Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmi onda "3:10 to Yuma" ako nisi gledao. Meni mnogo bolji od te navedene dosade. C. Afleck je jako tegoban glumac u svakoj ulozi u kojoj sam ga gledao. :smt005
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Potpuno se slažem, C. Affleck je prava dosada od glumca. Nisam ga mogao podnijeti u Okeanovih 12 i 13.

    Slumdug Millionaire


    Mislio sam da će biti kopija Cidade de Deus, ali film je još bolji. Za sve one koji vole pogledati dobar film, ovo je obavezno.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Esh

    Esh HWB

    Syss je rekao da se javim za ovaj ovaj film Slumdug Millionaire. Skroz "ok" film, mada se ne treba sad zanijeti ovim brdom nagrada sto je osvojio i ocekivati nesto sto nikad prije nije vidjeno...
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Vezano i za ovaj film Taken o kojem je bilo par komentara. Po mom vidjenju, film je tipa Jack Baurer meets Transporter, dakle imaginarni Jack se naljuti i vise nema milosti i price, kidnapuju mu kcerku, uz elemente Transportera posto se fino Audi reklamirao :) Nakon toga ima i element iz Bodyguarda, kad se on na kraju trza na aerodromu sa rukom u zavoju, a eto nedostajala je jos samo muzicka podloga I'll always love you, hahah.

    Sve u svemu, mozak na pashu pa pregledat, bez ocekivanja :)
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Činjenica je da ima tih ''Chuck Norris'' elemenata, pogotovo onaj jeftini dio na kraju filma kada se zavezan i opkoljen četvoricom naoružanih ljudi oslobodi tako što pukne cijev za koju je bio zavezan, nakon čega bez problema sredi sve protivnike. Mislio sam da su se ti fazoni isfurali krajem devedesetih, ali eto, nisu.

    Ali realno gledajući film je fino upakovan i iako je priča za ''ispašu'' opet je nekako popraćena napetošću i neizvjesnošću, što je svakako i poželjno od filma.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    hansel ti fakat ne znas napravit post a da nekom ne pokvaris gledanje filma.pa daj malo pazi covjece,ovdje se preporucuju filmovi za pogledat,nije tema napravljena za raspravu o pogledanim filmovima da ti spoilas kako hoces :evil:
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    U pravu si, do mene je. Ali Enis me povukao za ''post'' pa sam reagovao. A i scena je stvarno za komentarisati baš kao i ona negdje na sredini filma kad glavni lik u sobi sredi 5-6 naoružanih terorista i još nekih desetak ljudi u zgradi.

    Totalno glupo i isprano čovječe.
     
  8. [tota]

    [tota] Aktivista

    Boldano je sastavni dio akcijskih filmova preko bare, pa nema potrebe za spoiler tagovima :lol:

    Diarios de motocicleta (2004)

    Odličan film, južnoamerička kinematografija ponovo kicks ass. Film se vrti oko putovanja, dvojici prijatelja od kojih će jedan imati vrlo važnu ulogu u širenju "crvenih" u svijetu. Tko je gledao legendarni Amores perros neće mu trebati mnogo da se natjera da pogleda pošto je opet odličan glumački posao obavio Gael García Bernal. Prije gledanja sam bio skeptičan pošto sam daleko od obožavatelja povijesnog lika oko kojeg se radnja vrti, ali se gledanje definitivno isplatilo.

    Torrente 2: Mission in Marbella

    Večeras po preporuci jednog filmofila pogledao ovu španjolsku trash komediju. Urnebes. Ameri sa svojim pitama i srednjoškolcima mogu da prestanu snimati filmove pored moćnog Torrentea. Bolesno :lol:
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    prije bi rekao "man on fire" kao neku usporedbu, ali da je film jak - je (imho naravno, jer po tebi ja imam driving miss daisy desktop kolko me pljuješ stalno) :( ;)

    torrente je stari car, to je miljama od amerike definitivno.
     
  10. GW

    GW Moderator

  11. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

  12. pac

    pac Komšija

  13. syss

    syss Veteran foruma

    sex drive - gledao sinoć, izbjegnuti slobodno jer je film izuzetno glup, u pol filma sam stavio laptop na stol ispred sebe i počeo skidat novi bios za matičnu.
     
  14. apdejt

    apdejt Overclocker

  15. pac

    pac Komšija

    The Rocker



    Nije sad neka komedija li moze proci, uglavnom prosjecan film

    5-6/10


    Underworld: Rise of the Lycans Trailer



    Prica nije losa ali je film dosadan i nerealan iako se radi o vampirima i vukodlacima.

    6/10
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Nani

    Nani Komšija

    hahahha pa nisam gledao gluplji trailer od ovog sto si postavio za Underworld, jos backstreet boys-i u pozadini :D

    Nije Underworld 3 vec se radi o prvom nastavku na tvom traileru:D Trica izlazi ove godine :)
     
  17. Loki

    Loki Komšija

    Rise of the Lucien? :smt003

    By the way, Underworld/Underworld 2 je beton a Kate Beckinsale je kraljica. 8)
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    rocker je tak-tak... ništa posebno, mozak na pašu, naravno dwight schrute je car :D :D

    school of rock mi je recimo bio 3 puta jači na tu temu.
     
  19. pac

    pac Komšija


    hhh upravu si ovo sam pisao na poslu a nisam imao vremena ni da pregledam trailer :D .

    Trailer i naziv filma su popravljeni.

    Slazem se.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    trica izisla ove godine ;)

    dvica underworld mi je bezveze.