Preporuka za miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Seadboy, Jan 18, 2010.

  1. Shibby

    Shibby Aktivista

    Prije si logitechu placao kvalitet, ali kako sad stvari stoje, svu lovu dajes na brand "Logitech"...tuzno :(
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Mislim da je sramotno da su mi dva Logitech top-uber-high-end misa (svaki kostao 100+ evricha) riknuli za manje od godinu dana.

    Na PCu od stare jedan prastari Logitech kojem ima najmanje 3-4 godine i dan danas radi perfektno.

    Sto se tice miseva - no more Logitech 4 me :eek:
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sta trenutno imas Vedo, Razera nekog?
     
  4. Warlock

    Warlock Novi član

    Imam Logitech g9, i nije mi se pokazao kao pouzdan.Stradao je skrol tockic iako je slabo koristen.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Aha, Lachesis 5600
     
  6. Shibby

    Shibby Aktivista

    Trenutno sam na Kone + , vjerujem i ocitujem da nema boljeg misa :D
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Pošto trenutno imam mogućnost da uzmem ovaj logitech mx revolution (polovan), zamolio bi vas za preporuke na šta treba da obratim pažnju prilikom preuzimanja i "pregleda" istoga!?

    I da li je ovaj terabajt.ba jedini u rajvosi kod kojeg mogu uzeti Logitech K350 tastaturu?
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja imam MX Revolution, i ne znam sta da ti kazem na sta da obratis paznju... Meni preko godinu dana sve radi super, spoji ga vidi puni li se, rade li mi lijevi/desni klik i scrool :) ne znam sta pametnije da ti kazem..
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Imao MX revu i izdrzao je oko 7-8 mjeseci. Nakon tog perioda je poceo problem: kada ga pomjeram, CESTO cursor zastane na 1 sekundu pa onda nastavi normala. I tako konstantno. Bas ometalo u radu i igrama.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je to od pocetka bilo sa mx620 sve dok nisam stavio resiver na udaljenost od pola metra i da se "opticki vide mis i resiver". I ako on hoce raditi i na udaljenosti od 3-4 metra gdje bude izmedju zid. No, zna da zeza bas tako.

    Mozda se "stvorio" isti problem.
     
  11. Ninja

    Ninja Komšija

    Ja više neću potrošiti ni marku za nešto od Logitecha.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Resiver je stajao 10 cm od misha, pa 40 cm, pa metar. Probao sam sve zivo, vjeruj ;)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ocito drugi problem ali slicne nuspojave.
     
  14. pac

    pac Komšija

    MX Revolution koristen od 2009 do sad bez ikakvih problema s time da je moj zadnja serija koja je proizvedena.
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Logi je izgleda postao junk.. :evil:

    Mada mene G110 tastatura sluzi vec 2 god bez problema..

    Roccat takodjer za pohvalu,nakon 2 god Kone MAX fercera i dalje ne urekao se.. 8)
     
  16. h2o

    h2o Aktivista

    Za ove sto imaju problema sa prekidom signala, problem im moze biti u bateriji. Iako mis i software pokazuju da je baterija puna, ona ipak ne daje adekvatnu struju.

    Ja sam isto tako imao G7 i najedanput mi je poceo "stucati", dopisivao sam se sa Logitech podrskom i njihovi prijedlozi nista nisu pomagali, dok nisam nabavio novu bateriju.
     
  17. Ninja

    Ninja Komšija

    Jeste li primijetili na novijim Logitech mišovima kako se kursor brže kreće lijevo-desno nego gore-dolje? Npr. na MX620.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni isto. Imam isti miš.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Rekao bih da je to namjerno napravljeno zbog widescreen-a da u istom potezu predjes ekran i vodoravno i horuzontalno.
     
  20. irhadkul

    irhadkul Komšija

    zar se to ne zove acceleration?(mislim na pointer acceleration)