Zavjere - teorije najvecih umova HWB zajednice

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Amash, Sep 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nani

    Nani Komšija

    Pa ne zelis sa mnom ulaziti u te rasprave vjeruj mi ;) Nego sta je za akademske rasprave ako nisu ona 2 filma, gdje je pokazana 100% istina.
    Naravno da su ono za tebe gluposti jer kose sva tvoja dosadasnja uvjerenja da si stoka kao 6 milijardi pored tebe koji zive u lazi. Sta ti imas raspravljati o krscanstvu, deklarises se kao musliman a radujes se pogibiji 3000 neduznih ljudi. Da nije takvog bolesnog razmisljanja ne bi nam se ovo ni dogadjalo. Procitaj sta ti je Amash napisao jedno 10 puta i zamisli se, dobro onako.
    Ne smatram da si podkovan bilo kakvim cinjenicama niti znanjem, tako da tvoje postovi u ovoj raspravi smatram destruktivnim, koji vode temu u skroz pogresnom smjeru.

    Ako ne mozes sam skonti sta znaci kad se Americki predjednik sastaje sa porodicom najveceg "teroriste", a sastajali su se radi poslova da te i to uputim jer ti je ocigledno to promaklo u Fahrenheitu, molim te ne ostavljaj vise postove na ovu temu, jer te ne mogu zaozbiljno shvatiti.
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija


    Gdje si ti vidio da se ja radujem pogibiji tih ljudi? Zašto lažeš na mene?Hajd' da okrenemo priču ; Ti se ne deklarišeš nikako,pa zbog čega raspravljaš ovdje? Kakve veze to ima što se ja deklarišem kao musliman,a raspravljao bih o kršćanstvu?

    Druga stvar,bin Ladenova familija su tajkuni u saudiji,pa i on sam je to bio,dakle bave se naftom i imaju puno,puno para koje su zaradili trgovinom što sa amerima itd. Druga je stvar što se on odmetnuo i krenuo kuda je krenuo. I gdje sam ja o nedozreli dječače porekao da Qaida i ameri nisu u talu? Čak sam postao ono predavanje u kojem si trebao da čuješ neke zanimljive stvari,koje vidim nisi preslušao :smt002 Ono što sam htio je reći ; Qaida je otela one avione,dakle oni su napali! Sve ostale zaključke vama ostavljam na maštanje :wink:


    I deder prestani udarat' ispod pojasa,smiješan si...
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ohladite glave momci, nema potrebe za takvim postovima :wink:
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Nemas me potrebe nazivati nedozrelim djecakom jer sam ti rekao da ne baratas cinjenicama, to je cinjenicno stanje a ne udaranje ispod pojasa.

    Ti si nevjerovatno neupucen, kako je neko mogao ukrasti 4 aviona, usred ekomonskog centra amerike!!!!!?????

    Zasto bi iko ko zeli nanjeti bilo kakvu stetu, udario u WTC, pa ja bi prvi isao na nuklerane elektrane sa sva 4 aviona a ne na nebodere koji u sustini nemaju nikakav znacaj, osim sto su povrijedili ego svakog amerkanca njihovim rusenjem sto je bila i namjera. Ko je to bio od politickih vaznih licnosti u WTC-u, NIKO!
    Al Qaida nit je tvorac niti egzekutor one akcije, vec americka vlada, da bi nasla opravdanje za haranje po bliskom istoku i tacka.
    Jel znas koje bio najveci izvoznik oruzija u prvom svjetskom ratu-Amerika
    Da li znas koje naoruzavao SS trupe u 2 svjetskom ratu-Amerika.
    Da li znas zasto je napadnut Pearl Harbor, jer je Amerika isprovocirala Japan a ne jer je Japan odlucio da nema sta raditi pa ide udariti po Americi.
    Sta je ono bilo 6 i 9 augusta 45? Hiroshima i Nagasaki! da li su A bombama pogodjena neka ratna postrojenja ili je namjerno gadjan naseljen grad?
    Nema vecih terorista, ubica i demagoga od Americke politike.

