BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ako se to za minut moze uraditi, onda svaka im cast..
    Lik je samo nazvao nekog i za minut to obavio..Sad imam 0.15Mb/s viška :D i upload je jaci za 0.05
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Garant su onda na radijusu samo pustili vecu brzinu za tvoj acc, i sa gubicima i sl dodje na to sto imas, sto je fino :)
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    pa koce nama pustit ko taletu..da mi je znat..sto nama ne procepe :smt003
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    nece tebi jer si se previse zalio na ping, tako da si izgubio ugled korisnika..
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kad ti ugase net zbog neplacenog racuna da li zabrane i logovanje na korisnicki portal ?
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zna li neko da li se mora potpisivati ugovor kakav na neko vrijeme sa telecomom kada bih sada htio probati ADSL? Posto nisam siguran kako bi to kod mene islo htio bih da probam 1 mjesec, da li je to moguce sa telecomom ili valja kakav ugovor na godinu ili slicno?
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ugovor jedino mozes uzet ako hoces free modem, trajanje ugovora je 2 god
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    A znaci mogao bih uzeti na 1 mjesec i platiti najam modema za 1 mjesec pa ako bude sve ok onda ici na ugovor?
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Mislim da ne mozes pristupiti, jer bi onda mogao i na mail uci i jos te neke stvari.

    Ne gledajte ljudi SpeedTest toliko, i meni je konstantno 1.70-80 mbps po njemu, ali mi je download 200-220, ping je u igrama odlican, tako da me i ne zanima ostalo, a najbitnije je da je parica dobra. S ovom TV nemam problema jos od testne faze, a brzina downloada i uploada mi je dovoljna, bez obzira na vise ukucana :)
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja u nedjelju potpisao ugovor. Piše da je na neograničeno vrijeme, sa minimalnim trajanjem od 90 dana, oprema njihova.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    znaci ipak 3 mjeseca minimalno?
     
  12. JaLa

    JaLa Komšija

  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    narode imal ko voljan da mi pomogne oko reklamacije za mjesec februar.Odbijena mi je iz nekog razloga.Sad sam zvao informacije i oni kazu da se racuna kad je pocela,pa me zanima kako ste vi napisali reklamaciju?
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Isti slucaj i kod mene.Sutra cu ih zvat da porazgovaramo.
     
  15. flatron

    flatron Novi član

    Stari prije 20-tak dana prijavio "moju tv" kad prije 3-4 dana nema konekcije...sacekam dan, kontam mozda su nesto radili pa ce proraditi kad ono nista...juce i danas citav dan zovem samo me *ebu, saltaju sa broja na broj niko nista konkretno da kaze i meni dotuzi spremim se i u postu...na salteru mi kazu ovo je sala nemamo mi nista sa tim ajde ti na sluzbeni ulaz...ja tamo u kancelariji u koju su me poslali kad opet kaze nemamo s tim nista idi u kancelariju do nas...ja tamo i pitam lijepo koga treba da ubijem da bi mi rekli sta je problem sa netom i ima li iko u *ebenom telecomu da radi nesto...kaze sutra cemo vidjeti sta je nema sad lika sto je zaduzen za kvarove HAHAHAHAA ko da samo jedan lik radi al ajd ne bitno....slucajno prije 5 minuta prebacim kablo u uticnicu od telefona (adsl mi je na posebnoj parici) kad radi net e sad ko je ovdje lud il sta vec ja stvarno ne znam...
     
  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jel ti TP-LINK ? Zna se desiti taj problem, ako mozes gledati TV, a nemas izlaza na net, rijesi se u 5 minuta, mada se taj problem desava rijetko, moguce i na drugim modemima, pa odjednom prodje :)
     
  17. Ninja

    Ninja Komšija

    Mislim da je svima već dosadilo takmičenje u SpeedTestu, sad da vidimo koliko je ko gigabajta spuco u martu, hhh.

    [​IMG]
    Ukupno 443955.17202 MB
     
  18. zdici

    zdici Aktivista

    dragi Ninja sta si ti skidao toliko :mrgreen:
    Ja mislim kad bi toliko skino da bi me odmah nazvali..de malo ohladi dobro je za danas :D
    Kako su nam zadovoljni ovi sa 6 i 10 Mb brzinom ?
    Cujem da se dosta njih pozalilo Telecomu na brzinu manju..jucer mi covjek iz BH Telecoma bas reće.
     
  19. flatron

    flatron Novi član

    Ma problem je sto mi jos nisu ni uveli "moja tv" a adsl mi sa slobodne parice prebacili na telefon bez ikakvog obavjestenja i iz tog razloga sam bio bez neta a kad sam 2 dana proveo na telefonu da saznam zasto mi je iskljucen net niko mi nije znao reci da je zapravo prebacen na telefon ccc...iz kojeg razloga su to uradili nadam se da cu saznati danas.ono sto je jasno da mi je ovako dosta losiji net...vidjet cu sta ce biti kad dodju "strucnjaci" iz telekoma, vjerovatno ce dijagnoza biti da se "pokvario vodomjer" :)
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    To Ninja, skinuo si internet.