Zavjere - teorije najvecih umova HWB zajednice

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Amash, Sep 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Ma zove me da dođem kod nje,ja joj kažem haj' ti mova,eto je pa će biti gužena i u BiH..Zato i sva ta priča o vizi s njom :smt003
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Poceli ste spamati. Sad je kraj. Dalje samo vezano za naslov teme, ili ide lock.
     
  3. Amash

    Amash Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Znam da mi nije fazon citirati sebe ali mi je potrebno za ovu degensku vijest koja ce obici svijet i naci svoje mjesto na stupcima svih svjetskih medija:
    RAZMISLJANJE DEBLJA
    Zakljucak se izvodi, nemojte se baviti mentalnom aktivnoscu jer vas to moze dovesti do pretilosti, yeah right :roll: Nemojte probati zdravije se hraniti, nemojte probati smanjivati obroke, nemojte probati baviti se fizickom aktivnoscu NE, NE, NE!!! Za sve to je potrebna mentalna aktivnost koja vodi debljanju, jednostavno izbacite mentalnu aktivnost i kile idu dole!!! Zavalite se u kauc, kokice ispred sebe, mozak na permanently shut down i vidjet cete kako kilaza ide DOWN :evil:

    BTW da iskoristim priliku i da napomenem da veceras na BHT-u u 22.15 ima dokumentarac o 11.09.2001.
    Samo vi budite debeli ali ipak razmisljajte :)
    Lijep pozdrav
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Ok,that's' weird..
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Pasha mediji nas truju odavno neki ce prije skontati neki kasnije.

    Prvo su ubacili sliku da samo mrasav covjek moze biti uspjesan u drustvu. Drugi korak ako razmisljate bice te debeli i samim time ne pozeljni i ne uspjesni. Treci korak cemo tek da vidimo ;)
     
  6. GW

    GW Moderator

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Treći korak je da prestaneš gledati MTV i ostalo i napraviš nešto od svog života. Ovo govorim općenito (ne mislim na tebe).
     
  7. FearLess

    FearLess Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Moj ti GW lako je nama reci prestani gledati MTV(kad siguran sam 90% osoba koji ga gledaju nece prestati). Ogroman broj ljudi zivi na MTV, CNN, BBC(Avaz i ine nase medijske kuce) i samo trpa njihove "istine" kao jedine ispravne. I tako svakodnevno vecina nase populacije bude brainwashed.
    Sad ce mnogo omladine reci hej pa bolje biti mrsav i "zgodan" i biti uspjesan nego razmisljati i postati debel.
     
  8. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    ROFLMAO @ RAZMISLJANJE DEBLJA
    Evo sad pogledao 1 dio - sve sam ove nelogičnosti več čuo/vidio ali je ovde fino koncizno izneseno.
    BTW Treba samo pogledati događaje nakon 911(sic) da se zna čije je to maslo.Nakon 911 profitirale su korporacije i pojedinci u Washington, D.C.
    911 je tel broj za hitne slučajeve u SAD.Slučajnost?
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    Upravo to!!!
    Manipulisu onim na sta je svijet slab a to je debljina(nasi supci manipulisu sa Srebrenicom jer smo slabi na to). Pogledajte malo oko sebe, sa svakog coska se smijese neke manekenke ili manekeni besprijekornih izgleda. Bombarduju nas time non-stop, non-stop! Ti htio to ili ne, podsvjesno stvaras iluziju da trebas bas tako izgledati da bi uspio, da bi od tebe nesto bilo da bi te drustvo prihvatilo itd(mislim da na ovom forumu imamo kolegu psiho struke koji bi mogao ovo objasniti, naravno ako to zeli). Ovo jos jaci utjecaj ima na osobe koje su labilnije i koje nemaju izgradjeno svoje misljenje i svoj stav(a mislim da je ovih jako puno i da ih svakim danom ima sve vise). A koji je procenat ljudi koji izgledaju kao sa reklama, u vrh glave 2-3%. Osobe koje imaju problema s viskom kila i jos ako im to smeta, ce uraditi sto sta da skinu te kile(govorim iz iskustva). I onda im ovi ovako udare jednu kretensku vijest kako razmisljanje vodi debljanju i ljudi ce se naravno lakse odreci knjige i misljenja nego li tv-a, konzole i sl. jer te ih aktivnosti ipak ne debljaju, mos mislit :x . Zamislite situaciju gdje pretila osoba se dvoji izmedju tv-a i knjige? Uz ovakvu destruktivnu vijest ne treba dva puta pogadjati sta ce izabrati.
    Da me pogresno ne shvatite, ne kazem da ova vijest nije tacna, mada ni naucnici ne mogu reci njenu tacnost jer je ovo samo jedan eksperiment koji je pokazao te rezultate(ako je uopste tako ako nije podvala). Problem je u nacinu prezentovanja ove vijesti. Naslov misljenje deblja, nigdje izricite tvrdnje tih naucnika da im odbacivanje misljenja nece pomoci da postanu ili ostanu fit, vec da jedino to mogu postici uz izmjenjenju prehranu i pojacanu fizicku aktivnost(ova tvrdnja se trebala ponoviti jedno 5x uz ovakvu vijest), sve u tekstu navodi da koristenje mozga deblja itd. Destruktivna vijest do srzi. Na sramotu i na ludost i naucnicima i novinarima koji ce se pobrinuti da ovakve vijesti dodju u svaki cosak svijeta.
    Ostajmo debeli ali ipak koristimo glavu!

