MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja navijam za woodleya, nadam se da će ga razmontirati.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mislim da će Till ponovo zasrati sa kilažom ...

    Edit : Ipak neće, obojica su uspjeli ...
     
    Last edited: Sep 7, 2018
  3. Haker

    Haker Veteran foruma


    Ali izgleda kao kostur.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    169.. wow. Konacno bez drame, vaganja po tri puta i ostalih zayebancija.
     
  5. xman

    xman Komšija

    To je ona sto je sudija pustio da je Valentina udara ko vola u kupusu sa obrazlozenjem da joj daje priliku da bude borac ili tako nesto? hahahah... Valentina je medju zenama daleko najkompletniji borac ja mislim,zna bukvalno sve.

    Woodley ce dobiti Tilla. Lik se bas zna pripremiti za odredjenog protivnika i secirati ga ko zabu.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma bio onaj Mario Yamasaki, koji je zayebao gomilu borbi.

    Nadam se da ce Till napraviti dobar fajt. Woodley, kako je postao šampion, ima dosadne borbe. Ne krivim ga ali uspava insana.
     
  7. xman

    xman Komšija

    Ne uspava vise od Khabiba vala. Ako vidis da Khabib nekoga obori na pocetku runde komotno otidji zapali cigaru i vrati se jer se do kraja runde nece nista destiti.
    A Woodley jeste ziheras,ne riskira. Borba bi trebala biti dobra jer Till je agresivan ali ukoliko nije takedown odbranu doveo do savrsenstva zavrsit ce na podu i pocet ce smaranje...
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Djesi @xman borac od akcije :)

    Malo sta o ovom sportu znas ako mislis da je Khabib dosadan. Sama tehnika kojom protivnika drzi dole i neda mu da se mrda je zavidna, pa ako si se bavio bilo kakvim grappling sportom onda gledas i ucis. Naravno da svi imamo svoje vidjenje sta je dosadno a sta ne, za mene je dosadno ako dva protivnika stoje na sredini oktagona i cekaju jedan drugog, nema akcije nikako, osim iscekivanja udarca. Kad god je nekakav grappling prisutan ja pazljivo gledam jer volim grapplat'.

    Poenta - ne treba generalizovati ako ti se ne svidja ground n' pound, akcije definitivno ima za one koji to vole. A istina je da Woodly nekad zna odraditi borbu "dosadnu" bez puno akcije, ali dosta pametnu.
     
  9. xman

    xman Komšija

    Znaci ti tehnicki meni sada govoris "nemas pojma sta pricas amo ti se ne svidja ono sto se meni svidja";)
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne bas, nego da znas malo o sportu ako mislis da Khabib ne radi nista protivniku. Preporuka za WWE.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta je kome dosadno je relativna stvar. Meni su Khabibove borbe uzivancija. Volim dobar bjj "fajt". Volim gledati Finča ili Maju. Više su mi dosadni teškasi bez forme koji masu kao da je ulicna borba. Nganu v Lewis je bila shit show. Ili Woodley v Thomson 2 gdje se Thomson ponio kao da on ima pojas pa ceka da mu ga neko otme.

    Khabib, njegov pritisak te kontrola, su impresivni, najblaze receno.
     
    donjapa likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je dosadan kao proljev i ponašanjem i stilom borbe, Dobro ponašanjem odvratan, borbom dosadan. Woodley v Thomson 2 odlicna tehnicki odradjena borba, meni je bila super za gledati.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Tek sad' vidjeh da je Woodley na vagi bio 171. Bez bokserica 170..
     
  14. xman

    xman Komšija

    Gdje sam rekao da mu ne radi nista? Lik je 27 ili 28 protivnika oborio i maltretirao kako je htio. 10 stepenica je iznad svih ostalih po tom pitanju. Totalno linearan borac,potpuno predvidiv a opet se igra sa protivnicima. Da je to nenormalno a ne samo impresivno je cinjenica i svjestan sam toga. Ali mi je dosadan. Sta je tu nejasno? Vecini je dosadan. Kao sto je i GSP bio,DC itd. A sve velikani,i to nije slucajno. To nigdje nisam sporio i odakle ti zakljuci da ne znam nista o sportu su tebi poznati.
    Ja licno volim kada borac zavrsi potivnika,nebitno kako.

    A vidi nema skoro nikakve razlike izmedju prve i druge borbe te dvojice. Woodley je nasao formulu kako pobijediti Thomsona i drzao se toga. Ne krivim ga jer se bori za sebe a ne za mene. Da se borio za mene vjerovatno bi vise rizikovao i izgubio:D
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobi woodley. Drago mi je, popljuvali ga radi dvije dosadne borbe a lik ubica
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Odradio Woodley vrhunski, od samog starta je bio eksplozivan, nije dao da ga Till kontrolise.

    Zabit isto odlican, jes da mu je protivnik bio niza klasa.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Woodley je doktor.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Woodley je bio malo nervozan prije borbe. Ocito pauza od godine+ ima uticaja. Ugasi Till hajp. Samo po meni Till nista ne pokazuje od tog silnog muay thai hajpa. A i ovaj put je bio znatno veci borac. Zabit je baš zanimljiv borac. Dobar event.

     
    Last edited: Sep 9, 2018
  19. xman

    xman Komšija

    Cudno pa nema "gradjenja hypa" oko Khabib-Conor borbe... Mislim na njih licno,Conora prije svega. Ili Conor smatra da ce dzaba laprdati Khabibu,mentalno ratovanje i slicno i zeli se posvetiti samo borbi ili je nesto drugo u pitanju.
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Koje su alternative za gledanje live ovog eventa, da ne placam bezveze PPV. Bicu u Mexicu tako da ce biti ista vremenska zona, Subota, ili ici negdje vani gledati (treba naci doduse) ili u hotelu preko kompa. Kad sam vec u istoj zoni da iskoristim priliku i gledam live reko... Ko od nasih prenosi ove evente, imam IPTV pa ga mozda na PC sredit' za taj dan...