NBA Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 25, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Steta. Smanjit ce se NBA prosjek tehnickih po utakmici za 0,3 :)

     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Re: NBA 2009/10

    Sreća Detroita da je jeftino i kratko. Po meni vrlo nizak rizik, a moglo bi se isplatiti, ako Tracy fizički izdrži. Ostatak rostera im je pomalo prosječan.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Re: NBA 2009/10

    Nije mi bas jasna strategija McGradya. Potpisao je za male pare u tim koji nece izboriti playoff. Ako mu je plan da se do februara dokaze ponovo i onda odradi neki trade, to ce biti zanimljivo gledati.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Sa noci utorka na srijedu pocinje nova NBA sezona utakmicama:

    Miami @ Boston
    Phoenix @ Portland
    Houston @ LA

    Raspored, kao i satnica utakmica se mogu naci na ovom linku: http://www.cbssports.com/nba/schedules/regular.

    Opcije za gledanje online preko NBA ILP servisa, paketi od 100 i 140 dolara za regularnu sezonu, a dobra vijest da do 1. novembra nude besplatno gledanje!

    NBA ILP: https://ilp.nba.com
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a ima vidim i mjesecna pretplata, moram probat ovo, samo imam neki osjecaj da ce konekcija biti problem....
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Kaze kolega sinoc da su optimizovali stream i da ide kulturno preko 1Mbit.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ko moze, a ne gleda, stvarno propusta playoff atmosferu u prvoj utakmici Boston - Miami (ilp.nba.com, besplatno do 1. novembra, moze se gledati preko 1Mbit).
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    gleda se, gleda se :smt007 Thx za link Enise ;)

    Btw, dobra kvaliteta slike, prije sam gledao preko nekih drugih sajtova i slika stvarno smece

    [​IMG]
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jbt pa ovo je odlično! malo štekalo na početku a onda bez problema, slika ko mlijeko....hehehe...u pojedinim momentima možeš kužirati i trebe u publici... :smt003
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Jučer pogledah Once brothers, fin dokumentarac...
    Šta mislite dokle bi Dražen dogurao u NBA da nije poginuo?

    Inače svaki dan igram basketa ili sam treniram, ako nema suparnika i dovoljno čeličnih ljudi za igru po kišovitom vremenu, a primjetio sam da sam najefikasniji kad uradim onaj mali koračić prije šuta kao Dražen.... vrlo interesantno....
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Niko nema komentar u vezi Dražena? BTW interesantno mi je bilo vidjeti u Once brothers jedan detalj iz utakmice netsa i bullsa u kome Dražen vodi loptu i izaziva rukom Jordana da krene na njega, zaista atraktivno!
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Pa zato sto je pitanje hipoteticko. Covjek je bio izvrstan igrac, ali sad kako bi se dalje odvijala njegova karijera, tesko je reci, posebno sto je igrao u NJ i to u eri Jordana.
     
  13. tarankula

    tarankula Aktivista

    čujem da je ovo najbolja nba igra svih vremena,barem tako mediji kažu,gameplay
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Na pogresnoj si temi. Pisi NBA 2k11 u pretragu.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Evo zasto volimo NBA:



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Esh

    Esh HWB

    Ako ovaj eksperiment ne uspije Orlandu, nisu nista postigli zbog "teskih" ugovora kod Turkoglua i Arenasa.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    dobri klipovi :D i koliko sam skontao na kraju je Boston pobijedio?
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Aha, Boston je uzeo, skok Natea Robinsona i Spike Lee najjaci bez obzira na sve :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017