Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Novi controller ;

    http://www.thatgamerpodcast.com/2010/11 ... ed-hype-2/

    [​IMG]
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Interesantna nadogradnja, mada se cini da ni Microsoft nije nesto nalozio hype mashinu po ovom pitanju.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    bilo je ovo aktuelno pravo kad je predstavljen i X360 Slim, zar nismo o ovome diskutovali na forumu? :/
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sem boljeg D pada i izgleda nema ništa novo, ali izgleda odlično. Boxov gamepad je stvarno beton.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja se nikad nisam uspio navici na boxov gamepad, valjda navika od PS-a :D Izgleda dobro ako nista :mrgreen:
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa šta se imaš navikavat kada je sve isto samo drugi naziv tipki.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako ba isti, ove gljive dijagonalno ko na Gamecubu :)
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    jedino to ali nekako prirodno legnu u ruku ali što se tiče ostatka sve je isto kao u plejke.

    Uzmem disk od 20gb kontam samo nek mogu dvije igre na njega da optika ne šljaka i stvarno bi mi bilo dovoljno, naravno nisam očekivao da će imat tačno 20gb ali 13gb je stvarno bezobrazno :lol: Sad ne mogu ni dbije igre nabacit.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    ja ti fino rekoh da ga Forza 3 sama pojede ;) Dealextreme i uzmes za 90 KM disk od 250 GB.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma mrsko mi čekat, već mogu kasnije u ovaj oklop stavit disk, a forza je jedina tog tipa koliko vidim. Ja i tako kad igram jednu igru, nju igram i ništa drugo, eventualno dvije kao sad. Kad završim RdR i Alana igram sljedeću i ne treba mi sad za filmove dovoljno je i ovo. Evo uspio je i Alans stat.
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Jel moguce u BiH igrati MP igre? Recimo novi COD: Black Ops.
    Pretpostavljam da se bas i ne moze, jer se vjerojatno ne moze imati Gold acc.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    moze, prijavise se valjda da si iz Hr ili sl., par ljudi sa foruma ima Gold acc.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Samo nadji neku adresu iz drzave u kojoj ima gold ;)
     
  14. Esh

    Esh HWB

     
  15. bagi

    bagi Novi član

    Drugovi, treba mi pomoc.
    Zelio bih da kupim malcu za rodjendan Xbox, elem lik na pik-u skoko nema trenutno na stanju http://www.pik.ba/artikal/83281/xbox-36 ... ran-450km/, koji je meni interesantan, jer dijete nece koristiti Live, a i nije nesto puno para. E sad javlja mi se lik ima http://www.pik.ba/artikal/830843/xbox-360/, i tvrdi da je modifikovan, daje 40 igara uz njega i 4 controlera, nije novo on ga koristi, cijena 600 km al moze dole.... tako kaze :)
    Ja da budem iskren ne znam bogzna nesto vezano oko Xbox-a, osim sto citam ovdje da officijanog patcha nema za ove elit modele. Zato mi treba vase misljenje, jel ovo dobar deal ili .......? bilo kakav savjet je dobro dosao, ne bih volio bas ovca da ispadnem, a opet znam sta sam obecao :)

    Hvala
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Samo provjeri jel "Jasper" verzija xboxa, ako jeste onda se cini cijena ok. Ili uzmes nov X360 arcade paket, flashovan (oko 480 KM se krecu) i onda naknadno kupis jos X360 Hard disk.
     
  17. bagi

    bagi Novi član

    Da budem iskren pucao sam nov Xbox Jasper ploca, al ovo mi se cini ok zbog bundla koji nudi lik. Samo me buni ovo da je modan i moze citati ....... Valjda nece biti neki zajeb zesci, jel taj mod na Elit konzolama OK, kao na ovim bez diska?
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    razlika izmedju Elitea i arcadea je sto uz Elite dobijes origi HDMI kabal, slushe i hard disk. i da, Elite je crne boje :) Ostalo je sve identicno. Flashovanje ti je 50 KM, pa i da je flashovan na neku stariju verziju, iskesiraj petobu i rjesena stvar.
    Hajde dosta vise o flashu, postujmo pravila foruma, komplet zadnja stranica samo prica oko toga :)
     
  19. bagi

    bagi Novi član

    Naravno :)
    Vedo hvala puno na savjetima... No more flash :)


    EDIT:
    Cuo sa se likom za Xbox ELIT 120GB, sve mi izgleda ok, jedino ne zna ni on da li je Jasper ploca u njemu. Koji je nacin da se to provjeri? Da mu javim pa da mi i to vidi :)
     
  20. bagi

    bagi Novi član

    Jel moze molim vas, mala pomoc oko ovog gore navedenog? Zuri mi se jer je u pitanju poklon ....