Zavjere - teorije najvecih umova HWB zajednice

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Amash, Sep 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amash

    Amash Aktivista

    Ako koga interesuju zbivanja oko 11.09. i napadi na WTC pogledajte ovaj dokumentarac jer nudi malo drugaciju pricu od one kojom nas mass mediji kljukaju.
    Pozdrav
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Ko se zamara s tim evo jedna odlicna animacija, ukratko sve sažeto.

    http://www.galaksija.com/pentagon_sc.swf

    Davno sam se zamarao stim.. ok, napali su ih svemirci iii ? Nista to ne mjenja. Da je stvarno minirano, i da imaju dokazi sta onda ?

    Koga briga.
     
  3. zalizani

    zalizani Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Pa predočavanjem dokaza vjerovatno pokusavaju ljudima otvoriti oci minirano jest i ovo je sve jedna manipulacija sirokim narodnim masama,nije samo ovaj akt reziran od strane cionistickih lidera iza paravana ovo je tek početak....
     
  4. gilla

    gilla Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    jaro,nisam vjerovo da je ono onolika urota amera,stvarno laz stoljeca,paravan borbe za crno zlato
    samo da ono neko hoce pokrenuti,sumljam...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    gilla, Davno se to pokrenulo. Ima godina ali je logicno zataškavo. Nisam gledao emisiju ali citao sam negdje da je jean od fazona rusenja zgrade do "blizanaca" bio da se uniste neka dokumenta u vezi sigurnosnih snaga. Bli su neki propusti.. neki djavo nesto pa im je bilo u cilju i to potamaniti. Ofirno je sto se tog dana desavalo neko testiranje, neka vjezba neki djavo pa su sve snage bile zauzete. Bilo par aviona koji su nadgledali al i oni su bili u "jagodama" i trebalo im 45 mi nda stignu.. tacnije.. dobili su poziv kada je pogodjen prvi soliter... a oni nisu ni makeli neko tek nakon nekog izvjesnog vremena krenuli na 757 (ako se ne varam) koji je isao prema pentagonu. A udar upentagon ne mogu ni djeca popusiti. Kao da je vatromet udario a ne avion.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Sad samo fali sulu i dobro poznati link na maddoxovu stranicu. :lol:
     
  7. zalizani

    zalizani Aktivista

  8. GW

    GW Moderator

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    [​IMG]
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Drago mi je ako vam se svidio dokumentarac, vama koji ste ga odlgedali, da vam nisam preporucio neku glupost i na to vam oduzeo 1-2 vremena. Ako se nekom nije svidio dokumentarac i ne interesuju ga ove stvari, misleci da su gluposti, njihov izbor. Sto se mene tice neka i dalje gledaju oprah show, red carpet, mtv, neka i dalje budu ovce kavim ih zele vlade, multinacionalne korporacije, bankari....
    Lijep pozdrav

    p.s.
    Bio sam pravo iznenadjen kada sam vidio da se ovako nesto emituje na nekom "nasem" kanalu, stoga bih se zelio zahvaliti urednicima HRT-a sto su imali hrabrosti i volje iznjeti jedan ovakav dokumentarac pred oci sirokih/sirih masa. Svaka cast!!!
     
  10. GW

    GW Moderator

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Sad ispade ja gledam MTV. :smt005
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Ma Qaida-ovci ih naružili.Na njihovoj strani sahabah to piše.Imaju izjave Osame,Zawahirija,ebu Musaba,kao i snimke izjava momaka prije akcije.Šta je vama više koji qrac sa tim teorijama zavjera? :smt005
     
  12. FearLess

    FearLess Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Ja i kako se srusio WTC tower 7 culi ikada za njega??

    Pogledajte zeitgeist i shvaticete neke stvari ;)
     
  13. Amash

    Amash Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Ma pusti te se ubjedjivanja, vidite da je covjek vidio/cuo na CNN-u kako su ovi priznali i to je to. Kasnije je to pricitao u Avazu i njemu dosta.
    Djeca vjeruju da djeda mraz postoji i zasto bi mi sad djecu ubjedivali u suprotno. Kad odrastu shvatice.
    Pozdrav
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h


    a napad 93 je izveo ko? :lol: :lol: :lol:

    i valjda se kaze potjernicu a ne tjeralicu :?
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    ups, vec je fearless spomenuo:)


    zanimljivo je da je zgrada wtc 7 srusena, a nije pogodjena:)

    u njo je bio pozar u tri stana/na tri razlicita sprata, vjerovatno nesto uletjelo i zapalilo se:)

    i onda, kao kad se ruse stari hoteli, srusi se do dna:)
    dok na snimcima se jasno vidi explozije "necega" dinamita sta vec, tokom rusenja jedne od kula:D


    obavezno gledati
    http://uk.youtube.com/watch?v=ECMJ2LBK90Q

    ovdje se vidi "to pucanje" i explozije:)



    i pitanje...

    Kako je moguce da boing 747 udari u pentagon a da niti jedan dio aviona ne bude pronadjem...
    "vrucina rastalila ga"
    lol:)

    1000-de aviona dosad palo, zapalilo se, izgorilo... i sve ostane tone tragova..
     
  16. drdamir

    drdamir Aktivista

  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h


    Jah,a video materijal koji sam ovdje postavio isto tako je djed mraz odnio..Pobrisana je čitava tema kada ju je Nani započeo :wink:

    Ako poznaješ arapski onda znaš i o čemu priča ; http://www.youtube.com/watch?v=4SblP8IaRtM

    Ovdje možete naći dosta materijala ; http://islamskadrzava.org/component/opt ... itstart,0/

    Eh da,najveći je štos što su sada reditelji dokumentarnih filmova otvorili guzicu na pare :wink:

    Meni nije problem opet upload-ovati samo neka se odobri :smt003

    @h2o Njega ne ganja FBI,oni imaju ovlast samo u SAD-u koliko sam upoznat.
     
  18. Amash

    Amash Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Vjeruj mi da nisi jedini koji je ostecen jer je i meni nestao post na koji sam izgubio skoro DVA sata pisuci i ne pise mi se opet jer je izgleda forum sklon cenzuri i ja tu nista ne mogu, ali mogu da ne trosim svoje vrijeme pisuci takve postove na ovakvim i slicnim mjestima.

    Sto se tice ovog materijala, nisam sad s vremenom da ga odgledam, ali cu to uraditi veceras i dati svoj komentar barem tebi na PM.
    pozdrav
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Eh da,da ste malo bolje upoznati sa situacijom znali bi to da su američke trupe još od Busha starijeg na arapskom poluotoku,i da imaju svoje baze u saudiji poodavno, te da njima ne treba nikakav paravan za počinjanje bilo čega u saudiji jer je već počelo davno. De malo se upoznajte sa tim dešavanjima ako vas toliko sve to zanima,pa onda donesite bilo kakav sud.. I da prije svega oni su napali Irak poslije tog napada,a dobro je poznato da Sadam nije imao nikakve veze sa Qaidom i da su ga od prije ganjali,za njega je bio paravan navodno nuklearno oružje Iraka,za koje također ima dokumentarac RTL-a :wink:
     
  20. FearLess

    FearLess Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Vjerovati da je sve teorija zavjere je isto glupo ko ne vjerovati da je bilo sta teorija zavjere
     
Thread Status:
Not open for further replies.