MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Svi su sami krivi za poraz. Rumble je u nekom trenutku "imao" DCa pa opet dva puta izgubi. DC ima nenormalno jaku bradu, čovjek je def jedan od najboljih. Preview Jon Jonesa bez steroida je borba protiv OSPa. Prvi put kada je pobjedio DCa, 100% je bio na njima. DC je pomeo LW, da nije Caina i prijateljstva sa njim mislim da bi dominirao isto tako i HW divizijom.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno, ali kada sam vidio kako ga Stipe kontroliše u klinču i povezuje udarce promjenio sam mišljenje, kontam ima ga samo da odu do druge runde, mislim da DC ne bi mogao držati onaj tempo. Taman to pomislim i boom :D
     
  3. xman

    xman Komšija

    DC 5 rundi odradi opusteno,tempo je njegov zastitni znak. Ko ima bolji kardio tesko je reci. DC je ocito pustao da ga se kontrolise jer je htio da iskoristi spustene ruke kod Stipa a prica da je sa kilazom dobio na snazi nije suplja. Jednostavno je imao bolji game plan a ima i bradu jer izdzao je par udaraca kojima Stipe uglavnom obara teskase.
    Nema sta DC je dosegao vrhunac na kraju karijere. Ali i zasluzio je.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    BTW pogledao opet borbu i tek vidio ovo WWE preseravanje na kraju. Fuj
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    ja sam samo čitao komentare, ne usudim se gledat to. jbni amerikanci, cirkus od svega prave
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Gadi se i meni ali pogledaj listu teške kategorije. Tuga. S kim da se bori DC..

    Najtanja divizija osim 140 žena.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Jul 23, 2018
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Tyron Woodley vs. Darren Till title fight headlines UFC 228, Colby Covington to be stripped.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Od te trojice ne znam ko mi je odvratniji. I kako to da Woodley ne dobije šansu.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Tony Ferguson vs. Anthony Pettis in the works for UFC 229

    [​IMG]
     
    Last edited: Aug 26, 2018
  12. xman

    xman Komšija

    Lik poderao LCL,od kosti ga odvojio prije par mjeseci i vraca se sad hahahah kakav lik.
    Volio bi da Conor uspava Khabiba ali nekad u kasnijim rundama,jer vise mrzim flash knockoute u prvoj rundi od 5 rundi bilo koje Khabibove borbe,lik smori.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Tony je disaster waiting to happen. Ne kontam kako se ljudi loze na njegove treninge.



    Ovo je od prije 15 dana:

    [​IMG]

    Odmah nakon operacije, dok mu je noga bila u gipsu, je izvodio neke plesove u ringu a nesto vise od mjesec nakon operacije je poceo vježbati kikove bolesnom nogom.

    A Conor nema druge nego da borbu zavrsi sto prije. Nije nikad imao kardio.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jao katastrofe i deadlifta, a ima i video kada udara u metalnu šipku nogom.
    Kako bih volio da ga comor uspava unutar prve runde, ali male su šanse za to, baciti će mu se u noge i valjati po njemu pet rundi.
     
  15. xman

    xman Komšija

    Ferguson je izgleda samo meni cool lik:D
    A Conor i Khabib...ne znam na kakav nacin mu Khabib planira prici jer zna da cim pruzi ruku postoji sansa da sijevne ljevica,cak i laznjake da baca. Alvarez nije taraba a taj je kisu udaraca primio svaki pita cim je ruku pruzio. Conor je mazdrak definitivno. Za njega je idealan scenarij da isprovocira Khabiba da krene na njega u nekom bijesu ali tesko da ce se to desiti,ne djeluje ovaj kao neko da koga mentalne igre djeluju. Ako tu distancu uspjesno zatvori i dohvati Conora mislim da 100% mozemo ocekivati da borba seli na pod i ide smor do kraja runde.
    Smijesno djeluje gledati nemoc kod boraca kada ih Khabib obori,ljudi ne mogu mrdnuti bukvalno. Jedino bi se smio kladiti da bi se Ferguson mogao iskobeljati iz toga.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    @Haker - nekako sam iz tvog posta zakljucio da ce se Tony i Konor boriti a ne Konor i Habib :)

    Odlicna borba ce biti uglavnom, ali mislim da ce Habib izaci kao champ champ. Jedino sto mu se moze odbiti od glavu je ako bude dominirao kao i nas Mirso, pa onda popusi jedan udarac i zaspe. Malo me brine cinjenica da se ne boji udaraca (ili barem do sada nije)...

    Vidjecemo, ostalo je jos malo :D
     
  17. xman

    xman Komšija

    Da se ne boji udaraca ne bi imao stil kog ima.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Sutra j dobar fajt, Woodley vs. Till. Sumnjam da ce Till proci na vagi.

    "Nicco Montaño, the UFC women’s flyweight champion, has been transported to a local hospital, according to multiple sources. There is serious concern about the status of her title fight against Valentina Shevchenko at this time."
     
  19. xman

    xman Komšija

    Mozda je i bolje da sama ode u bolnicu nego da je Shevchenko tamo posalje,zena je ubica:D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ona borba protiv Priscila Cachoeira je trebala biti ilegalna. Gledaj joj samo Kickboxing/Muay Thai skora: 56-2. Boks: 2-0. MMA: 15-3. Bas je killer ...

    [​IMG]

    Sestra joj je navodno isto talentovana.