NBA Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Jun 25, 2009.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Enise moze li koji tip za veceras ? :)
    Mavericksi sa +6,5 hendikepom su mi primamljivi, iako Heat uzima redovno preko 10 u zadnje vrijeme ipak su Mavericksi drugi na zapadu...
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Uzima ovu tekmu Miami bez problema.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nowitzki 26 poena u pobjedi protiv Miami Hype-a :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Jeste da je bilo samo 2 razlike, ali je Dallas drzao citavu utakmicu pod kontrolom. Ostaje da ih jos vidim protiv Bostona, SA i LA, ali definitivno izgledaju ozbiljno.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Lakers - Heat sutra...
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Ima prenos na SportKlub od 23h, steta sto bas ova utakmica, ja bih radje pogledao Boston-Orlando u ovom trenutku.
    Osim toga, NBA Pass daje i neku promociju da se dobije jedan dan za besplatano gledanje u periodu od 25. do 31. decembra.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Miami kontrolira utakmicu kroz prve dvije cetvrtine. Nevjerovatno je koliko bi im pomogao Mike Miller jer im brutalno nedostaje shuter sa dobrim procentom, dakle, neko ko ce pogoditi kada je sam, nista vise. Ako naredne godine jos uspiju preko drafta dovesti nekog mladjeg centra da moze raditi brzi pick'n'roll te se vracati u odbranu (u odnosu na ovu veteransku postavu Z, Howard, Dampier), bit ce strasni.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    LeBron naruzi mazu Kobea 8)

     
  9. extibo

    extibo Komšija

    LAL sve losiji i losiji. Proslu utakmicu izgubili od Milwaukee-a, a sada im je i Miami ocitao lekciju.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Meni je vise izgledalo kao da se Lakersi nesto nisu ni trudili. Pau i Kobe se pola utakmice gledali prema sudijama, nisu se vracali u odbranu, a ovi su samo trcali i trcali :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    joj trica od tablu...stvarno super kraj!
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma sve do play off-a je marketing. kada play off kreće tada kobe ubacuje u brzinu više od svih, kakav james kakvi bakraći.
     
  13. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija



    Mašala!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    bio je taj video na prosloj strani,prati malo ;)

    a ovaj od Enisa je zvjer :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Poslije utakmice trener Sunsa je izjavio kako je Blake najbolji atleta u ligi, ali da mu neko treba pokazati kako se igra kosarka :D
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nevjerovatno kako je opušteno i effortlessly to napravio , kao da nije bijelac...
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eP2dvmEUvJ8&feature=player_embedded#at=49[/youtube]

    Dodje mi da pocnem pratit kosarku poslije ovih par videa :mrgreen:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Fantasticno! Ja ocekujem da ce i Gil Arenas napraviti par slicnih poteza za Orlando.

    Inace, sinoc se povrijedio KG, navodno ce biti van parketa 3-4 sedmice.