5. efo

    efo Komšija

    Pa ne pomaze adblock kod yt reklama, barem ne kod mene :D
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ako su one kao na twitch.tv onda bi trebalo da pomaže :D. Lično koristim Ghostery na Firefoxu i nisam se baš dugo susreo s reklamom.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod mene nikad nije bilo reklama na yt, a ni na twitch i ostalim servisima.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. kio

    kio Komšija

    Opalis refresh i eto :smt003
     
  10. GV

    GV Komšija

    Meni YouTube na telefonu na početku klipa isto nekad daje ,,možete preskočiti ovu reklamu za 5 sekundi'' ima li tko sličan problem?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nije to samo kod tebe i kod mene je, na pocetku sve prikaze a kad scrolam dole ista stvar ko i kod tebe
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Desava li se kome u Chromeu da zablokira browser i ona nakon 20-30 sekundi javi da je plugin "Shockwave Flash unresponsive", pa nudi da se ugasi?

    Ovo mi se desava samo na HWBu sa ovim embedanim klipovima, iskoci mi to i odmah znam da je na nekoj od tema Yt klip :D Ne sjecam se u zadnjih par mjeseci da je ikada obicni player na youtube.com tako otkazao...
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Zelio bi da napravim titlovani prevod za jedan youtube video, kako i koja je procedura ?

    Tu treba naglsiti da cu taj video vjerovatno skinuti sa neta i potom objaviti (sa prevodom), pa kakve su sanse o povredi autorskih prava i sl. ?
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja sam isjekao nekih 10 sekundi Top Gear epizode, i nisam uopšte mogao postaviti na yt. Drug je postavio snimak s kamere koja mu je bila u autu, ali je yt automatski izbacio audio zbog pjesama koje je slušao dok je radila kamera.

    Pokušaj pa vidi iz prve ruke :)
     
  16. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa video ce imati isto ime na engleskom, samo ce biti u zagradici nas jezik-kao prevedeno.

    Kako ljudi naprave Lyrics videa?

    eto, moze i na taj fazon.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Zna li neko zasto gubim ovaj slajder kod dugometražnih klipova:

    [​IMG]

    Izgubi se i predje na ovo:

    [​IMG]

    Sistem koji je neprecizan.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sta je to tebe strefilo u zadnje vrijeme, imas li ti kakav antivirus/malware program?
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Spavao na jufkama.. ima ovaj win defender. Ne koristim nista drugo. Skenirat cu sa malwarebytesom ali sumnjam da je do neke gamadi.