Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koga briga kako izgleda bitno je da ne pocrveni.
     
  3. sale072

    sale072 Aktivista

    Je li iko naručivao box izvana, npr. preko ebaya ? kako to ide kod nas, hoće me "privest" carinici :) ?
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    najvjerovatnije, mene zadnji put (prije par mjeseci) "priveli" po 30 KM za mish i tastaturu..
     
  5. sale072

    sale072 Aktivista

    gledam vani slim sa 4gb izađe oko 380km što je i više nego povoljno..

    Kako ide kod nas zakon ako me privedu koliko ću morati? platiti carinu i PDV ?
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne pocrveni ali zato blinka zeleno :D

    Oko 30% od cijene koju oni procjene ili nadju na netu da kosta.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako prenosis konzolu autom, samo je raspakuj, stavi u kesu i nisi duzan nista platiti.
     
  8. sale072

    sale072 Aktivista

    Ma mislio naručiti online, ništa onda od toga.. vidjet ću da mi je neko u njemačkoj kupi i pošalje autobusom... :/ Da idem u CRO kupovati se ne isplati i tamo je žara cijena oko 300 + eura
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    u Srbiji je dzabaluka xbox kao i PS3.
     
  10. sale072

    sale072 Aktivista

    Gdje kod nas uzeti xbx ? ima li kakva web stranica ? asterix.co.ba je misticno nestao :/
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  12. sale072

    sale072 Aktivista

    Hvala pun..hmm cijena mu je kao i u HR 250 model 650 km...a sad... kako prodati ps3 slim :D
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator


    Nino (na Otesu). 061 138 414
    mislim da mu je sada Arcade paket (flashovan) 450 KM, nov.
     
  14. sale072

    sale072 Aktivista

    ma samo slim dolazi u obzir ne-flashovan... želim da isprobam maloo to čudo i kako live funkcionise.. ako i kad dosadi lako se vratiti na ps3 :)
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Preporuka za live, koristio sam ga kod rodjaka i stvarno je najbolja strana xbox 360. Ukoliko si u stanju si priustiti mjesecno placanje live-a vjeruj neces se pokajati.
     
  16. sale072

    sale072 Aktivista

    Ne znam zašto ljudi "gladuju" radi live-a.. pa pobogu košta godišnja pretplata kao jedna igra oko 30tak funti :/
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nije skup live ali valjda znas da ukoliko hoces izlaziti na net sa konzolom odnosno biti korisnik live-a da ne smijes igrati piratizovane igre? Kada krene ban wave budi siguran da ce i tebe zahvatiti pogotovo sto se spajamo preko drugih zemalja i tu dodje do ip konflikta. Pola Srbije bukvalno baca banovane konzole jer kada te microsoft jednom uhvati nema vise povratka za online igranje - live.
     
  18. sale072

    sale072 Aktivista

    Naravno da znam... i nemam namjeru igrati pirate.. da sam htio pirate davno bih uzeo arcade flashan a ne PS3 konzolu.. uzimam sad xbox slim jer su valjda rjesili rrod problem :/
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    rekao je Nino da ce zbavljat X360 Slim. Nazovi ga pa pitaj, i samo mu naglasis da ti ga ne flashuje ;)
     
  20. sale072

    sale072 Aktivista

    Ok budem :) hvala na savjetu