World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Ko freelanceri
    Ja = RaP
    Juka
    Zeleni
    Akmon
    Pegi
    Vedo
    Svelevel 35-50
    I jos puno regruta ( novajlija ) level 1-35

    Mozemo napunit server koliko nas ima, uvrjedjen sam :)
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Stihoklepac... nije istina Dogu sam slao invite za platoon 10 puta nije se htio javiti ;)
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam definitivno za, znate već moj nick tamo. Dogurao sam do panzerkampfwagena V i sad cu ga polako 'napucavat' a to mi je jedini tenk. Probao bih i TD ali pošto će wipe uskoro mrsko mi sve ispočetka pa onda opet kad izadje final.
     
  4. otto von grunt

    otto von grunt Novi član

    cetverooki

    da se i ja prijavim.
     
  5. bagi

    bagi Novi član

    Definitivno da :). Pogotovo ako ce to biti jedini normalan izvor golda kad krene igra officialno.
    Trenutno IS, T29 i T32. Haubice rasprodate..... ahhh ima i Leopard sa Humelovom posadom na 100 + 40 i nesto kamuflaza.

    IGN: Bagi
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nema još ništa oficijelno za hard wipe i početak finala, bar koliko sam ja upratio. Sinoć sam pokušao pokrenuti WOT na P4 2,8ghz, 1gb ram i ati 9250 256mb. Pokretao sam i launcher i wot.exe kao administrator ali čim pokrene otvori fullscreen i samo zatvori bez ikakvog errora. Vjerovatno je do shadera pošto je grafa prastara jer po svemu ispunjava minimum ova krntija. I ne bi bilo loše da malo optimiziraju jer grafika nije čemu a fps zna pasti i na 20.
    BTW fali mi još 1000xp da na pzkpfw nabacim 105mm top 8)
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Igrica je navodno imala memory leak koji me nikad nije trefio, opet napominjem meni je stabilnije isla na 9600gt/512 nego na 4890/1g , aa i af max nema razlike u kvaliteti ( bar je ja ne vidim)
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ja igram gotovo svaki dan, cijelu beta fazu nikad nisam imao bilo kakav error..
    A igra guta fps na high detaljima :D
     
  9. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Memory leak se, cini mi se desava kada je igra upaljena nesto duze(2h+ u mom slucaju). Teksture tla na nekim mjestima postanu crvene te igra automatski smanjuje detalje. Ne znam da li je i dalje prisutan, nisam odavno igrao tako dugo ali se prije redovno desavalo.

    Ako bude hwb klan poslije vajpa ja sam in, nick je twizzler :smt006

    PS. KV sa 152mm je konza :mrgreen:
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Za veći fps na multicore računarima:
    Kod mene je upalilo, malo bolje sad ide. Sad sve na max ne spada ispod 30 na 1600*1200.
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Clanskim bitkama i osvajanjem teritorija ce se gold zaraditi
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Imam jedan problem sa FPS-om koji me iritira. Ima dana fps ne skače preko 30 a ima dana kada je haman duplo veći. Evo npr danas igram ne spada ispod 50, jučer spada i na 20 i trza. Naravno ništa ne mijenjam niti šta tweakam. Gledam kad igram jedna jezgra zakucana 80% dok druge u leru na 1-10%. Jel to tako mora biti radi loše optimizacije ili? Ovo izgleda sušta suprotnost COD BO, izgleda bolje naklokan dual core nego neki quad sa manjom frekvencijom...
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Evo pravim channel "HWB" passworda za sada nema ali kad nas bude dosta nabacit cemo..
    Svi uvijek drzite otvoren taj kanal i kad se logujete vidjet cete sve igrace u njemu
    Znaci svi kad udjete u garažu dole u cosku lijevo ima channels klik na to, pa onda u search ukucajte HWB..tu cemo uvijek svi biti dostupni..
     
  14. bagi

    bagi Novi član

    Svaka cast Tale... tamam danas eventualno sutra pada IS-3, pa da se proba :)
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dogurao sam do tigera, doduše gol je sad ide napucavanje.
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo i ja sam poceo malo igrati, znaci prije cca 2 sata tako da nemam jos uvijek nikakvih dodatnih tenkova ali bit' ce, dobro nisanim.

    Nick: SimpleApocalypse - po Apocalypse Tank-u iz RA
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Na ovom HWB kanalu nema nikog danima.
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja sam bio i vidio da niko ne dolazi pa sam izasao..Na mom klan kanalu JNA (Shlay) password: 123 stalno visi 12 balkanaca pa bujrum ko hoce..A i HWB ce mi biti uvijek otovoren