    Profitirala je sakica ljudi koja sve to drzi u rukama, proizvodjaci oruzja nikada nisu profitirali ovoliko, naftni lobiji, medjunarodne banke.... trebam li spomenuti da je nakon svrgavanja talibanskih vlasti u afganistanu proizvodnja opijuma porasla za 1400%(hiljaducetristo posto). Talibanske vlasti su masovno unistavale makova poilja, zadajuci time velike udarce americkoj ekonomiji i vukovima s Wall Streeta. Prije autoatentata 11.09. na trzistu heroina se okretalo 200-300 milijardi dolara godisnje. Razmislite o ovim ciframa, radi se o brojevima kojih se niko ne bi odrekao.

    A sto se tice slucajnosti cijeli ovaj autoatentat je obavijen velom slucajosti koje su se samo tada desavale i nikada vise. Sucajnost da je Larry Silverstein, vlasnik WTC-a, par mjeseci prije napada otkupio cijeli kompleks WTC-a na 99 godina za 3,2 milijarde dolara. Osigura ga i vidi slucajnosti napravi klauzule u ugovoru kojima se Twin Towers-i posebno stite od udara aviona, slucanost :lol: Nakon svih tih desavanja, trazi odstetu i to ne jednu nego dvije jer su dva aviona udarila u njegove zgrade i dobija odstetu od 7,1 miljardu dolara.
    Vidi ove slucajnosti. John O'Neill, bivsi sef FBI-a(odjel terorizam) koji je izjavio:
    Dobija otkaz na poziciji sefa FBI-a, i dobiva novi posao kao sef obezbjedjenja WTC-a. Sta mislis koji mu je prvi dan na poslu bio? 11.09.2001 god.
    Ima ovoga jos koliko hoces a ja nemam bas nekog vremena sad pa do citanja :)
    Pozdrav
     
  10. nFare

    nFare Komšija

    Re: OT:Gledajte HRT2 veceras(07.09) u 20.05h

    911 Carrera je cuveni model Porsche-a mozda je i ovo slucajnost - (odgovoreno u tvom stilu NHF) :lol:

    Naravno i ove teorije postaju pomalo isprazne i dalje otvaraju pitanja, btw niko nije komentarisao Fahrenheit 9/11 obavezno stivo. It"s just business :wink: nothing personal.

    Edit: Vidim da je tema prikladno preimenovana :lol:
    Ispravka u naslovu HVB-HWB :)
     
  11. zalizani

    zalizani Aktivista

    Re: Zavjere - teorije najvecih umova HVB zajednice

    "Odgovorni" za napad na WTC Bin Laden familija grade most koji ce spojiti Jemen i Etiopiju WTF

    Izgradnja kopnene veze izmedju Jemena i glavnog grada Đibutija malene drzave u istočnoj Africi,vrijednu 20 milijardi dolara,planira saudijska grupacija Bin Laden.

