World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbg ja sam dodao to jos neki dan ali vjerujte ne znam jesam li jednom pogledao imali koga online :S
    Nego sinoc sam popizdio. Dobijem ovaj tiger i pljunem zadnju paru pošto košta 1 200 000 tako da mi nije ostalo ništa. Sinoć odigram 10-15 partija i dobijem možda 2 jer imam najlošiju opremu, dobijem par hiljada ne može mi za popravak tenka biti lol.
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja jos uvijek igram sa stock tenkovima ali biti ce bolje, usao sam u HWB kanal pa se vidimo tamo.
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Lame, opet nisu nista uradili sa T54. Ako ostane ovako, svi cemo kad izadje final voziti T54.
     
  4. dzan

    dzan Novi član

    Ja nisam igrao neko vrijeme i onda me zeznuo server split. Kako mi je zadnja borba bila na US serveru, tamo sam i ostao. Kad bude hardwipe prebacujem se na EU. Ima li neko informacija o tacnom datumu hardwipe-a?
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

  6. Chem

    Chem Komšija

    Ima li neko problem,da mu pocrvene dijelovi terena i onda dobiijem error :

    Not enough memory. Please restart the game. ?

    Problem mi je primjetan kako su postavili novi patch
    grafa 6850 amd
    proc 955 phenom
    4 gb meme
     
  7. dzan

    dzan Novi član

    Memory leak. Desavalo se meni i prije, ali od zadnjeg update-a mnogo cesce.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni se ovaj problem veoma često dešava a imam 4gb rama također. Nekad se desi igram 2h jednom možda se desi a nekad odigram 2 partije i sve mi crveno. Međutim meni samo obori texture prvo na medium, zatim na low i mogu igrati a sve crveno lol. Valjda će do finala riješiti ovo.
     
  9. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... mory-leak/
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znam da ima taj fix ali raja se i nakon njega žali, probat ću i to u svakom slučaju thnx. Ali ne mogu se oteti dojmu da je igra loše urađena. Grafika nije za pohvalit a veći fps imam u cod bo i ovim novijim naslovima.
     
  11. Chem

    Chem Komšija

    ma šuhva me svezala da nije šta do grafičke
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    beton igra fakat ja evo malo se aktivirao sa pzk 4 sa 10.5 topom kida xD
     
  13. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    meni je fix pomogao i kod mene se vise ne pojavljuje taj problem

    a fix uradis na "WorldOfTanks" exe i preko njega startas igru (ako uradis prepravku "WOTLauncher" nista neces dobiti)


    ma kakve graficke, graficka je 100% uredu
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ja sam danas ispizdio zato sto su izgleda na sve tenkove stavili taj neki nidje veze dinamicki hit model, idem sa is4 130mm topom i 12 uzastopnih bounce hitova na svima od t29 do tigerII, a prije sam ih otvarao u par pogodaka, sa t44 ista stvar, serveri su lagovali citav dan iako prikazuje normalan ping.... not happy
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    a kakva je fora sa ovim goldom koliko ce se to placati i koliko ovo sad daju dzaba svaki dan ?
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vidjet cemo kad izadje final, nista se jos ne zna 100%.
     
  17. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    imas +-25% sanse da ce se granata odbiti + svi ostali parametri (za svaki pucanj server ponovo dodaje -+25%)
    pa ako te ufati losa serija da ti svaki put uracuna +25% vece sanse da ce se odbiti grana bude veselo


    tigra 2 gadaj samo gdje izlazi cijev iz kupole, svaka prolazi (bug),a t29 bilo gdje samo ne u kupolu
     
  18. Chem

    Chem Komšija

    Drug hvala na linku za fix,nema više problema i memory leaka.

    Imam jedno pitanje,kada posadu iz jednog tenka prebacim u drugi tenk,primjetim da im se zacrveni postotak napredka. Dal je bolje staviti npr 75% istreniranog vozača koji je u odgovarajučem tenku ili je bolji onaj što ima 100 % ali mu se crvene skilovi?


    Nadam se da nisam nikog zbunio načinom kako sam postavio pianje :mrgreen:
     
  19. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    tu posadu moras prekvalificirati za taj novi tenk, tako da ce njihova obucenost spasti na 75% (osim ako ne radis sa zlatom)
    jedino se isplati ako imas sekundarne skilove na posadi, ako nemas ne isplati se prebacivati.
    bolje novu posadu i udri
     
  20. Chem

    Chem Komšija

    London (17th March, 2011) — Wargaming.net is glad to announce today that its highly-anticipated free-to-play action MMO game World of Tanks is set to launch on 12th April, 2011 in Europe and North America.

    With this announcement, the company reports World of Tanks to be gradually entering the release phase after nine successive months of closed and open beta testing that let the game recruit an impressive number of players building up a strong and responsive community that helped the development team enhance and polish the game by providing valuable feedback and reporting issues.

    World of Tanks is one of the most recognizable vehicle-based MMO games where players fight action-packed battles driving historically accurate WWII-era armored machines. The game’s stunning graphics, destructible environments, a wide variety of military hardware with a vast choice of upgrade options along with captivating and well-balanced gameplay make it a must-try for almost every gamer.

    “Our team has been working really hard to create a unique blend of action, strategy, simulation and RPG elements in World of Tanks, and now the moment all fans across the globe have been waiting for is right around the corner”, said Victor Kislyi, CEO of Wargaming.net. “We are delighted to be finally announcing the release date for this ground-breaking title and invite all veteran players and those new to the game to enjoy tense and uncompromising armored warfare on World of Tanks battlegrounds”.

    During preparation stage for release all vehicles, achievements, statistics, inactive/duplicate accounts will be wiped, except vehicles received within PR events! All players who did a long way from CBT to Release will get some bonuses, stay tuned!