Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ja to jedino i cekam, odnosno nadam se dobrom nastavku price iz proslog dijela. Multiplayer me i ne zanima, za to postoji DICE rjesenje :D
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Opa ovo mi djeluje opako :)
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Izgleda mocno i djeluje interesantno,bilo bi fino da nam vrate komande koje zasluzuje jedan PC FPS.Tako dje navijam za kvalitetan i malo duzi SP.Mada kako ih štancaju po jedan godisnje tesko da ce biti dug.
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    Samo eto nek je Sp duzi od 7h, a konzolitisa ce 100% biti u to nema sumnje!
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ovo izgleda premoćno, prefenomenalno... sigurno će biti najbolji cod ikad!
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    HAhahah šta Dice čini. Odma se pravi epic trailer
     
  7. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Preeeeemocan trailer ... ooo zaljubio sam se ^^.
    Jos da Cpt. Price-a hoce bit' u cijeloj prici , au :)
     
  8. damirb08

    damirb08 Novi član

    Stvarno ce bit extra igra! jedva cekam!
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kako dobro izgleda, jedva cekam da se baci koja.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne bih rekao da DICE ima velikog, ako ikakvog uticaja na ovo ;) Oni su uvijek bili hype mašina, ja ne pamtim CoD serijal a da traileri za isti nisi bili odlični. Ako ko zna hypeat igru, zna Activision.
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    Da li cu pogrijesit ako kazem da je ovo najbolji CoD trailer ikad ?
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni isto ko i prethodna 2 dijela, grafika je ista ko u kecu (mozda malo nabijeniji odsjaji kao i u MW2), ali je pravi pomak u grafici bio MW1.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ista ovakva prica je bila za svaki nastavak COD-a, nakon prvog, zvanicnog ili nezvanicnog trailera :) ja tome vishe ne vjerujem jednostavno.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja bi najsretniji bio kad bi dobili COD1 u remake izdanju u nekom novom engineu sa uber grafikom.Definitivno volim tematiku WWII
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    my man

    nemora biti remake, samo nek nam naprave dobru ww2 igricu, da bude kao u cod 1, ubijes ćojka dobijes onaj paket sa healthom, i nema onoga sakrijes se ucosak, nakon 3-4 secunde ko nov, i bez levelovanja i ostalih patki
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Bogu hvala pa ne prave više WWII pucačine... ako mi je išta dosadilo onda je to WWII i futuristička pucačina.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dok je vrijeme WW2 bilo aktuelno tad su radile P2-3 pa i P4 masine i neke grafe sa 64mb rama.Sad kad je tehnika otisla daleko sjela bi i jedna WW2 igra u svom bljestavilu danasnjice.
     
  18. pac

    pac Komšija

    Samo se lozite na kraju ce vas sj....i kao i svake godine.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma to je neupitno,vec po traileru se vidi da nema svaba i rusa al osvjezenje je i pomjeranje iz afgana.Malo rata po gradu lici na Crysis2.
     
  20. pac

    pac Komšija

    A jos sto nisu imali nikakvu bolju tematiku od USA vs. World.