Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nažalost moram se složiti da je ovo tačno. upravo sam radi toga bio primoran odustati od ovog pesa, bar zasad :D
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ja i jos par miliona okorjelih pesovaca sirom svijeta koji su zbog toga presli na fifu. :wink:
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nego ljudi, ne znam kako je kod vas ali meni full verzija igre ima mali lag, koji demo nije imao. evo s novom konfom sve živo što sam probao mi leti na max postavkama, ali pes 2011 full verzija ima mali lag.

    ne kontam zbog čega.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    upali "frame skip" u configu igre.
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    palio gasio isto. fakat ne kontam. najviše laga ima oko sredine igrališta. nije nešto to puno, ali ipak je primjetno.

    demo mi na staroj konfi pri istim postavkama letio.
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jel ti monitor crt il lcd?
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    lcd, naravno. i ovo je prvi pes s kojim imam problem. mislim, konfa mi je ultra jaka za ovu igru, a imam problem.
     
  8. Quark

    Quark Novi član

    Ja sam primjetio da mi sa svim ATI driverima posle 10.4 ova igra laga (sjecka par sekundi pa ide dobro pa opet sjecka i sve tako) jedino sa 10.4 i ranijim ide ok, dok druge igre rade ok i sa novijim driverima. Provjeri mozda je i kod tebe do drivera.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    probajte refresh rate override 60 opciju uključiti ,ako je nemate u novim ati driverima onda zasebnim programom to podesiti
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kod mene je nvidia gt 240.
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jel ti uključen refresh rate override?
     
  12. metallac

    metallac Aktivista

    Ja ne mogu shvatiti da vi igrate pes ili fifu protiv compa.... Po meni je to van svake pameti i nisam tako odigrao možda 1% ukupnih utakmica.... Igra je dušu dala za 1vs1 ili 2vs2
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nema te opcije u nvidia control panelu.

    jedino što može biti jeste neka vrsta problema s win7 64bit nvidia drajverom. jer na starom kompu sa win xp 32bit drajverom pri istim postavkama u nvidia control panelu sve je radilo kao mlijeko.
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    bila je zadnji put kad sam gledao, mozda su izbacili kao i u ati driverima
     
  15. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa u pravu si, ali neki ljudi su usamljenici ili mozda igraju master ligu, a to se igra sam....
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ili nemaju svi original :p
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kod mene isto laga, al tek od druge sezone master lige, i nekako im ovaj top level labav u najmanju ruku na nivou profesional nivoa prethodnih soccera
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    izašao je novi drajver za win7 64bit, vidjet ćemo hoće li šta popraviti.

    nego zanimljivo je kako je nvidia ugradila svoj vlastiti driver cleanup u instalaciju.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dzaba je taj cleanup ako nije iz "safe mode" odradjen.
     
  20. random

    random Novi član

    Ima li se gdje igra kupiti u Sarajevu po nekoj razumnoj cijeni (do 60KM)?