Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. BLADE_

    BLADE_ Novi član

    Re: Apple iPhone

    Mozel sta bez "izdvajanja" USD-ova, eura i KM-ova :D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Apple iPhone

     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    vidim izasao 4.1 firmware! Ceka se sad jailbreak & unlock pa da se napokon rjesim ovog starog 3.1.2 :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Pa i 4.0.1 je jako dobar, osim ako nisi na 3G modelu :)
     
  5. pac

    pac Komšija

    Re: Apple iPhone

    Izasao je novi redsnow za 4.1, samo za 3g i touch 2g.

     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    taj sam :)
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Evo pitanjce od mene posto je tema srodna :)

    Koliko vrijedi iPod touch trece generacija sa 32GB memorije star nekoliko mjeseci? On treba da je u rangu iPhone 3GSa sto se hardvera tice (minus kamera i GPS)
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Moram se pohvaliti ... kupio sam iPhone 4 i mnogoo je goooood :) :smt007
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Sad je malo nezgodno posto se pojavljuju i ovi cetvrte generacije, bazirani na iPhone 4. Sacekaj dok se cijene pojave za to, a u medjuvremenu se probaj orijentirat preko aktuelnih cijene kod nas, navedi ima li garancija i sl.
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Sto se garancije tice, lik je nije spominjao, iskreno i ja sam zaboravio na to, pa je za pretpostaviti da je nema. iPod je po meni u odlicnom stanju, mjerilo mi je zadnja strana koja nije skoro pa nimalo izgrebana, (http://bit.ly/bdhGJC, screencap iz videa sto mi je poslao lik) a ona najbrze ode tako da ga je vlasnik vjerovatno pazio i ocuvao. Sva oprema je tu i silikonska zastita, pa je vjerovatno drzao iPod u tome te tako izbjegao ostecenje.

    Po meni bi mozda neka cijena izmedju oko 300-350 bila OK, ali opet nisam siguran, pa zato i pitam. Imam tu ponudu jednu, ali bi morao doci maksuz u Sa po to jer bih htio da licno to preuzmem i uvjerim se da sve fercera.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Apple iPhone

    Cestitke. Kada ti ne bude mrsko, napisi par recenica licnog iskustva.
     
  12. pac

    pac Komšija

    Re: Apple iPhone

    Izasao sn0wbreeze 2 za:

    * iPhone 2G
    * iPhone 3G
    * iPhone 3G *conditions apply
    * iPod Touch 1G
    * iPod Touch 2G
    * iPod Touch 3G - running 3.1.2

    http://ih8sn0w.com/index.php/welcome.snow
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Evo opet pitanjce od mene. Za 10ak minuta krecem za Sa, sutra cu kupiti gore pomenuti iPod touch 3G od lika, pa imal ko kakav ovako "savjet", nesto sto ne pise odma medju prvim rezultatima na googlu, na sta bi trebao obratiti paznju, moze li se kako baterija "brzo" testirati (kontam igra neka ili nesto) i mozda neke fizicke stvari koje mogu pokazati da li valja-ne valja i slicno. Iznenada je ovo izletilo pa se nisam stigao dovoljno informisati, a gore necu imati neta a preko ovog moba je uzas otvarati bilo sta (mada moze hwb, ako znam sta trazim :))
     
  14. pac

    pac Komšija

    Re: Apple iPhone

    Punjac.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d2tpSCVVujc&feature=player_embedded[/youtube]
     
  15. pac

    pac Komšija

    Re: Apple iPhone

    JB (greenpoision) za fw 4.1 i sve ostale dostupan 10.10.2010 u 10.10 am predpostavljam da je po US vremenu?!
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Apple iPhone

    GMT je :)

    Jedva cekam, dosadile vise ove free i lite verzije igara :)
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    jedno pitanje, nadam se da ne krsim pravila foruma, al eto valjda i po zakonu JB je legalan ;)

    Trenutno sam na 3.0.0 firmwareu (16GB 3G verzija). Ako zelim na 4.1, bit cu "stuck on connect to iTunes screen"-u, jel tako? Znaci ne mogu nista bez Vodafone/ O2 (ili sa koje je vec mreze skinut) Sim kartice odraditi? jer vidim u svim upustvima svakog JailBreaka se napominje da ne smijes biti zaglavljen na Connect to iTunes screenu..
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Tako je, treba ti Phonebook kartica.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    ok, thx!

    ako ko ima posuditi / iznajmiti na pola sata tu karticu - nek se javne na PM plz ;)
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Ako ne nadjes preko vikenda, sibni pm meni pa ti mogu posuditi naredne sedmice.