World of Warcraft popis igraca

Discussion in 'Igre i konzole' started by netbaja, May 31, 2009.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Na ventu sam (bio) 24/7. Moze biti da je do toga.
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    meni je 400mb danas wow svuko :p
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Cega ba 400mb? De nemoj biti smijesan ... meni je 3GB bilo sasvim dovoljno da igram wow mjesecno i da koristim Vent kad je vrijeme Raida. Stoga tih tvojih 400 mb il nesto nije u redu ti sa racunarom ili se pojavio novi Bosko Buha :D
     
  4. bharthas

    bharthas Novi član

    vidis mozda bi moglo do venta jer sam na ventu kad god i u wowu
     
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Oces reci da igras 15h svaki dan i bilo ti je dovoljno 3gb?
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  8. viv-dx

    viv-dx Novi član

    Ja nadan igram 10 sati wowa i nepotrosim 10-25 MB!A kod tebe 400 MB nije uredu igra ili PC!
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa bas tolisno da potrosis nema logike. Jedino ako grindas tamo neke mobove sto imaju spawn rate svakih 10 sati :D
     
  10. exwizzard

    exwizzard Komšija

    ajde da ne idemo u prazno ovde :D , i prvi i drugi post su bili troll
     
  11. bharthas

    bharthas Novi član

    potrosis 10 megabajta na nekakvom privatnom serveru xD. A ako mislis na original jedino da se ulogujes i stojis nista ne radis 10 sati tih
     
  12. dzikson

    dzikson Novi član

    Ej ljudi na kojim realmovima igrate?
    Kontam uplatiti ponovo wow , pa bi kreno sa lvl 1 (nisam igro gotovo pola godine) na nekom realmu gdje ima naseg naroda (Dosadio mi ejbeni Burning Blade).
    U WOW sam ocistio sve od Nax , AQ, preko BT , Sunwell, Nax , Ulduar (bez Algalona), i onda sam prestao igrat.....
    A sto se tice downloada nikad mi nije islo preko 150MB dnevno (15h igranja ), VT ukljucen cio dan, mada sam naravno znao samo stajati na jednom mjestu po par sat , ponekad se pomaknem pogledam AH ili Trade Channel i to eto:)
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Imas na realmu Tarren Mill nas guild koji se zove Stigla Voda Na Bistrik ... Nije hardcore raiding guild, vise je guild za druzenje. Nisam jednom opklako sa tom rajom i samo radi toga bi mozda i ponovo zaigrao WoW :)
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Prijateljski savjet - nikad igrati sa Balkancima. :)
     
  15. dzikson

    dzikson Novi član

    Znam, ali nema sanse za hard core igranje, 2.5 godine zivota sam potrosio u nista , mozda i vise , igro sam ko debil 10-15 sati dnevno, kad izadjem pricam nebuloze i trzam se :).
    Tako da bi radije nesto sada samo da se zezam kad mi je dosadno, i onako bezze da se zafrkajem a kad izadje expanzija jednog dana mozda pocnem opet rajdat:).
     
  16. dzikson

    dzikson Novi član

    Hmmm kolko je populated Tarren Mill, nebi da igram na low populated serveru, to je jedan razlog zasto sam jebo Burning Blade, posle toga nam Česi napunishe Realm i ja batalio WOW:)
     
  17. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Savjet: formatiraj komp i neinstaliraj vise igre :)
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Terren Mill je nekad, dok sam ja igrao, bio osrednje popunjen realm s tim da sam ja igrao sa Hordom (SVNB Je Horde guild) pa je bilo cak i manje ljudi. Medjutim dosta je raje i guildova mogriralo u TM ukljucujuci i Ensidiu pa je sada situacija mnogo bolja ;)
     
  19. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Evo dva stara screenshota od mene.
    Prestao sam igrati prije mjesec i pol ... postalo je dosadno.

    Mokk (Orc Hunter) - Ahn'Qiraj EU
     

    Attached Files:

  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dark ride, kakav ti je ovo addon ? Ovo sto ti ovako fino poreda omen, recount, spellove itd?