YouTube pitanje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by JaLa, Apr 18, 2013.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ovo mene nervira

    [​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Koristi neku ekstenziju za youtube da ti otvara klip u zeljenoj rezoluciji i kvaliteti. Ja nemam problem sa tim ni na kromu ni na Maxthonu.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta hoce reci sa ovim sto ni jedan video nema niti jedan jedini dislike ?? Cak i ako su prije imali sada ima 0 dislajkova..
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    "We have been aware of an issue right now that causes every video to have 0 dislikes on the video page, though other parts of the site show another number.
    Your likes/dislikes are still recorded as normal (go to youtube.com/my_videos or Analytics to check the accurate count). We are investigating the issue and hope to have it resolved soon."
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li i vama klipovi koji imaju ove opcije sporo idu:

    [​IMG]

    Meni je youtube napola negledljiv. Doslovno. Kao da imam dialup. Sto je najgore kada pauziras nece da se ucitava. Stane i ucitavanje.. mislim, zaista..
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Imam isti problem, definitivno nije do konekcije, vec do samog Youtubea.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koliko sam skontao, sad imaju neka dva playera. Jedan ucitava unaprijed, a drugi kao da streama samo koliko je potrebno. Eh taj drugi nekad zna zakociti, ali nije bas tako cesto i obicno procepi poslije jednog refresha.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Isto je ovo bilo prije neke dvije godine i isti se problem desavao.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Youtube je postao odron od servisa, nadam se da će se desit neka migracija na Vimeo, jer mi je muka od youtube smeća. Ne nerviram se radi PCa, ali sam se neki dan radi Youtuba toliko iznervirao da je tastatura nastradala. Imam 15Mb/s konekciju a ne mogu pogledati video u 360p kako treba. Žalostan je ovaj youtube postao skroz.
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Prije je to do providera, nego do youtube servisa.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Postoje provajderi koji ne pruzaju direktan pristup youtubeu te se isti problem moze otkloniti nekim "hakiranjem" ali ako jedna video u HD-u na youtuebe ide odlicno a drugi zapinje, onda nije provajder.

    Sa druge strane kada pustiš neke random klipove na Vimeo-u ide kao mlijeko tako da mislim da ipak nije problem u Telemachu.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imam isti problem. U startu pokrece video u najslabijoj kvaliteti, prebacim na vecu, sve zastopa. Neki video ide u hd bez beda, neki stopa na malim rezolucijama. Sve sam probao, na svim pretrazivacima isti problem.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ovaj YouTube nikad gori, sad mi svaki video otvara u 240p, nekad mi zamrzne opciju 720p, katastrofa
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da li je to do googla ili telecoma? Tamo se zale na bihnet, ali net kao net radi odlicno.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni zaledi HD video kada mi je konekcija slaba. Kada se desi sporo ucitavanje onda prebaci sa 720p recimo na 480p, ili 360p.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kod mene je konekcija ok, ali jubito krene uvijek na najnižoj rezi i tu u većini slučajeva ostaje, pa čak i štopa.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da nije ono smeće od flasha problem?
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja cu pokusati deinst. pa sve nanovo, nema mi nista mrze kad mi sam krene spustati kvalitetu, isto tako kad prebacim na vecu pa moram cekati da se pokrene ponovo video
     
  19. anel007

    anel007 Komšija

    probajte sa ovim dodatkom za chrome, meni funkcionise odlicno mada ne znam da li ce vam normalno raditi ako vam sam provider pravi probleme :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    ^Ta ekstenzija mi pravi problem na nekim forumima. Moram preko youtubea gledati.