    Znas li kad je prvi spijunksi satelit ispaljen u svemir.
    Znas li koliko je od tog momenta proslo do rata u Bosni.
    Dok su 4 godine klalo i ubijalo po Bosni u stozeru CIE su guzonje sa sendvicima sjedili i promatrali preko satelita kako se dogadja Srebrenica a sad su najveci prijatelji Bosne!
    Koja je zemlja najveci zagadjivac na svijetu?
    Koja zemlja trosi najvise goriva i izbacuje otpadnog materijala!?
    Koja zemlja ima najveci nuklearni arsenal na svijetu a brani Iranu i S.Koreji nuklearni program!
    Koja zemlja postavlja standarde koje unistavaju civilizaciju iz temelja, ne mozes izgledati dobro ako ne uzimas steroide, ne mozes biti lijep ako se ne podvrgnes plasticnim operacijama, djevojke morate imati mjere 90-60-90 da bi bile idealne.
    Pogledaj Olimpijadu i Michael Phelpsa, 8 zlatnih medalja, covjek peraja ili reklama za najnovije i najbolje steroide koji postoje!
    Odakle je duhan dosao, fast food, silna farmakoloska industrija! Veliko Americki ideal super heroja kako jedan amerikanac moze pobiti 100 talibana.
    SVaki film o 2 svjetskom ratu, je ucinio od amerikanaca najvece zrtve istog.
    Jer to su mediji , jer to je ispiranje mozga.
    Kakva crna Al Qaida, kakvi talibani i teroristi, jesi li ti svjestan da Amerikanci vldaju nebom, kopnom i morem. Imaju vise nuklearnih podmornica trenunto koje patroliraju okeanima nego sve ostale zemlje zajedno.

    Nema internacionalne vode u kojoj nemaju pod 1 nosac aviona i oni su zrtve terorizma.
    Vladaju telekomunikacionim sistemima, satelitima i onda im moze jedna Al Qaida oteti 4 aviona i skrhat ih u ne vazne ciljeve, pa to moze samo petogodisnjak pomislit.
    Dakle Al Qaida nije otle one avione, oni su avioni dati nekoj djeci kojoj su mozgove isprali da bi mogli svoje kapitalisticke ciljeve da ostvare.
     
  5. Sale

    Sale Aktivista

    e vala, bravo, a ako opet ne shvati ?

    pasha, 2-3puta dobro pročitaj zadnji nanijev post !!! :smt003
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Sve to stoji,međutim ; Qaida did it! :lol: Imaju snimci,sve je zabilježeno.Eh sada,da li su u talu,to je druga stvar...
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Da se nadovežem na Nani-a vezano za ideju izvodjenja napada kao što se desilo 11og septebra, prije par godina sam gledao dokumentarac ne znam jeli bio BBC ili Al jazera uglavnom, u doba Kenedijeve vladavine kada je bila "kriza sa Ruskim raketama na Kubi" navodno je postojao plan da se izvrši napad na Kubu, kako? prijedlog je bi iskoristi Kubanske imigrante ukrcti ih u avion i zakucati ih zgrade te na taj način optužiti Kubansku valdu za to i krenuti u napad na kubu.

    Navodno je Kenedi postavio pitanje koliko će žrtava ti napadi pruzrokovati, procjena je bila oko 3000 i Kenedi ne pristane na taj plan. Zato kad je Buš došao na vlast taj plan se primjenio (morali se spomenuti frka koja je bila oko brojanja glasova i kako je došao na vlast) Također bih predložio interesantan BBC-ev dokumentarac The Power of Nightmares mislim da je u 4 djela.

    Teme ovog tipa su jako komplikovane mislim da to više zavisi od osobe šta želi da zna ili šta ne želi , možemo govoriti da su sve ovo teorije zavjere i da nema nikakve veza sa realnim životom, no opet se vraćam i kažem sve je do osobe šta želi a šta ne želi da zna.
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovo nije bio prvi napad na WTC;

    http://en.wikipedia.org/wiki/World_Trade_Center

    Kažeš kakav cilj? Pa to je bio direktni napad na američku ekonomiju,zar ne?
     
  9. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Što je Pasha uporan...
    Daj paša prestani pisat molim te.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Postajete smijesni sa nekim teorijama.
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa nista znaci uzmes 2 filma pregledas i informiran si vise od svakog agenta FBI, CIA i sl.. :lol:
     
  12. GW

    GW Moderator

    suppa_FMB je potrefio u srž. Niko od vas nema uvid u takve stvari.
    Ali ipak je zanimljivo ovo čitati. Nasmijem se fino. :D
     
  13. Nani

    Nani Komšija

    Pa dragi pasha, pa vise skakavci ucine stete u naletu preko psenicnih ikukuriznih polja na americku ekonomiju nego sto je ucinjeno rusenjem WTC-a!
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Drago mi je sto je ova tema jos jednom pokazala sto ovakav sadrzaj inace ne dozvoljavamo na forumu jer se stvara flame, odnosno prepucavanje oko gluposti. Iznesena razmisljanja su u rangu moje tvrdnje da sam jucer na pekari vidio 2paca, ziv je i zdrav.
     
Thread Status:
Not open for further replies.