Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Htio je biti fudbaler... karizmatican je on i zna "uroniti" u ulogu samo da je izbirljiviji u ulogama, i meni je Trasporter smece... Mada sve zavisi od rezisera, Jet Li recimo ima ulogu u fakat spektakularnom epu Heroj... Danny the dog, to mu je isto dobar film... Sve je do rezisera... I Brad Pitt je nesposoban da pokaze neku tezu emociju na faci pa ga ima u genijalnim filmovima...
     
  2. Ima nevjerovatno bolesnih scena nasilja, previse krvi... Mada me iznenadilo sto nije skido helikoptere kamenjem il americkom zastavom udavio par desetina specijalaca :lol:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovo izlazi iz okvira "Hansel" zajebancije. :lol:

    Inace Russel momak, upozorenje - koristi "edit" dugme sa desne strane da ne bude sankcija. :!:
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Be Kind Rewind




    Director
    Michel Gondry

    Cast

    Jack Black
    Mos Def
    Danny Glover
    Mia Farrow
    Melonie Diaz
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Predlazem vam da pogledate film radjen na istinitim cinjenicama. Gomorra je film koji je radjen na osnovu knjige Roberto Saviano-a,te prica pricu o napuljskoj najvecoj mafiji Camorra-i.Film je fantastican :) Ono vjerujte mi na rijec,veci geto nisam vidio u zivotu nego u Napoliju.Jug Italije je uzas i bukvalno sve mafija kontrolise.


    [​IMG]

    Sada ne mogu da nadjem neki link na engleskom,pa se potrudite sami..

    http://www.youtube.com/watch?v=wk8KeeZcQYc
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Zaista orginalno odrađen film...dobro me je iznenadio ove godine.
     
  7. knjiga je naravno x puta bolja...
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Sinoć odgledah Yes Man (Jim Carrey)...Onako...solidan film. Ni manje ni više.
     
  9. hammill

    hammill Novi član

    Yoš nisam gledo Jes Man... Od Jimmyja top film za mene je Lemony Snickett i Eternal Sunshine...
    U Lemonyju scena u dodacima, u kojoj glumi dinosaura, i scena kad djetetu govori nešto u fazonu ''mimi kiki! a ka na va ha na va ka na itd'' je jednostavno presmiješna i može se bez problema pregledat miliJon puteva...
     
  10. hammill

    hammill Novi član

    Da, sjetih se ovoga!
    Ako još desetak puta odgledam ovu scenu postat će mi to najbolja scena svih vremena, a vi filmski frikovi se ljutite ak oćete heheh

    Full Metal Jacket, uvod.

    http://www.youtube.com/watch?v=t8Nf1MK7 ... re=related

    ''Now, get down on your knees and choke yourself! God damn it! With my hands!''
    Legenda majke mi... Let me see your warface! Aaaaaaaargh
     
  11. MIMI KIKI ATA NE VUA,,,NIHA TANAVA......ewo ovo kaze.....odgledao dodatke vise puta,,,believe me......kad smo kod jim carreya,sinoc odgledah ACE VENTURA 1 (sa delfinom :lol: :lol: :lol: ),ne znam da li postoji osoba kojoj on nije smijesan....


    za FMJ.....''here are you all equally worthless...''.......najjace
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma


    Jel to ti nesto hoces da kazes protiv chuck norissa?:))))))
     
  13. Loki

    Loki Komšija

  14. GW

    GW Moderator

    Sad mi se već sviđa. :mrgreen:
     
  15. Muamer123

    Muamer123 Novi član


    http://www.youtube.com/watch?v=OT0v8ULnl54

    evo ta scena od Lemony Snicketa
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pogledah Slumdog Millionaire,i ne zalim ni sekunde potrosene na film :D
     
  17. to onaj sa 8 oskara.......
     
  18. kAcA

    kAcA Aktivista

    Moram priznati da je film ekstra...Gledao sam 2x
     
  19. sta ubrzao si film...... :smt005 :smt005 SALA!!!!

    pa hoce li iko ista napisati o filmu...osim wooow cool je,kak je dobar..

    @enis teen?????
     
  20. Nani

    Nani Komšija

    Cuo sam prve impresije WatchMana, kazu da raja obicno il psuju il hvale film (u rijetkim slucajevima). U slucaju Watctmana iz kina su svi izasli u tisini!
    Film traje 2h i 40 minuta i ne preporucuje se djeci jer je brutalan i prikazuje heroje kao nikad do sad u potpuno novom svjetlu, iako je Marvel-Heroji karaktera. Osim trailera nisam nista dalje pogledao niti zelim dok se ne pojavi ili u kinu ili na mkv-u ali ovakve impresije su me zaintrigirale.