    [​IMG]

    Jedan od mnogobrojne polubrače Osame Bin Ladena,Tarik,najavio je prošle nedelje najimpozantniji ekonomsko-politički projekt na početku 21 vijeka.Ugovor koji su potpisali Tariq Bin Laden i presjednik vlade Đibutija Muhamed Dilejta predvidja osnivanje "Nur City" prvoga u nizu od ukupno stotinu ekoloski odrzivih "Gradova svjetlosti",čiju izgradnju širom svijeta,kao glavni nosilac,planira Saudijska grupacija Bin Laden.

    Ideja dobija na značaju kada se zna da če dva buduča grada na Jemenskoj obali Crvenog mora i Đibutiju "mitski" spajati najduzi viseči most na svijetu.Kako prenosi Londonski "Ekonomist",izgradnja bi trebala početi sljedeče godine.Kao glavni investitori spominju se Američki proizvodjaci vojne opreme :) , a to su Lokid Martin i Alajd defence sistem.Ovo dvije industrije govore mnogo o bezbjednosnom aspektu čitavog projekta

    A sada tek priča počinje biti interesantna:SAD su vojno prisutne u Đibutiju od 2002 godine odakle djeluju protiv AL Kaide(kolko su ofirni :) )
    Drugo i zastrašujuče(sjetimo se priča o novom svjetskom poretku):"Gradovi svjetlosti" kao glavne menadjere okupljaju američke poduzetnike u oblasti vojne industrije.Majkl Vejkon je radio za poznatu kompaniju "L-3 communication".Tek na kraju dolazimo do humanizma."Đibuti če izgradnjom "Nur City-a" dobiti priliku da postane dio novog čovječanstva-novo finansijsko,obrazovno i zdravstveno cvoriste Afrike",tvrdi Muhamed Ahmed,predstavnik porodice Bin Laden.
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Ovako da dam svoj tribute ovoj pizdariji.
    Prvo misteru Pashi, iskreno sma ti se nasmijao, nego reci mi kake su talijanke, jel ti to prvi put ili si vec u zigolo vodama?

    Da skratimo prcio oko 11.09, i moje napomene oko zeitgeista, Moora itd.

    1.Neko ko hoce da srusi zgradu udara u podnozije zgrade a ne u vrh i na sredinu!
    2.Prije 11.09 Bush je imao vise od jednog sastanka sa Bin laden familijom
    3.Na dan 11.09 Bush je u skoli sa djecom i kamera ga snima, prilazi mu covjek iz obezbjedjenja i govori da je izvrsen napad na WTC, Bush i dalje mirno sjedi ispred djecica sa davoslkim osmijehom na licu.
    4.Prolaze minute, prilazi mu opet covjek na uho mu space da je i drugi toranj pogodjen on i dalje sjedi, valjda mu je vaznije druzenje sa djecom od nacionalne sigurnosti.
    5.Bush je dosao na vlast tako sto su lazirani glasovi na izborima gdje je stigao preko noci stici svog protivnika koji ga je vodio preko 20%.
    6.Iza Bushovog izbora stoje americke naftne kompanije
    7.30% uvoza nafte u Ameriku cini Venecuela i sad je Venecuela i Chavez sljedeci neprijatelj No1
    8.Euro kao valuta ubija americku ekonomiju, zato se planira da citava Sjeverna i Juzna amerika uvedu "Amero" valutu koja bi digla dolar i parialal evropskom euru.
    9.Sve krahovi na Wall streetu uzrokuju Centralna americka banka tako sto povuce kapital iz opticaja, dionice mnogih preduzeca pocnu padati, u panici ljudi dizu iz manjih banaka svoja orocena sredstva i tako banke propadaju, kada propadne dovoljni broj banaka, ljudi koji upravljaju centralnom americkom bankom vrate novac u opticaj, otkupe propale banke i tako sire svoj kapital.
    10.Sve sto Americka amdinistracija radi je u svrhu ostvarivanja moci, to dokazuju novi biometrijski pasosi cija revizija za 10 godina ce ukljucivati radioemiter koji ce se ubrizgavati pod kozu vlasnika pasosa, radi pracenja i lakse kontrole.

