Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima tome vec dva mjeseca (16GB max po uredjaju, podrzana dva istovremeno), ali fazon je u tome sto izgleda nije moguce kopirati sadrzaj sa eksternih diskova, stickova, ili dvd-a na interni disk. Glupo ogranicenje.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Slagat cu te ali mislim da se zato moze pokretati to sve sa stika i da su ljudima prolazili 32gb stikovi. Nisam 100 % siguran.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znam da se moze to sve pokretati sa stickova, ali nije fleksibilno rjesenje. Mali nesporazum - usb stickovi/hdd neogranicenog kapaciteta rade sa multimedijom, ali ako se koriste kao xbox storage medij (instaliranje igara, saveovi, achievmenti) onda je 16GB maksimum po jednom uredjaju (32GB bi bilo idealno za Arcade korisnike, ali sta je tu je).
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja imam 250 GB X360 HDD pa bi mi bas idealno bilo da prebacim koji HD film na njeg. Sutra idem do Nine da mi flashuje box na najnoviji firmware, pa cu bas sa njim da vidim imal kakva fora, pa javim.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kol'ko love uzima sada za to btw?
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    meni je obecao dzabaluka kad sam kupovao Xbox od njeg, taman tad su pocele izlazit Wave4 igre pa mi rece da kad izadje firmware za LiteOn da dodjem i da ce mi flashovat, tako da ga drzim za rjec :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Super. Javi jel' odrzao rijec. :D
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  9. Vedo

    Vedo Moderator


    Nino se dokazao kao covjek od rjeci, flashovao mi Box dzabaluka kao sto je obecao i prije godinu dana :) a za HD filmove kaze da cross overom spojim PC i Box i da prebacim filmove na nj.,kaze ima Sync softver da progooglam.

    Btw, na PCu imam integrisanu mreznu (na nju spojen modem od kablovskog interneta), i imam jednu PCI mreznu. Spojio PC sa Xboxom preko te PCI mrezne al nece da se vide (preko Win Media Centra) nikako. Imam u opcijama xboxa da ukucam IP, Gateway, Subnet itd.
    mozel ko pomoc da ovo izkonfigurisem?
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Hvala Pasha moj :D Probam pa javim
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    sve sam upratio sem ovog, ne znam gdje ovo naci na Win7

    Ja kad odem desni klik pa na Map Network drive dobijem ovo:

    [​IMG]
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa samo idi to plavo dole, "Connect to a Web site that you can use...", i onda dalje ces doci do toga gdje trebas ukucati tu adresu.

    Ovo je vjerovatno uputstvo zasnovano na nekom starijem OSu pa su valjda preimenovali tu opciju.
     
  14. Dexx

    Dexx Aktivista

    Kolko ja znam nema načina da prebaciš ako nije jtagovana
    Jedino što možeš uraditi jeste streaming preko tversity ili preko media centera
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Koristi se program Xplorer 360, evo sta donosi aktuelna verzija:

    * FULL Read/Write to 360 HDDs.
    * FULL Read/Write to 360 Memory Units.
    * Physical and Logical drive access.
    * Support for opening of dumps of both devices.
    * Backup/Restore dump options.

    Al opet valjda se ne moze prebaciti, video fajlovi (skinuti sa X360 Livea) uopste valjda nemaju extenzije, kriptovano valjda nesta.. Haj ako ko skonta nek javi :)
     
  16. Dexx

    Dexx Aktivista

    Kažem ti, nema načina, jedino streaming može ako nemaš jtag...
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Haha, slicna slika je osvanula na netu kada je predstavljen i prvi iPhone.
     
  19. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Pasha

    Pasha Komšija