Preporuka za miš

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Seadboy, Jan 18, 2010.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sa uljem mozes zeznuti rad prekidaca tako da uvijek ostane u polozaju on. Probaj par puta pravo jako stisnuti prekidac, trebalo bi pomoci kod nezeljenog dvoklika.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sad kući došao mouse radi kako treba, uhvati ga period pa počne zezat, kad igram ne smeta, dapače :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako se opet desi samo jako stisni par puta dok ne prestane dvoklik. Ja tako stalno na najobicnijem microsoftovom misu jos od '99 :)
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Kupio prije jedno 2-3 mjeseca podlogu Razer eXactMat X dualsided,znaci imam i speed i control,podloga je tvrda,aluminijska i ne moze se savijati,nemam rijeci perfektna je,kupio sam je kod Juke za 80km tj. u BBI-i na -1 spratu,samo mi je krvi sto mi nije doslo ono govno sto se stavlja na stol,kao nekakva spuzvica,ali podloga je :smt007 :smt007
     
  5. Shibby

    Shibby Aktivista

    Da ne otvaram topic, da li neko zna gdje mogu nabaviti glidere za Kone +???
    Trazim no netu,ebay itd. ali ne mogu da nadjem, i kad nadjem, nema shippinga u Bosnu -.-
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  7. Shibby

    Shibby Aktivista

    To je za Kone, meni treba za Kone + . Nisu isti glideri...
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Baci mail proizvodjacu.
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    A sto ce ti?

    Zar si ih istrosio ili si otvarao mis pa ih ostetio?

    Ja koristim Roccat Kone MAX skoro 2 god i glideri nisu ni "pomakli"..
     
  10. Shibby

    Shibby Aktivista

    Cuj sto ce mi lol... a znas reci, ako ne znas cao..
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Cuj znam li LoL..

    Zapravo znam gdje se moze nabaviti ali posto si tako fin Ciao.. :smt005
     
  12. Shibby

    Shibby Aktivista

    Ne spamaj bezveze...
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Ninja

    Ninja Komšija

    Uzeh početkom jula ovaj Wireless Mouse 5000 (29€ u DiTechu u Grazu), mogu reći da je prilično dobar. U početku mi se nije sviđalo to što se točkić glatko kotrlja, ali sam se navikao. Radi na jednoj AA bateriji, ali ima mjesta za dvije.

    [​IMG]
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Narode u ponedjeljak bi trebao da kupim logitech g400.Da li slucajno ko od vas ima navedeni?procitao sam dosta dobrih stvari o njemu a i iz logija kazu da je naslijednik mx 518(naravno identicno izgleda,heeh).Trenutno posjedujem a4tech xl-750MK,radi se o manjoj verziji misa i to je razlog sto ga mjenjam a inace ga nebi nikako mjenjao.
     
  16. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ima ovdje www.imtec.ba . Cijena 69,00KM.

    Prodajem ja Razer Lachesis 4000dpi (plavo svjetlo) polovan sa kompletnom ambalažom, driverima, čak i originalnim razer naljepnicama (samo sam vadio miš i cd da instaliram drivere).
    Evo link

    http://store.razerzone.com/store/razeru ... d.40826100

    Cijena 60,00KM fiksna.
    Ako si zainteresovan javi na PM.
     
  17. irhadkul

    irhadkul Komšija

    hvala druze na ponudi,ipak cu ici na g400.Btw nisam ni blizu sarajeva(tuzla),tako da u genelecu kupujem!!!
     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Drago mi je da si se ipak odlučio.

    P.S.: Uf nisam pogledao lokaciju korisnika :)
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    Moram napisati nesto protiv moje najdraze periferije.

    Kupio Logitech MX Performance i nakon 8 mjeseci otisao ljevi click poce raditi 2xclick, a i click od kuglice me poceo zafrkavati od starta.
    Dobio u garanciji NOV MX Performance i otisao ljevi click poce raditi 2xclick nakon nepuna 3 mjeseca.

    Na poslu derem vec 2-3 godine Logitech RX 250 cca 15-20 KM i radi ko sat, pa sto ne ugradise te mikroprekidace u ovaj highshit od misa.

    Et sta sada da im napisem hebo ih MX Performance. Ma necu im nista pisati vec sta kupiti da je wireless i da moze kao i ovaj raditi na cca 3-7 metara a da je ergonomija zadovoljavajuca isto tako i sam kvalitet misa.
     
  20. pac

    pac Komšija

    Moj prijedlog, rastavi mx-a popravi i koristi. Sigurno nije lim od mikro prekidaca fino zategnut pa ti se zato poslje kratnog vremena pojavio dupli klik.