    11. Uvodjenjem Amera i vec postojeceg Eura, ostatak svijeta ce biti ekonomski ovisan o ove 2 valute, plan Amerike je da Amero postane jedina valuta na svijetu cime bi bili u stanju da kontrolisu bilo koje gospodarstvo bez vodjenja ikakvih ratova preko americke centralne banke.

    Mislim da je i laiku na grani jasno sta se pokusava postici.
    Pasha zivio
     
  13. GW

    GW Moderator

    Ja i šta će te vi teoretičari uraditi povodom ovih vaših mišljenja, osim što ćete ovdje pisati?
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    Sto se mene tice, ne teotiziram, dijelim cinjenice medju forumashima da budu upoznati, a sta ce drugi to je vec do njih.
     
  15. GW

    GW Moderator

    Talk is cheap, Nani. I pri tom ne mislim na VoIP.
     
  16. Nani

    Nani Komšija

    Forumi sluze za "talk" bili oni cheap ili ne.
    Ti ako imas potrebu da nesto uradis uvezi svjetske nepravde, samo naprijed, niko te ne sprijecava.
    Samo mali tip, kreni od BIH, pa onda gledaj globalno ;)
     
  17. Amash

    Amash Aktivista

    Pricajuci ovo niti doprinosim svom drustvenom statusu niti podebljavam svoj novcanik. Apsolutno nikakve koristi s moje strane. Naprotiv, samo mi moze naskoditi jer mi oduzima vrijeme, moze me neko prozvati budalom, pranaoicarem itd.. Znaci meni ne idu u dzep nikako, vec samo iz dzepa. Radi se o cistoj dobroj volji s moje strane da pokusam da informiram koliko toliko forumashe, jer sto je bolja informiranost manja je mogucnost manipulacije. Nisam romantik da krecem mijenjati situaciju u svijetu niti se to trenutno moze uraditi s obzirom na stepen informiranosti sirokih narodnih masa i s obzirom na stepen razvijenosti masinerije. Sto znaci ako se i planira nesto konkretno poduzeti, a vjerujem da na to aludiras sa svojim pitanjem, potrebna je informiranost. Da bi znao sjesti za kompjuter i otkucati ovaj post potrebna mi je informacija kako i zasto to uraditi.
    Pozdrav
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija


    Dobro,a što si ljubomoran? Talijanke su ekstra,ali nisam još bio sa talijankom.Pored amerikanke bio sam sa jednom holanđankom. I Pasha je malo stariji od tebe sinak napuhani.



    I hajd' mi samo reci kakve veze ovo ima s bilo čim'? Pa ako šuruju ameri sa Qaidom,zar ne bi onda bilo normalno da priznate one snimke?
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    jer sam ja gay a ti si tako lijep decko koji svoj potencijal bacas na glupe amerikanke i holadjanke umjesto na jednog napuhanog sinka. Pusu ti saljem.

    I jedna molba od tvog obozavatelja, pogledaj Fahrenheit i Zeitgeist da nastavimo akademski pricati o ovoj temi ;)
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Pogledao sam filmove. Ako su ti oni filmovi za akademske rasprave,onda ti i ja nemamo o čemu pričati.

    BTW Samo Boga obožavaj :wink:


    EDIT ; Zeltgeist,njegov prvi dio o kršćanstvu,može popušiti samo onaj koji ne poznaje istoriju i kršćanstvo. Da,crkva jeste pola izmislila,ali činjenica je da je Isa a.s. postojao. Oni su doveli u pitanje postojanje jednog čovjeka,zbog svog nepoznavanja istorije. Svakako da je biblija kontradiktorna samo po sebi,ali ono šta su oni tamo nabaljezgali može proći samo kod neukih...

    I nisi mi odgovorio na pitanje ;

    I hajd' mi samo reci kakve veze ovo ima s bilo čim'? Pa ako šuruju ameri sa Qaidom,zar ne bi onda bilo normalno da priznate one snimke?

    BTW Bin je na arapskom 'sin',tako da možeš reći bin Ladenovom familijom,a ne bin Laden familijom. Kod njih je taj fol,npr. moj otac se zove Isa,te ću biti bin Isa :wink:
     
Thread Status:
Not open for further replies.