Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Valjda je do sad jasno da sigovi koji zauzimaju pola ekrana ne mogu proci..
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ovaj kod mene je normala, jelde :mrgreen: 8)
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    8)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    ..i ti sad mangup.

    A Oman mapa, ako bude slicna kao u play4free naslovu, je mapa za vozila. Tesko nesto pjehe postici. Eventualno upaliti roštilj i kampirati na bazama. Doduse, bila je bas mala za avione pa ce sigurno biti dotsta promjena u BF3.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Svak cast drug!

    Kol'ko si tipla?

    Mi na PS3 cemo dobiti 'Back to Karkand', expanziju sedmicu ranije. I sve buduce expanzije isto tako ... javim utiske kad izadje. :mrgreen:
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ostalo na računu nešto sitno pa ovo uzeo, 5eura otprilike. Ali ništa posebno dobio 2 puške nisu nešto al eto nek ima :mrgreen:
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja sam neki dan ukucao kod sto sam narucio pre-order:DLC pack dog tags & Specact Kits,i pored mog BF3 Limited E. i sve je super origin ga je odma prepoznao :D
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Incredible India, imal ko jaci :p :

    [​IMG]
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Jel' ono 20€ kod tog lika ? De opet link ako nije frka, zatprala se tema pa ne zna gdje je.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    65 KM sa dostavom.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Jesi li ti to sve narucio od indijca? :?

    Sto ne javi da i meni jednu dobacis..?

    Aaa vidi crveni PVC boxovi.. :smt006
     
  14. Merce

    Merce Novi član

  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Aha, sve je iz Indije. A nemam ti sta javljati, pricalo se ovdje na HWBu bar 10 dana o narudzbi iz Indije, cijeni itd.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa bil mogao postaviti ovde link od tog lika, nisam nikako u toku, vidim jeftino si nabavio boxed verziju, i ja bih jednu :D
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma tako sam i ja mislio za one puske sto se dobiju kad igras co-op, kad ispade, da su prilicno korisne. Pogotovo G3A3. Jedna od boljih pusaka za mene kad je u pitanju gadjanje na malo vece daljine od standardnih za puske.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator


    ev sta trenutno ima, standard edition, kutija ovo ono, sa dostavom ravno 22.87 Euros:

    http://www.ebay.com/itm/Battlefield-3-S ... 204wt_1163
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    USAS-12!!! Kako mocan shotgun. Auto-matic, + mozes prebaciti na single shot. Tek ga dobio jucer kad sam dosegao 43 rang, i haj reko da isprobam danas. uuuuuu. Kako razvaljuje. Definitivno jedna od jacih puskica u BF3.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    naravno, za blisku borbu. na daljinu te nema nigdje, a nema te nigdje ni kad profulas protivnika :D dok se reloada ti si down :)