Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ? :roll:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Skini nekih od ovih alata sto se forceat rf na 60Hz. Nekad je to islo sa PS-om.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Koristio sam ovu metodu na PES-u 2010 (i 2009) da bi omogucio selektovanje "Vsync"-a pod "Settings", dok na novom PES-u radi i bez force-a! Program se zove powerstrip.
    Display profiles -> configure -> Refresh Rate -> Custom timining -> Save profile (pokrenes kada ti treba, tj. prije pokretanja PES-a) :smt006

    @ZerO: Nisam bas stekao isti dojam o PES-u, a igram ga od '99 (tadasnji Winning Eleven 4 za PS1), stavise, bolje mi je nekako "legla" nova FIFA nego PES, a potvrdu da ne ludujem sam dobio od vecine mojih jarana i ostalih istinskih "soccer-ovisnika" koje poznajem, npr. dvojica su uzela konzole (PS2, kasnije X360/PS3) SAMO za igranje Soccer-a i drugih sportskih simulacija (mada rijetko), inace ih ne zanima BILO KAKVA druga vrstu igara! :mrgreen:
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ponovo sam instalirao pes i skinuo ove gore patcheve. sada je mnogo interesantnije i krenuo sam sa st. paulijem da igram master ligu. trenutno sam nakon nekih 8 kola zadnji na tabeli, još se uigravam :oops:

    ali sve u svemu dosad daleko najbolji pes, fizika je odlično urađena i interesantno je uzeti ovako ove lošije ekipe nego npr. barcu ili chelsea. samo nisam skontao kako naštimati da mi imena igrača budu iznad radara ko na starom pesu a ne iznad samih igrača? valjda kontate na šta mislim.
    i za kraj pošto mogu nabaviti ps2 joystika koliko hoću gdje ima uzeti onaj usb hepek za ps2 dzojstike? znam da je bilo na dx a os je win7 64bit.
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    apsolutno se slažem... ubjedljivo najbolji pes. da ima onoliko stadiona, licenci i mrvicu bolje golmane (čekamo prvi konamijev patch, pa ćemo vidjeti hoće li to popraviti, mada su bolji nego u prošlim verzijama) kao fifa, poder'o bi je k'o beba zvečku.

    a ta imena se nemogu promijeniti, to je jedino što mi se ne sviđa u novom pesu.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mad dobar ovaj patch sta si postavio. sada nakon patchiranja ima preko 40 stadiona, sasvim dovoljno+ima i repka bih.
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa dobro, to su neki generic stadioni. a pesedit tim pravi najbolji patch za pes. boljeg sigurno nema.

    a repka je bila i prije patcha, samo bez pravih imena :)

    fifa mi nije jasna da nema bih i srbije, a ima tamo neke fince, mađare, rumune, bugare... kojih nema na fudbalskoj mapi više od 10 godina nigdje.
     
  9. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista


    al zato je BiH jaka na fudbalskoj mapi :smt003
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa jača je od gore navedenih. od 2004, pa naovamo 3 puta nas je utakmica dijelila od plasmana. srbija ma zadnja dva svjetska bila. a ove gore ekipe koje su u fifi su obični fenjeraši.
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Problem sa igranjem na strelicama se rijesava gamespeed +1
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Imamo finu bazu igraca po europi pa zato ni meni nije jasno zasto nam nisu mogli sklepati repku ;)
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    probao i pes na ps3 i mogu reći da je fenomenalan, baš sam zadovoljan. samo zamjerka malo na ai nije mi nekako baš odrađen pogotovo kada igraš sam i pristisneš protivničku ekipu prave glupe greške. sve ostalo čista 10-ka.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    tako se to radi ;):

    KONAMI ANNOUNCE NEW PES 2011 UPDATE FOR NOVEMBER 24

    Konami Digital Entertainment GmbH has revealed the content for the latest free update for its PES 2011 title.

    The update will be automatically downloaded from 24th November, and adjusts the defender AI to allow for more consistent pressing from various situations and includes a series of alterations based on feedback from users. The difficulty and success rate of Rainbow Flicks has been adjusted to improve gameplay, while throw-ins can now be passed back to the taker. Cursor switching has been generally been improved including situations when the ball is crossed, while the way transfer fees are calculated in Master League has been reworked. Names above CPU players can also now be switched off as they mimic player settings. Shooting has also be tweaked to produce more realistic reactions and results depending on real-time situations.

    Some chants within the game have also been refined or changed, and PC owners using relatively low-spec machines will also be able to find matches more easily within the game’s Legends mode.
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Igra i jeste zanimljiva iskljucivo na "+2", sve ostalo je usporeni snimak, barem za mene koji volim malo vise "akcije" i brzine 8)
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    0 je optimalna i realna vrijednost. to ste vi malo (pre)više fife igrali, koja nerealno brza.

    btw, izašao je novi oficijelni konamijev patch 1.02 za pes 2011.
     
  18. neko

    neko Aktivista

    Pozz, nisam listao po temi, ali me zanima jel' neko skontao kako "napredovati" u Master ligi? odabrao sam posljenju ligu i sad nakon sezone, prvi sam,ali nisam dobio "promotion" u jacu ligu. help!
     
  19. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma to ti ko fol bio prvi ...
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Zbog nemogucnosti online igranja (vremenska uslovljenost) prodajem svoj DVD + S/N pa eto ako je neko od PESovaca zaintresiran neka mi se javi putem PM-a.

    Jedini problem bi mogao biti ingame "nick" a on je "somethingsimple" a konami je bas striktan povodom ovoga tako da ako zelis promijeniti nesto ima duga procedura.

    Cijena po dogovoru, moguce i zamjena za nesto, sta ponudite.